Polecane posty

Jakiś koleś to nawet nie zapytałeś kto to? :D a tak miałbyś namiar na kupca z gotówką


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Witam.  Skąd się biorą niektóre ceny po 990 w Cargilu skoro zadzwoniłem dziś do oddzialu w Krzepicach to powiedzieli 800 netto loco magazyn u nich.  Cedrob Kluczbork 920 netto odbiór do 50 km u nich a pow. dowoz.  Mam ok 72-75 więc byłyby że 3 auta, łódzkie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Pszenżyto na nowe zbiory 700 netto. Oj kusi żeby auto podpisać. 

Pomorskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Jak każdej z upraw około 20 ha pszenżyta. I tak muszę coś sprzedać po żniwach także się strasznie zastanawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

a o co chodzi z cenami na ewgt pszenica 220euro  czyli cena na kwietnia ??  bo konrakty marcowe sie skonczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pionier    1
4 minuty temu, grzegorz132 napisał:

a o co chodzi z cenami na ewgt pszenica 220euro  czyli cena na kwietnia ??  bo konrakty marcowe sie skonczyły?

chcą obniżyć cenę pszenicy w kraju ale czy ktoś w to wierzy ,przecież mamy teraz wyższę ceny .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Właśnie gdzie? i kiedy transakcja. Jak podaje się cenę to warto takie istotne info. podać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

gdzie , konkrety , każdy może napisać taką cenę ale gdzie ją dostanie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batim    7

Znacie kogoś kto dobrze płaci pszenicę okolice Częstochowy - Radomska to podrzucie namiary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Wczoraj komplex młyn miał po 940 konsumpcję netto


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Agrolok, ale mus być tir bo na porty jedzie. 

Brat jest na ryczałcie. Jeszcze zostało 10ton, łączymy się ze szwagrem i kolejny tir pojedzie po 1000zł 

Lokalny skup 880zł 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyznać trzeba że jak na jesieni ktoś napisał że będzie po 1000, to niejeden niezły ubaw miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Bo ten się śmieje kto śmieje się ostatni


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A gdzie zginęli ci co mówili że po pińcet będzie tera to za pińcet ino przyczepkę idzie załadować a passat dalej pusty a poczekamy dłużej to ino passata się załaduje a przyczepki już nie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikiWschód    230

ciekawe co to będzie po 15 marca jak wejdzie cło w Rosji, na razie cena idzie w górę bo mrozy w rosjii i w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4088
50 minut temu, Zapracowany napisał:

Przyznać trzeba że jak na jesieni ktoś napisał że będzie po 1000, to niejeden niezły ubaw miał.

To tak jak teraz powiedzieć, że w Czerwcu będzie 1200 zł , a coraz wię4cej na to wskazuje 

1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

Agrolok, ale mus być tir bo na porty jedzie. 

Brat jest na ryczałcie. Jeszcze zostało 10ton, łączymy się ze szwagrem i kolejny tir pojedzie po 1000zł 

Lokalny skup 880zł 

Tak trzymać !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj