danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

mirro    6412
13 minut temu, Agrest napisał:

No gadajom po różnych tematach że dyć to prawda, bo się bogato ożeniłeś🤭😜😜😜

Bo czego nie wyżenisz, tego się nie dorobisz.😂 Tak mówi przysłowie starożytnych czechosłowaków.😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9946
4 minuty temu, Denwer napisał:

Bo stracił  władzę.  Zapomniałeś  już  jak było  z budką  ruską  kto  ją  kazał  podpalić   a na kogo  zgoniono  wszystko  ???

A  Andrzej Hadacz  mówi  ci  coś  to  nazwisko  ???  Pamiętasz  co  wykrzykiwał  po 2010 roku   pod krzyżem  przed  pałacem  i  nikt  mu  nic  nie zrobił  a groził  zarówno  ówczesnemu  premierowi  jak  i  Prezydentowi  dopiero  w 2015  roku  dowiedzieliśmy  się  co  to  za  człowiek  i  czemu  pozostał  bezkarny.

No ale nie uważasz że w jego interesie byłoby teraz nasyłać te bojówki, a nie wtedy kiedy byli u władzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
16 godzin temu, Ulman napisał:

To absolutnie normalne i tak jest od początku ludzkości. Widziałeś żeby kiedyś biedniejszy i słabszy podporządkował sobie bogatszych i silniejszych?

no widziałem zobacz sobie miliarderzy świata od czego zaczynali  ........ @ulman obudź się  smoki i zamki już nie istnieją 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14136
15 minut temu, Agrest napisał:

No gadajom po różnych tematach że dyć to prawda, bo się bogato ożeniłeś🤭😜😜😜

Mnie zastanawia jak wy "bambry" te żony traktujecie. Jak kto poszedł do kobiety na gospodarkę to parobek, a jak kobieta przyszła do męża na gospodarstwo? Niewolnica? Najemnik? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
1 godzinę temu, racyl napisał:

Ten pewnie też dobrze gada 😂

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „FM RMF TOMONT MF FM WODĘ PRRHA I PIG DROGIE PALIWO JEST KORZYSTNE DLA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA. STRACĄ TYLKO CWANIACY...”

 

 

na Polsacie pokazywali tą rozmowę nic takiego nie powiedział 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14136
10 minut temu, Roman176 napisał:

takie to dziwne anty katolicy z katolickiej szkoły 

Widać im Ci w uj pobozni w majtkach grzebali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
mirro napisał:

@DTaras WOT dostał porządnego faceta. Teraz muszę mu złożyć gratulacje. Jako były przełożony. 

owiny24.pl/plk-michal-malyska-nowym-dowodca-podkarpackich-terytorialsow-obowiazki-przekazal-mu-plk-dariusz-slota-w-rzeszowie-zdjecia/ar/c1-15843317

Niewiem jak na Podkarpaciu i nie znam człowieka. Wchodzi po kimś to tylko aby tych gratulacji źle nie odebrał. Na moim podwórku też zmiany ale coraz bardziej to już folwark zwierzęcy. No i WOGi zaczynają swoje a głupich naszywek (albo narzepek) niema komu do rozkazu wpisać. Chodzę taki zielony ludzik i to coraz bardziej obdarty bo gdzie ta szmata na trzyletni okres... Bluzę oddałem komuś bo była taka potrzeba to muszę sobie kupić. To nic dziwnego tylko kuźwa czemu na internecie do uja! Z pojazdami się pier...lą się jakby były ze złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Yyyy znaczy, że właściwie to nie powinno tam być żadnego z tych co za wolność Waszą i Naszą...

eeeeeeeeeee wolność to coś znaczy ro***erdolić dobre rozumowanie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14136
1 minutę temu, Roman176 napisał:

na Polsacie pokazywali tą rozmowę nic takiego nie powiedział 

Od wczoraj już rmfka nie będzie grała w garażu i oborze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25679
4 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

Lec poszukać jekiego piachu pod lasem.. Może kto porzucił to sobie doliczysz.... 😜

Halllooo!!!!Boguś to Ty, czy syn nastolatek pisze? Jakoś takie płytkie to było i bez sensu.

Nie złość się, nie ważne jak doszedłeś, ważne że doszedłeś ... do tego co masz.😜😜😜

I mi nic do tego, ale... zawsze trzy grosze mogę dorzucić😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
3 minuty temu, gregor1284 napisał:

Mnie zastanawia jak wy "bambry" te żony traktujecie. Jak kto poszedł do kobiety na gospodarkę to parobek, a jak kobieta przyszła do męża na gospodarstwo? Niewolnica? Najemnik? 

gosposia 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14136
2 minuty temu, DTaras napisał:

Niewiem jak na Podkarpaciu i nie znam człowieka. Wchodzi po kimś to tylko aby tych gratulacji źle nie odebrał. Na moim podwórku też zmiany ale coraz bardziej to już folwark zwierzęcy. No i WOGi zaczynają swoje a głupich naszywek (albo narzepek) niema komu do rozkazu wpisać. Chodzę taki zielony ludzik i to coraz bardziej obdarty bo gdzie ta szmata na trzyletni okres... Bluzę oddałem komuś bo była taka potrzeba to muszę sobie kupić. To nic dziwnego tylko kuźwa czemu na internecie do uja! Z pojazdami się pier...lą się jakby były ze złota.

Policjant kiedyś na czas kariery dostawał dwie pary skarpetek i gaci, oczywiście jak odchodzil na emeryturę to musiał zdać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Od wczoraj już rmfka nie będzie grała w garażu i oborze... 

spokojnie platforma nie rządzi 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
5 minut temu, gregor1284 napisał:

Mnie zastanawia jak wy "bambry" te żony traktujecie

Wyluzuj, to tylko męskie rozmowy w męskim gronie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25679
4 minuty temu, gregor1284 napisał:

Mnie zastanawia jak wy "bambry" te żony traktujecie. Jak kto poszedł do kobiety na gospodarkę to parobek, a jak kobieta przyszła do męża na gospodarstwo? Niewolnica? Najemnik? 

A kto bamber?

I czemu zaraz w żartach jakiegoś dna szukasz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412

Koło Gospodyń Wiejskich. Na to daje PiS dotacje a nie koło pucybutów.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14136
2 minuty temu, Agrest napisał:

A kto bamber?

I czemu zaraz w żartach jakiegoś dna szukasz?

 

Już mnie zaczyna ciśnienie podnosić to. Nie wiem czy ten Bogdan się ożenił na hektary, ale @stempos1980 się ożenił na gospodarstwo, ja to tu tak żyje bo żyje chce to pomogę a jak mi się to znudzi to pójdę w świat. Jest tu jeszcze wielu innych którzy napewno poszli na gospodarstwa do żon, ale czemu od razu im ciśniecie? @stempos1980 się nie wychyla to ma spokój, ale Ci co mają odmienne zdanie od was to już parobki 🤦‍♂️ 

2 minuty temu, mirro napisał:

Koło Gospodyń Wiejskich. Na to daje PiS dotacje a nie koło pucybutów.😂

Ta a strajki w zeszłym roku były parobkow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412

A Ty chcesz żeby Ci to tłumaczyć? Bo chyba nigdy nie słyszałeś rozmów o kobietach w wojskowym namiocie. Tylko potem zawsze wyglądało to jakoś inaczej po powrocie.😂

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
Denwer napisał:

8 minut temu, szymon09875 napisał:

A teraz nagle Tusk przestał wysyłać swoich prowakatorow? Dlaczego ?

Bo stracił  władzę.  Zapomniałeś  już  jak było  z budką  ruską  kto  ją  kazał  podpalić   a na kogo  zgoniono  wszystko  ???

A  Andrzej Hadacz  mówi  ci  coś  to  nazwisko  ???  Pamiętasz  co  wykrzykiwał  po 2010 roku   pod krzyżem  przed  pałacem  i  nikt  mu  nic  nie zrobił  a groził  zarówno  ówczesnemu  premierowi  jak  i  Prezydentowi  dopiero  w 2015  roku  dowiedzieliśmy  się  co  to  za  człowiek  i  czemu  pozostał  bezkarny.

Ogólnie to ów krzyż to był cyrk nad cyrki. Ktoś symbolami pogrywał.. Czy Denwer plecy Cię nie bolą od buciorów tychże ktosiów prących do władzy? Budka. Prokuratura śledztwo umorzyła a nagranie o którym Gmyz pisał ktoś słyszał? Hadacz znów jest postacią do przypisania wszystkiego. Można na nim tworzyć dowolną legendę. To jest pikuś. Gorzej, że ma kto za tym iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25679

Przesadzasz a ogrodnikiem nie jesteś.

Nigdzie słowa parobek nie użyłem. Bogdan, jeśli tak ma na imię wie że to są żarty z mojej strony.  Jak widzę że ktoś pożartować lubi to czasem specjalnie teksty zaczepne piszę

Gdybym szukał sztywnej atmosfery to bym poszedł na mszę pogrzebową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
mirro napisał:

5 minut temu, gregor1284 napisał:

Mnie zastanawia jak wy "bambry" te żony traktujecie

Wyluzuj, to tylko męskie rozmowy w męskim gronie. 

Emancypant może...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14136
10 minut temu, mirro napisał:

Koło Gospodyń Wiejskich. Na to daje PiS dotacje a nie koło pucybutów.😂

Koła niewykwalifikowanych robotnic wiejskich, to lepiej brzmi. Jak za mateczki parti 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
gregor1284 napisał:

Policjant kiedyś na czas kariery dostawał dwie pary skarpetek i gaci, oczywiście jak odchodzil na emeryturę to musiał zdać.

No po ostatniej noweli w sprawie mundurów to swoje gacie i skarpetki prawdopodobnie też będę musiał zdać. Buty napewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5579
2 godziny temu, Denwer napisał:

Zdecydujcie  jakąś  wpólną  wersje  bo  @hubertuss   pisze  że  PiS  jest  pro Putinowski   ty   że    wszystkiemu  winien   to  bardzo  ciekwę   że  raz  PiS  jest  pro  Putinowski  a  raz  wojnę  z  Putinem  rozpętuje.

Przypomnę  ci  że  embargo  na eksport  do Rosji    mamy  od  czasów  jak  rządziło  PO-PSL   a  nie  PiS.  PiS  wtedy  nie miał  nic  do  powiedzenia  bo  był  w opozycji   

My nie jesteśmy z jednej sekty jak u ciebie w PIS i nie musimy się zgadzać we wszystkim. 

No i oczywiście wszystko jest winą PO i Tuska a to ze te PISowskie k**wy ciagle na nich plują nie ma znaczenia. 

1 godzinę temu, racyl napisał:

Ten pewnie też dobrze gada 😂

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „FM RMF TOMONT MF FM WODĘ PRRHA I PIG DROGIE PALIWO JEST KORZYSTNE DLA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA. STRACĄ TYLKO CWANIACY...”

 

 

Człowiek który nie ma prawa jazdy i nie umie prowadzić auta po prostu nie pojmuje jak można tak skomplikowaną rzecz robić. Wydaje mu się że  trzeba być cwaniakiem by posiadać takie talenty. Facet mierzy swoją miarą.😁

17 minut temu, Roman176 napisał:

no widziałem zobacz sobie miliarderzy świata od czego zaczynali  ........ @ulman obudź się  smoki i zamki już nie istnieją 

Wypij Roman jeszcze ćwiarteczkę, przeczytaj jeszcze z 10 razy o czym mowa i wrócimy do tematu.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj