Polecane posty

olkosio    124

Nie mam doświadczenia w kuku, co potem z takim ziarnem z rękawa? to przecież będzie kiszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3524
3 godziny temu, tomek2201 napisał:

Jaki młyn i w jakim rejonie? Cena z ich transportem?

Sam zawożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, olkosio napisał:

Nie mam doświadczenia w kuku, co potem z takim ziarnem z rękawa? to przecież będzie kiszone.

To co i z takim prosto od kombajnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
Dnia 10.09.2021 o 15:04, stach12 napisał:

nie piszczcie że skupy to złodzieje !!!

1. nikt wam zboża nie zabiera sami go tam wieziecie , wcześniej wiedząc po ile w skupie płacą 

2. po co wozisz baranie na skup ???????  skoro twierdzisz że ciebie tam okradają , ja ci powiem boś piz*a hahaha bo nie dość że sam nie potrafisz swojego ziarna sprzedać bez pośrednika to jeszcze nazywasz chamie złodziejem tego który chce ci pomóc za niewielką opłatą hahaha

lbi cena zyta 64 bbuto owies 50 zl bruto to co w dupe mam go pocalowac

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW1    13
1 godzinę temu, farmer1111 napisał:

Pszenica 980 br żółkiewka  . Gdzie można sprzedać proso w dobrej cenie 

U kogo ta cena? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkosio    124
20 godzin temu, soltys48 napisał:

To co i z takim prosto od kombajnu

to potem może na suszarnie z rękawa iść? nie zakisza się w tym rękawie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
1 minutę temu, olkosio napisał:

to potem może na suszarnie z rękawa iść?

Dokładnie tak

Dnia 10.09.2021 o 15:04, stach12 napisał:

to jeszcze nazywasz chamie złodziejem tego który chce ci pomóc za niewielką opłatą hahaha

Za niewielką opłatą🤣😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkosio    124

to z bigbaga jeśli jest nie mielone tylko całe to też można puścić na suszarnię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

W rękawie masz szczelnie zamknięte bez dostępu powietrza. Okoliczna firma skupowa od kilku lat tak ładuje pszenice i kukurydze. Pszenica sucha to leży od żniw do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Widziałem że kuku przechowują nie mielone w rękawach i suszą na wiosnę - chyba chodzi głównie o magazyn ale również mniejsze koszty przy suszeniu - tak mi się wydaje. Natomiast suche zboże też sypią w rękaw a później wywożą - tu tylko jako magazyn ostatnio nawet widziałem jak łódki chyba jęczmieniem ładowali z rękawa ładowarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

CHODZI O CZAS . nie które firmy nie są w stanie wysuszyć dużych ilosci kukurydzy i rozkładają to w czasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZA323    25
Dnia 10.09.2021 o 16:55, Karol06 napisał:

Pszenica paszowa 940, pszenżyto 790, ceny brutto. Powiat Łęczna

Która Łęczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj