Polecane posty

robert812    101

Wielkim producentem nie jestem ale 70 ton pszenicy konsumpcyjnej jeszcze mam.  Mazowieckie, najlepsza propozycja w styczniu to 930 netto od Polskich Młynów. Przyczaiłem się i chyba teraz spadła.... ciekawe co będzie dalej bo pieniądze niedługo już by się przydały... Mniejsze skupy 930 brutto bez badań

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1179

u mnie jeszcze towaru jest, ale sprzedaję przez cały sezon

Już kilka razy to pisałem i dla dzieci napiszę jeszcze raz : Cena zboża czy rzepaku nie zależy od zbiorów w Polsce czy nawet w Europie zależy w 80 (lub w większości) od spekulacji, ceny ropy,  ci co siedzą na giełdach nie mają na czym zarobić to kupują zboże, miedz, srebro i inne tam surowce. Cena za zboże posypie się pod koniec przyszłego roku, chyba że te gówno sztucznie wywołane jeszcze będzie trwać to i ceny będą.

A jeżeli chodzi o Ruskich to sprzedawaliśmy im świnie, jabłka, ziemniaki, kapustę i braliśmy gaz lub ropę. Za chwilę to oni nasz rynek będą mogli wieprzowiną zapchać.

A my frajerzy do Ameryki nie sprzedamy nic, a Wydamy miliardy na te ich wojskowe złomy 

 

cena kukurydzy suchej oferta 830 netto.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358
gucik131 napisał:

sprzedane 860 brutto pszenica

700 brutto jęczmień.

zapewne lubelskie?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

Na ewgt wczoraj był wpis z porównaniem cen zbóż w polsce i niemczech.

Krótko mówiąc, u niemca zboża są droższe mniej więcej o 200zł/t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

były u nas firmy co woziły do Niemiec zamiast do portu. rok temu mój jęczmień szedł do Niemiec


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024

Rotex Grabowiec dzisiaj poszła przyczepka po 890 brutto. Drugi dzień ciągników dość sporo zarówno hobbystów dziadków i baorów . Z cenami się nie wychyla .

Mołodiatycze 820 pasza 14 dni cena brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152

820 brutto?? No to nieźle kroi rolników. W moich okolicach 880 do 900 brutto za paszowka. Skupy w Łaszczowie, zimnie, wasylowie, telatynie, Mirczu. A ruch jak we żniwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841
4 minuty temu, damin1 napisał:

820 brutto?? No to nieźle kroi rolników. W moich okolicach 880 do 900 brutto za paszowka. Skupy w Łaszczowie, zimnie, wasylowie, telatynie, Mirczu. A ruch jak we żniwa. 

Chyba nie kroi skoro sprzedają i duzi i mali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
27 minut temu, koniu napisał:

Chyba nie kroi skoro sprzedają i duzi i mali.

W tym skupie pustka jest. W Grabowcu ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
52 minuty temu, Damianek20 napisał:

Rotex Grabowiec dzisiaj poszła przyczepka po 890 brutto. Drugi dzień ciągników dość sporo zarówno hobbystów dziadków i baorów . Z cenami się nie wychyla .

Mołodiatycze 820 pasza 14 dni cena brutto

jakie "widełki cenowe" w Rotexie na przelew ?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

W Mirczu na skupach ruch chociaż w fast chemie większy ciekawe czemu ceny 900-960 brutto vat 7%... ten drugi mocno konfliktowy , chamstwo nie z tej ziemi dlatego tam nie wożę a kolejki były od jutra śnieg to znowu chłopy siądą na d*pie. Wywożą wszyscy nie wiadomo jak z cena nie jest zła ale może być lepiej a i gorzej różnie bywało już.  NAWOZY IDĄ  W GÓRĘ I TO nie MAŁO...


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370

Ja ,, wypchnąłem,, reszte zboża i mam spokój od jutro podobno sroga zima.Wczorajsza cena pszenżyto 700 pszenica 900 ceny brutto dzisiaj już pszenica 880-890 pszenżyto bez zmian. Świetokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Lokalny skup-pow.chełmski 91 zł brutto-pszenica jak leci bez żadnych prób .Wczoraj i dzisiaj spory ruch .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, jajonasz napisał:

SAKO Bychawka 880 paszowa, 920 konsumpcyjna. Ceny brutto. 

kawałek dalej 900 czy 910  z tego co brat mówił, ale niestety hala zawalona, więc czekam

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, robercikj100 napisał:

jakie "widełki cenowe" w Rotexie na przelew ?

24 godziny przelew cena od 880-920 brutto jak ktoś ma więcej to można negocjować. 

A w tym drugim skupie ktoś woził z tego forum i jest w stanie się wypowiedzieć ?

Edytowano przez Damianek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Elewator Strzelno -pszenica 900zł/netto Podawajcie tylko cenny netto,bo tak będzie czytelniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

albo cena + vat np 900 + vat i wiadomo. Ryczałtowiec czy tam vatowiec vat sobie moze doliczyc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin108    2
Napisano (edytowany)

Łódzkie okolice Kutna 900netto czy paszowa czy konsumpcja jedna cena.cargill dobrzelin 870netto

Na skupach pusto 

Edytowano przez Marcin108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj