farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacek3773    230

W dowodach rej błędów nie brakuje. Choć by rozwiercony pod fetora to 72km max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
4 minuty temu, daron64 napisał:

A kurier, to myślisz, że taka lekka praca? U nas kurier z DPD potrafi po 22paczki przywozić, a na rano na bazę po kolejne. 

to u mnie w zeszłym roku po 20 przyjechała kuzynka z mężem, osobówką wyładowaną paczkami bo jej syn ,kurier nie wyrobiłby się chyba do północy i pomagali mu w rozwożeniu  paczek po okolicy

15 minut temu, PRIMO napisał:

Niedawno to kupił i rzekomo w dowodzie ma tyle wbite. 

nie może być tyle wbite ,bo w dowodzie jest moc podawana przez producenta a nie to co ktoś sobie wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1458
Napisano (edytowany)
17 minut temu, PRIMO napisał:

Niedawno to kupił i rzekomo w dowodzie ma tyle wbite. 

Żebyś wiedział jakie dane można w dowodzie znaleźć to byś się zdziwił, szczególnie przy maszynach rolniczych. Pewnie zwykła C360 z błędem w papierach, więcej mocy tam nie znajdziesz, prędzej problem przy przerejestrowaniu 

Edytowano przez MF675ursus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4268
5 minut temu, witejus napisał:

to u mnie w zeszłym roku po 20 przyjechała kuzynka z mężem, osobówką wyładowaną paczkami bo jej syn ,kurier nie wyrobiłby się chyba do północy i pomagali mu w rozwożeniu  paczek po okolicy

 

Nasz np w okresie okoloswiatecznym zatrudnia kogoś do pomocy, bo sam by się nie wyrobił. 

Albo stoj przy tym paczkomacie, i wydawaj pół dnia paczki, bo za mało skrzynek wolnych itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412
witejus napisał:

nie może być tyle wbite ,bo w dowodzie jest moc podawana przez producenta a nie to co ktoś sobie wymyśli

Kiedyś były dowody papierowe i diagnosta wpisywał co gdzie i ile, znajomy ma zetora na 3 osoby w dowodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19793
2 godziny temu, Rolnik200598 napisał:

Nie myśl, że tylko angielski Ci w tym pomoże. Tu potrzeba jeszcze innej wiedzy zwłaszcza jeśli myślisz o spedycji. O dokumentacji masz jakiekolwiek pojęcie? O czasie pracy kierowcy? Pewnie nie a to też trzeba wiedzieć bo nie koniecznie wszystko może być potrzebne ale zawsze lepiej wiedzieć niż nie.

Pomoże i to sporo, papierki to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zależy w czym i gdzie robisz. Mi prawie wcale nie potrzebny i dobrze bo i tak się go nigdy nie nauczę tak aby mówić poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 minuty temu, soltys48 napisał:

Pomoże i to sporo, papierki to pikuś

Pomoc wiadomo że pomoże. Tylko na spedzia trzeba mieć nie przeciętny strategiczny umysł inaczej szkoda zachodu z tą branża w miedzynarodowce.

 

2 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Zależy w czym i gdzie robisz. Mi prawie wcale nie potrzebny i dobrze bo i tak się go nigdy nie nauczę tak aby mówić poprawnie.

Ja się nauczyłem niemal perfekt to i Ty się nauczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedy ja nie chcę się go nawet nauczyć perfekt. Z obcych języków to tylko rosyjski uznaję i czeski. W szkole to z musu niż z chęci się uczyłem, szczęście, że teraz i tak go dużo nie muszę używać.

1 minutę temu, danielursus3p napisał:

Ja się nauczyłem niemal perfekt to i Ty się nauczysz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, daron64 napisał:

Nasz np w okresie okoloswiatecznym zatrudnia kogoś do pomocy, bo sam by się nie wyrobił. 

Albo stoj przy tym paczkomacie, i wydawaj pół dnia paczki, bo za mało skrzynek wolnych itd itp

To widzę ze dzięki waszym radom to nic tylko się powiesić. To źle tamto niedobrze

4 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Kiedy ja nie chcę się go nawet nauczyć perfekt. Z obcych języków to tylko rosyjski uznaję i czeski. W szkole to z musu niż z chęci się uczyłem, szczęście, że teraz i tak go dużo nie muszę używać.

 

Rusek to i ja w szkole ogarnialem a z jezykow jestem tlukiem

10 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Zależy w czym i gdzie robisz. Mi prawie wcale nie potrzebny i dobrze bo i tak się go nigdy nie nauczę tak aby mówić poprawnie.

 

6 minut temu, soltys48 napisał:

Oj musiałbyś trochu ze mną po przebywać😆

No z maty byłem dobry 100 procent a to chyba jedyny przedmiot w szkole gdzie strategiczny umysł jest wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To kombinuj, od tego głowę masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zatrudniłem się kiedyś jako kurier,miesiąca nie wytrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
Napisano (edytowany)

Pany jaką polerkę samochodową polecacie. W rozsądnych pieniądzach.

Edytowano przez jacek3773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@sabuliga A operatorem koparki już nie chcesz być tylko kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, akooo napisał:

Zatrudniłem się kiedyś jako kurier,miesiąca nie wytrzymałem.

Bardziej chodziło ze kurier to praca z miejsca jednak koparek i suwnic nie obstawiam tylko potrzeba kursu specjalistycznego i oczywiście czy jest taki pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
6 minut temu, akooo napisał:

@sabuliga A operatorem koparki już nie chcesz być tylko kurierem?

lepiej suwnicowym ,posuwa całe 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121
4 minuty temu, sabuliga napisał:

Bardziej chodziło ze kurier to praca z miejsca jednak koparek i suwnic nie obstawiam tylko potrzeba kursu specjalistycznego i oczywiście czy jest taki pracodawca

Trzeba mieć nerwy stalowe do takiej pracy , stres pośpiech łatwo prawo jazdy stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, witejus napisał:

lepiej suwnicowym ,posuwa całe 8 godzin

Stora enso i elektrownia to zakłady w ostrołęce jednak 60 km mam do ostroleki ciekawe czy jest jakiś zakład w ciechanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, sabuliga napisał:

ciekawe czy jest jakiś zakład w ciechanowie

a nie wiem bo ja z okolic Krakowa ale z pewnością jakiś jest

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Niedawno to kupił i rzekomo w dowodzie ma tyle wbite. 

W dowodzie to różne cuda można spotkać.

Kiedyś miałem stare polo, i pod masa własna pojazdu miałem wbite 0kg

Braciak w c360 ma pojemność silnika 1960... 

1 godzinę temu, daron64 napisał:

 

Albo stoj przy tym paczkomacie, i wydawaj pół dnia paczki, bo za mało skrzynek wolnych itd itp

Przed świętami dostałem SMS że kurier czeka pod paczkomatem, i żeby jechać odebrać paczkę. Pojechałem, zaczęliśmy gadać, i mówi mi że w paczkomacie jest 70 skrytek, a dali mu 230 paczek na tą lokalizację... 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121

U nas w okolicy w paczkomat jest ponad 100 skrytek nawet kiedyś liczyłem , raz to paczka na siłę została wsadzona ciężko było wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12204
PRIMO napisał:

@slawek74 właśnie wygląda na zwykłą ursusowską. 🤨

czyli te konie pewnie w marzeniach 😀 jak ciągnik pierwszy raz jest rejestrowany to czasem bzdety wstawiają miałem zetora 7011 gdzie jest 66km a diagnosta homologacjie od 7711 podłożył i wpisał w dowodzie 72km z tą szesdziesiatką mogło być podobnie może ciagnik sprowadzony i takie cyrki w papierach a jak to mówią papier wszystko wytrzyma 😀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Mam pytanko te firmy co odnawiają hlki to jaką polecacie. Jest coś w Wielkopolsce? Bo musiałbym się przejechać i nad nimi zastanowić czy nie lepiej jakaś z nich wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj