superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

tytanowyJanusz    3608
superfarmer02 napisał:

Sa jeszcze dostępne części do tego modelu? https://www.olx.pl/d/oferta/rozsiewacz-do-nawozu-CID757-IDO5mok.html

tu nie ma się co popsuć, aby tylko olej był w przekładni

ZetorMisio napisał:

https://m.olx.pl/d/oferta/przyczepa-wywrotka-CID757-IDP5nHv.html?reason=observed_search

Rozmawiałem kiedyś z jego ojcem,nawet wstawiałem tu zdjęcia. Stary mówił że chce koło 10,a młody sprzedaje za 5.

 

teraz już wiesz z którym lepiej robić interesy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
5 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

tu nie ma się co popsuć, aby tylko olej był w przekładni

teraz już wiesz z którym lepiej robić interesy 😉

No a tryby, walki? Łożyska to by podebrał od czegoś i walki w sumie też ale dorobić tryb to może przewyższyć wartość tej siewki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
6 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

tu nie ma się co popsuć, aby tylko olej był w przekładni

teraz już wiesz z którym lepiej robić interesy 😉

Ten stary to dobry cfaniak, miały to być przyczepy specjalne do kukurydzy dlatego zajechałem zobaczyć. Ktoś tu oetak wtedy i cenę tej z tą cudaczne ramą,nie Ty czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3608

chyba ja

superfarmer02 napisał:

No a tryby, walki? Łożyska to by podebrał od czegoś i walki w sumie też ale dorobić tryb to może przewyższyć wartość tej siewki

mam takiego samego, spuściłem olej, zajrzałem przez okienko do przekładni- wszystko wyglądało jak nowe. zalałem świeżego oleju i heja. to jest AMAZONE a nie jakiś tam kos

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

12m rzuca. Dokładność powiedzmy jako taka. Miałem kilka ładnych lat takiego

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Panowie może ktoś ma do sprzedania obsypnik 5 sekcji w Lubelskim/Podkarpackim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam agregatu uprawowo-siewnego biernego 3m z hydro-pakiem, niedrogiego, może być do lekkich poprawek. Świętokrzyskie i województwa ościenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Sprzedają dalej kruszywo z torów. Ja kupowałem po tysiaku za samochód z transportem, a u teścia (kilkaset metrów) po 500zl. Ehh jakbym tylko miał czym to przywieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Mówię mojej, że na miejscu ojca bym brał, a ona że po co, że na co, że jak chce to pewnie i do mnie by przywieźli. Mówię, że pewnie by i przywieźli, ale pewnie po tysiaku, a jakbym chciał tyle płacić, to mogłem wtedy jeszcze parę kursów kupić. To mówi, że może powiedzieć dla ojca żeby wziął i ja od niego wezmę, a na mój komentarz, że tylko ciekawe czym to sobie przywiozę dostałem taką samą odpowiedź, jak Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
28 minut temu, daron64 napisał:

To mówi, że może powiedzieć dla ojca żeby wziął i ja od niego wezmę, a na mój komentarz, że tylko ciekawe czym to sobie przywiozę dostałem taką samą odpowiedź, jak Twoja

Widzisz, mądrą żonę masz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
8 minut temu, marcinnowicki87 napisał:

@sołtys48  masz jakieś zdjęcia?  Jaki wał z tyłu i ile się ceni?

Packer. To nie moje. Kolega ma. Odezwij się priv dam nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9914
Dnia 8.05.2022 o 05:00, superfarmer02 napisał:

No a tryby, walki? Łożyska to by podebrał od czegoś i walki w sumie też ale dorobić tryb to może przewyższyć wartość tej siewki 

Bierz mojego raucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj