V12

Brandys Bss 7t ugieta tylna oś

Polecane posty

V12    304
Napisano (edytowany)

Witam

W zimę odbudowałem przczepę jak w tylule , jak kupiłem podwozie to było lekko ugieta tylna oś za bardzo tego az tak nie widac , ale jak zasypałem około 6 t to już bardziej widziałem jak koła idą w negatyw , co ciekawe z przodu jest prosta a tez koła ida troche w negatyw . Tak jak by osie sie tez uginały a jak rozładuje to wraca do normy 

Osie są kwadratowe oryginalne od 7t  nigdzie na 100% nie naprawiane .

Gdzieś kiedys patrzylem filmik że ktos tez odbudowywał , była krzywa to wyprostowałe , a co było dalej to nie wiem juz nie potrafie filmu znaleźć 

Przyczepa jeździ mało odcinki po 10km , max 150km zrobi w sezon 

Warto ta oś prostować czy olac temat i pogodzic sie że bedzie bardziej darło oponę od wewnętnej strony , z tym przebiegiem na sezon to w 10 lat sie nie zedrze hehhe

Generalnie sie obawiam czy przez to że juz jest podkrzywiona to nie bedzie tendencji do jeszcze wiecej np , jak przy 35km/h pod pełnym zasypem wychaczy jakąs dzióre albo nie równość 

Edytowano przez V12

Motocykliści to jedna rodzina :)

V12    304
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Obrócić oś o 180st. nie da się???

Myslałem o tym ale bym musiał hamulce przespawywawać , mocowanie 

Ale ogólnie jest to wykonalne 

Kurne przyczepa lux stan tylko ta os mnie trapi , generalnie jak by sie to nei pogłebiało w pal licho , bo przeładowywał nie bede 

Motocykliści to jedna rodzina :)

Wiadomość z agroFakt.pl

sznajdik    432

Ja bym obrócił każdy zabieg bedzie leszy chodzi mi o przespawanie mocowań niż jej prostowanie a z czasem może wróci do normy

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dominik0020
      Witam wszystkich zainteresowanych profesjonalnym remontem przyczepy.
      na zamówienie mogę wykonać remont każdej przyczepy. Specjalizuje się w remontach skrzyń ładunkowych, montuje systemy dolnego i górnego otwierania burt. jeżeli jesteś zainteresowany to pisz!! zdjęcia dostępne na e-mail, mój adres dominik020@vp.pl
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez kamil5421
      Witam przymierzam się do zakupu przyczepy typu tandem, interesują mnie dwa modele firmy pronar t669 i t700. Może ktoś użytkuje któraś z nich i może wyrazić swoje opinie na ich temat.
    • Przez ene
      Proszę o opinie z użytkowania i jak ogólnie z funkcjonowaniem i awaryjnością. Rozglądam się za wywrotką używaną i niekiedy się spotyka taki typ wywrotu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj