danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
7 godzin temu, Roman176 napisał:

wyedukuj się zanim co napiszesz ... 

przeczytaj parę książek historii i napisz mi do kont był front niemiecki 

ale Dino ile powstaje bije wszystkich na łep 

nawet przez takie jedno dino to jest kilka sklepów wyeliminowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441

A wczoraj Maciarewicz w jakiejś poznańskiej telewizji tłumaczył, że wszyscy (oprócz jego samego i kumpli jego) są tak prorosyjscy, iż to o zdradę stanu już sie ociera.😂

Edytowano przez mirro
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4658

Ostatnio rozmawiałem z kumplem, który ma znajomego jakiegoś wojskowego w Wawie. I ponoć jest dym w armi bo jakiś czas temu Antek kazał przenieść Leopardy na wschód. Co pamiętam komentowano w tv jako głupotę. Bo czołgi musza być na tyle daleko od potencjalnego frontu aby zdołać w razie ataku zająć odpowiednie pozycje a nie być przejęte przez wroga jeszcze w jednostce. Ale do tych Leopardów nie przeniesiono żadnej logistyki nie przygotowano garaży nie przeniesiono personelu technicznego itd. Ponoć po dłuższym postoju sporo leopardów nie działało tak jak trzeba. Był też dym z zakupem do armi Chińskich telefonów Huawei. Kiedyś wątpiłem w to, ze Antek to agent. Ale jak dodać do tego kontakty  w usta z ludźmi powiązanymi z Rosyjskimi służbami, które wyszły przy okazji pseudo zakupów helikopterów w usa. Których nie ma do dziś. To układanka ładnie się uzupełnia. Ja myślę, że Antek przyjął strategię na zasadzie, że złodziej krzyczy łapać złodzieja by odwrócić od siebie uwagę

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621

Maciej Radziwiłł: Pokora przyda się wszystkim. W tym także mi [WYWIAD]

Trauma pogardy w istocie może odgrywać większą rolę niż niesprawiedliwość ekonomiczna – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Radziwiłł, polski menedżer i przedsiębiorca, wywodzący się z polskiego rodu książęcego Radziwiłłów.

W odniesieniu do sprzedaży kolekcji Czartoryskich, Radziwiłł stwierdza, że "bardzo często najmocniej tę transakcję krytykują osoby, które nie były w tym samym mniej więcej czasie w stanie wydusić z siebie słowa potępienia tzw. warszawskiej afery reprywatyzacyjnej .

Marzą o dawnych majątkach utraconych ale nie powiedziane że nie mogą odzyskać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4658

Zakup kolekcji Czartoryskich to był mega szwindel. Kupiono coś do czego Czartoryski miał tylko teoretyczne prawa i nie mógł tym rozporządzać. Wydano 100 mln Euro, które natychmiast wyjechały z kraju. Oczywiście szwindel odbył się dzięki słynnemu człowiekowi z tabletu tj Glińskiemu.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621

Marek Belka o dobrym życiu "zapracowanego emeryta": Obrzydliwie dużo zarabiam .

- Zarabiam coś między grubo a trochę poniżej 100 tysięcy złotych miesięcznie. Nie są to kwoty, które pozwalają na kupowanie działek i nieruchomości. Ja po prostu żyję dobrym życiem bardzo zapracowanego emeryta - przyznał w TOK FM były premier Marek Belka.

Tak się dzieje jedni maja za dużo i nic im nie grozi a inni tracą dorobki życia bo Covid zrujnował jak zrujnuje zaraza się skończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
Przed chwilą, galan99 napisał:

. Nie są to kwoty, które pozwalają na kupowanie działek i nieruchomości. Ja po prostu żyję dobrym życiem bardzo zapracowanego emeryta - przyznał w TOK FM były premier Marek Belka.

Iiiiiiii takie podejście mi się podoba. Brawo Panie Marku, tak to powinno wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621

Z myszy przeszedł na człowieka. Pierwszy przypadek zakażenia tulawirusem w Niemczech .

Młody mężczyzna trafił do niemieckiego szpitala z ostrą niewydolnością nerek. Badania potwierdziły podejrzenie choroby hantawirusowej, wywołanej zakażeniem tulawirusem, podgatunkiem, który zwykle występuje u myszy polnej. To pierwszy taki przypadek.

Tak Marek Belka dalej będzie zarabiał będąc na emeryturze a 90 % Polaków nie będzie miała na podstawowe opłaty bo wirusami ludzi dojadą .

Jakiś czas temu gazety informowały o „inwazji” myszy polnych w jakimś mieście w Europie. Kilka podobnych przypadków w ostatnich dwóch tygodniach. Hmmm zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Przecież obiecali nową zarazę i już jest, co roku będzie nowa zaraza i nowe szczepionki muszą zarabiać.

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1953

mirro - czasy mogą być takie, że zamiana literki nie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, mirro napisał:

A wczoraj Maciarewicz w jakiejś poznańskiej telewizji tłumaczył, że wszyscy (oprócz jego samego i kumpli jego) są tak prorosyjscy, iż to o zdradę stanu już sie ociera.😂

jak sie wchodzi miedzy wrony trzeba krakać tak jak one , chyba salwinni i orban są pro  rosyjscy 

3 godziny temu, racyl napisał:

nawet przez takie jedno dino to jest kilka sklepów wyeliminowanych

taa , babka opowiadała że miejscowosci gminnej kiedyś były 3 sklepy w latach 60-70 r , teraz jest 6 sklepów spożywczych rodzinnych dino i biedronka i te 2 markety  zatrudniają ze 25 osób , wiec nie wszedzie jest tak samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie ośmieszaj się z tą swoją wioską. prawdziwy handel odbywa się w miastach. nie porównuj obrotu małego sklepu do jednego chociażby marketu. albo jesteś taki naiwny albo nie rozumny że jeden 1sklep spożywczy równa się 1 marketowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25761
1 godzinę temu, racyl napisał:

450px-Imperium_ODR.jpeg

To pokazuje jak skutecznym jest politykiem i biznesmenem.

Bez względu kto był u władzy, ten umiał się odnaleźć i parł do przodu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

co się zmieniło w miastach ? i kiedyś były sklepy społem w miastach , markety napedzają konsumcje na czym wszyscy korzystamy , jak chłopek kupuje zagraniczną maszyne to ok . ale jak obywatel idzie do biedronki to niszczy polski handel ? daj spokój ze swoim mysleniem  niech każdy robi co mu się podoba jak się polski handel nie umie dostosować to niech się zamyka 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621

Polski handel miałby się bardzo dobrze tylko za mocno obłożony jest podatkami jest nie konkurencyjny wedle zachodniego handlu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, jarecki napisał:

co się zmieniło w miastach ? i kiedyś były sklepy społem w miastach , markety napedzają konsumcje na czym wszyscy korzystamy , jak chłopek kupuje zagraniczną maszyne to ok . ale jak obywatel idzie do biedronki to niszczy polski handel ? daj spokój ze swoim mysleniem  niech każdy robi co mu się podoba jak się polski handel nie umie dostosować to niech się zamyka 

 

zwyczajnym sprzedawczykiem jesteś a kreujesz się na polskiego patriotę zwolennika pis. który swój patryiotyzm okazuje latają pod pomniki i do kościoła

konsupcję napędzają tym miernotom żeby im było z czego płacić socjal

 

produkujesz mleko to i to wszystko tłumaczy dlaczego jesteś taki bezmyślny

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

A markiecik dostanie ulgi w podadkach...... 

5 minut temu, galan99 napisał:

Polski handel miałby się bardzo dobrze tylko za mocno obłożony jest podatkami jest nie konkurencyjny wedle zachodniego handlu .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
4 minuty temu, racyl napisał:

 

zwyczajnym sprzedawczykiem jesteś a kreujesz się na polskiego patriotę zwolennika pis. który swój patryiotyzm okazuje latają pod pomniki i do kościoła

konsupcję napędzają tym miernotom żeby im było z czego płacić socjal

 

produkujesz mleko to i to wszystko tłumaczy dlaczego jesteś taki bezmyślny

 

ja nie jestem żadnym patriotą , kieruje się tym co dla mie jest dobre i każdemu tak radze .       

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

każdy pisior ma w głowie patriotyzm tylko że taki mniej znaczący nie adekwatny do otoczenia

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621

Skoro nie jesteś patriotą  to  zguba Narodu Polskiego jest szybka tylko trzeba pamiętać że pod cudzym biczem też nie będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jest patriotą bo lata do biedronki a ta przecież sponsorowała Polską reprezentację 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj