danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5579

Bo to takie same k**wy jak ten twój PIS co miał być od nich lepszy.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616

tylko nikt nic z was nie podaje linków tylko same insynuacje 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262
6 godzin temu, Roman176 napisał:

Schetyny i inni o Sochaczewie  tusiu i inni afera .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

nie ? 

pis klnie aferaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  !!! tak tak 

mam cos dla was lepszego 

Jakbyś był laskaw pisać w sposób, który dałby choć cień możliwości zrozumienia Cię, byłoby naprawdę rewelacyjnie. Albo jakbyś chociaż rozdzielal teksty, które wklejasz (bez podania linku - o co sam innych chwilę później oskarżasz), od swoich wynurzeń po wódce, też byłoby nieźle.

No i oczywiście dobrze znana narracja i najlepsza linia obrony - "może i my kradniemy, ale oni kradli więcej".

6 godzin temu, Roman176 napisał:

 

jakaś afera według obsesyjnego chorobliwie platfusa ?? 

Powiedział user, który w każdym swoim poście jawi się tu na forum jako bezstronny obserwator krajowej sceny politycznej 🤦

 

A tak już na koniec, bo chyba nie ogarnąłes tego sam- nie ma żadnej afery - większość tych polityków, z każdej opcji, to buce i prostaki, nad czym, w sumie niestety, przeszliśmy do porządku dziennego. Tylko może ludzie najzwyczajniej w świecie nabijają się z tego, gdy ktoś kojarzony z "dobra zmiana", z tymi (w mniemaniu ich samych) lepszymi, okazuje się, że zachowuje się identycznie jak ci źli i niedobrzy?

main_28dobrze_e_jest_ten_obajtek~1.jpg

main_09kacik_poetycki.jpg

 

 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5579

Romek po prostu bohatersko odpierał domniemany atak na swoją sektę 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
7 godzin temu, DTaras napisał:

roman - Sikorski przy Obajtku to bardzo kulturalny Pan ale i owszem. Przeklinanie to najmniejszy problem.

Kiedy Pan Sikorski był Ministrem Obrony Narodowej bardzo popularne było takie powiedzrnie.

"Musztrą i Wu-Efem wygramy z NRF em."   Do tego jeszcze należałoby dodać paru generałów znających się tylko na porządkach i taki to był obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a widzicie , PIS możę zostać wybrany na kolejną kadencje byli dwie i już tyle nakradli żę się podorabiali to kraść w kolejnej kadencji nie bedą a przyjdzie taki hołownia biedny i od nowa bedą chcieli się dorabiać  na majątku państwowym .

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262
41 minut temu, jarecki napisał:

już tyle nakradli żę się podorabiali to kraść w kolejnej kadencji nie bedą

A dużo znasz takich osób, która potrafią powiedzieć "wystarczy", "mam już wystarczająco"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616
44 minuty temu, jarecki napisał:

a widzicie , PIS możę zostać wybrany na kolejną kadencje byli dwie i już tyle nakradli żę się podorabiali to kraść w kolejnej kadencji nie bedą a przyjdzie taki hołownia biedny i od nowa bedą chcieli się dorabiać  na majątku państwowym .

To może PO wybrać, też 8 lat już przy władzy byli, to tyle samo co PiS by kradli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73

Pielęgniarka mi będą mogły zostać osoby po rocznym kursie i bardzo dobrze. Wszystko zmierza w kierunku likwidacji stufiow wyższych. Po co wogole pracodawcy wymagają studiow skoro 50 procent absolwentów nie pracuje w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
1 godzinę temu, jarecki napisał:

i już tyle nakradli żę się podorabiali to kraść w kolejnej kadencji nie bedą a przyjdzie taki hołownia biedny i od nowa bedą chcieli się dorabiać  na majątku państwowym .

To trza było nie zmieniać PO na PiS i byłoby jeszcze mniej rozkradzione. Skoro z czasem spada ilość kradzionego.🤣

Edytowano przez mirro
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
1 godzinę temu, daron64 napisał:

A dużo znasz takich osób, która potrafią powiedzieć "wystarczy", "mam już wystarczająco"? :)

A mnie tam już starczy, aby gorzej nie było.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

14 godzin temu, dysydent napisał:

a jaką mamy gwarancję że ci "budujący" nie są jeszcze większymi przestępcami? Marny los wtedy tych kontrolowanych bo nawet nie będą w stanie zmienić takiego stanu rzeczy
Jak dla mnie to technologie ewidencjonujące tworzą rodzaj hodowli już nie zwierząt przez ludzi ale ludzi przez innych ludzi

 

 

15 godzin temu, galan99 napisał:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3798931390145076&set=a.218639338174317

AGENDA 2030r CZYTAJCIE, opracowanie maj 2010!!!!!!!!!!!‼️"Tech" Co jeszcze trzeba Wam pokazać byście uwierzyli że to największe oszustwo tych czasów....

 Nauka ma być otwarta. Temat bardzo ciekawy:

Chiny napomknęły i zapewne celowo o swoich nowatorskich dokonaniach  w 2018, po czym niby przeprosiły. A czy się wycofały. Z pewnością nie.

"Warto w tym kontekście przypomnieć również międzynarodowy skandal, który wybuchł po tym, jak w czerwcu br. kolegium redakcyjne najstarszego światowego periodyku poświęconego nauce „The Nature” uznało za stosowne wystąpić wówczas z alarmistycznym apelem redakcyjnym po tym, jak rosyjski naukowiec Denis Rebrikov, udzielił mu wywiadu. W artykule redakcja wezwała światową społeczność do działania, bo już niedługo może być zbyt późno. „Czas jest najważniejszy” napisano w apelu, zwłaszcza że jak się ocenia, eksperymenty rosyjskiego genetyka mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku, a regulacje Światowej Organizacji Zdrowia, która dąży do poddania eksperymentów genetycznych jednolitym i akceptowalnym na całym świecie regułom, nie zostaną opublikowane przed rokiem 2020.

Rosyjski naukowiec zdradził, że chce przed końcem roku, najprawdopodobniej w październiku lub listopadzie, rozpocząć eksperyment, który doprowadzić ma do narodzin dzieci o zmodyfikowanym, na poziomie embrionalnym, kodzie genetycznym. Chodzi o zastosowanie technologii CRISPR-Cas9, tej samej, którą posłużył się chiński naukowiec He Jiankui, doprowadzając do narodzin, jesienią 2018 roku, pierwszego w historii ludzkości dziecka, którego kod genetyczny został zmieniony." https://wpolityce.pl/swiat/530691-cyborg-czyli-zolnierz-przyszlosci-coraz-blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278
8 godzin temu, Kallina86 napisał:

Internauci często czują, że mogą napisać w sieci cokolwiek i nie brać za to odpowiedzialności –  Agnieszka Pomaska OP 3 dni • ©ć{j Pan Radek myślał, że w sieci jest anonimowy. PanRadek nie ma teraz telefonu, bo w związku z tym, cowypisywał, jego telefon i dane z niego poddawane sąekspertyzie. Panu Radkowi grozi do roku więzienia.Hejterze, zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.#HejtStopTy jebana kurwo opozycyjna,napierdalasz na pana ministraSzumowskiego, jesteś jebnięta suka,masz kurwo opozycyjna przejebane,jesteś ścierwem opozycyjnym,kurwa opozycyjna nic nie wartą,oddaj skradzione pieniądze z OFE ivatu

Nie wiem co to ten hejt ale czym innym są wyzwiska a czym innym krytyka. Pani Adamowicz startowała z hasłem Stop mowie nienawiści. Skoro nie reagowała na hasło Je..ć PIS, to w takim razie wyraz je.ać można stosować dowolnie, określając kogokolwiek i nie będzie to obraźliwe sformułowanie.

2 godziny temu, mirro napisał:

Kiedy Pan Sikorski był Ministrem Obrony Narodowej bardzo popularne było takie powiedzrnie.

"Musztrą i Wu-Efem wygramy z NRF em."   Do tego jeszcze należałoby dodać paru generałów znających się tylko na porządkach i taki to był obraz.

A to nie był właściwy człowiek na właściwym miejscu ?

Tak mnie jeszcze naszło. Co to za pan Radek 🤔 :ph34r: ?

Edytowano przez dsbh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Cebulj napisał:

Pielęgniarka mi będą mogły zostać osoby po rocznym kursie i bardzo dobrze. Wszystko zmierza w kierunku likwidacji stufiow wyższych. Po co wogole pracodawcy wymagają studiow skoro 50 procent absolwentów nie pracuje w zawodzie

Studia mają przesiać maruderów a wyłuskać wybitne rozumy na z całego świata, które np. USA wyłapuje i przyciąga otwartymi ramionami.

2 godziny temu, jarecki napisał:

a widzicie , PIS możę zostać wybrany na kolejną kadencje byli dwie i już tyle nakradli żę się podorabiali to kraść w kolejnej kadencji nie bedą a przyjdzie taki hołownia biedny i od nowa bedą chcieli się dorabiać  na majątku państwowym .

Nie daj bosze, żeby wystawili Panią Szydło na prezydenta, bo ludzie zobaczą w niej jeszcze świętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
10 godzin temu, Roman176 napisał:

aha to fakty ?? czemu peło go (Obajtka) nie zamokło

Pewno dla tego, że za po były trzy susze z rzędu😂


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
9 minut temu, Ywa napisał:

Studia mają przesiać maruderów a wyłuskać wybitne rozumy na z całego świata, które np. USA wyłapuje i przyciąga otwartymi ramionami.

i dlatego najzdolniejsi studenci mają stypendia i trafiają na zagraniczne uczelnie a potem zostają na zachodzie , może nie wszyscy ale ...

 

10 minut temu, Ywa napisał:

Nie daj bosze, żeby wystawili Panią Szydło na prezydenta, bo ludzie zobaczą w niej jeszcze świętą.

oo ,  nie podpowiadaj bo jeszcze się ziści pomysł .;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
11 minut temu, dsbh napisał:

A to nie był właściwy człowiek na właściwym miejscu ?

To że robił dla Wielkiej Brytanii w Afganistanie, nie czyni go jeszcze właściwym kandydatem na MONa.

12 minut temu, Ywa napisał:

Nie daj bosze, żeby wystawili Panią Szydło na prezydenta, bo ludzie zobaczą w niej jeszcze świętą.

No to wtedy wszystkie Seicento. Matizy i inna drobnica ma zakaz wyjazdu na ulice.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
35 minut temu, Ywa napisał:

Studia mają przesiać maruderów a wyłuskać wybitne rozumy na z całego świata, które np. USA wyłapuje i przyciąga otwartymi ramionami.

Nie daj bosze, żeby wystawili Panią Szydło na prezydenta, bo ludzie zobaczą w niej jeszcze świętą.

 

23 minuty temu, jarecki napisał:

i dlatego najzdolniejsi studenci mają stypendia i trafiają na zagraniczne uczelnie a potem zostają na zachodzie , może nie wszyscy ale ...

 

oo ,  nie podpowiadaj bo jeszcze się ziści pomysł .;) 

Moja siostra była jedną z najlepszych srednia co roku 4.9 a 10 lat po prawie 1900. Szwagier to samo po geodezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cebulj same cyferki nie zapewniają sukcesu, zabrakło ambicji poznawczych, łaknienia, błyskotliwości, ryzyka....może; poza tym przy takim zarobku wyjeżdża się za granicę bez skrupułów, to też wartościowe doświadczenie .

Edytowano przez Ywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142
1 godzinę temu, Ywa napisał:

Chiny napomknęły i zapewne celowo o swoich nowatorskich dokonaniach  w 2018, po czym niby przeprosiły. A czy się wycofały. Z pewnością nie.

nie wiem. Chodzi o tę inwigilację w przestrzeni publicznej? kamery z rozpoznaniem twarzy itp?

Oni nie zrezygnowali a tylko te kamery szajs i cały system nie działa, a teraz jeszcze w tym omaseczkowaniem to całkiem xD

Jeszcze daleka droga do skutecznej inwigilacji z powodu barier technologicznych bo nawet 5G to mało aby ... z resztą co się dziwić kamerom? , ja tam też nie widzę większej różnicy i Chińczyka od Chinki  (oczywiście po twarzy :D) często nie mogę odróżnić a co dopiero personalnie

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
38 minut temu, Ywa napisał:

Cebulj same cyferki nie zapewniają sukcesu, zabrakło ambicji poznawczych, łaknienia, błyskotliwości, ryzyka....może; poza tym przy takim zarobku wyjeżdża się za granicę bez skrupułów, to też wartościowe doświadczenie .

JA tam też na ekonomii mam dobrą srednią ale moje drogi kariery

kurier

pracownik produkcji

w najkepszym razie koparka i suwnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Cebulj napisał:

JA tam też na ekonomii mam dobrą srednią ale moje drogi kariery

kurier

pracownik produkcji

w najkepszym razie koparka i suwnica

nuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj