farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

mf362    1121
1 godzinę temu, jacek3773 napisał:

Ila wołasz za niego

Grabki są

Jakiś czas temu był na olx wystawiony amazone DL

To czasem nie ty wystawiałes  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4276

Wesem. Tylko nie wiem czy "w dobrej cenie" 

IMG_20210714_230334302.jpg

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4276

Zetor 8145. Widzicie coś, przez co mogły się zblokowac biegi? Zablokowany w trakcie jazdy - stanął na 2/II. Zablokowany wodzik czerwony (ani drgnie) i niebieski (śrubokrętem ruszyłem, ale nie próbowałem do końca). W takim ustawieniu było jak zdjalem pokrywę. Wodzik żółty chodzi dość lekko, wodzik zielony chodzi lekko. Z ilości  wszechobecnego silikonu wnioskuje, że zielony wodzik latali już nasi fachowcy.

IMG_20211029_112753018~2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4276
4 minuty temu, mf362 napisał:

Spawarką też ktoś tam leczył v

Bo żeby wyjać wodzik trzeba chyba rozciągać ciągnik. Z tego co czytałem powszechna praktyka.

1 minutę temu, Belaruss820 napisał:

Kola zębate nie są poszczerbione?bo tak jakby to male?(drugie od lewej)jakby pogryzione.

Nie, to olej na nim (jeśli mówimy o tym samym). Z tego co patrzyłem, to koła wyglądają bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1566
6 minut temu, daron64 napisał:

Bo żeby wyjać wodzik trzeba chyba rozciągać ciągnik. Z tego co czytałem powszechna praktyka.

Nie, to olej na nim (jeśli mówimy o tym samym). Z tego co patrzyłem, to koła wyglądają bardzo ok

Jak tak to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9287
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Zetor 8145. Widzicie coś, przez co mogły się zblokowac biegi? Zablokowany w trakcie jazdy - stanął na 2/II. Zablokowany wodzik czerwony (ani drgnie) i niebieski (śrubokrętem ruszyłem, ale nie próbowałem do końca). W takim ustawieniu było jak zdjalem pokrywę. Wodzik żółty chodzi dość lekko, wodzik zielony chodzi lekko. Z ilości  wszechobecnego silikonu wnioskuje, że zielony wodzik latali już nasi fachowcy.

 

Ale rzeźba, jprdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28809
7 minut temu, daron64 napisał:

Znajomy we wtorek ma przyjechać, a jutro zajadę pokaże mu zdjęcia. 

Nieco zmieniając temat

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-jednoosiowa-wywrotka-4-5t-CID757-IDM8Tcb.html

Czy te borty nie mają żadnej porzeczki na górze?

Poczekaj jeszcze z tydzień, będzie u mnie nówka, i nie jakoś bardzo dużo drożej jak ta z tego ogłoszenia, a ładniejsza, wieksza, i ogólnie legancka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4276

@bratrolnika

Wiem, pisałeś jakiś czas temu :) do wtorku, do czasu diagnozy skrzyni biegów w ciągniku nic nie kupuje. Jak mechanik wyda wyrok, to zobaczę czy w ogóle na jakikolwiek zakup będę miał pieniądze. Jeśli trzeba będzie rozpolawiac ciągnik, to raczej nic nie kupie, bo będę chciał zrobić wszystko od a do z, jak już będzie ciągnik rozebrany

Edytowano przez daron64
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4276
13 godzin temu, danielursus3p napisał:

Chyba i ja sobie takie zamontuje. 

Kupowałem po 233zl, teraz niecałe 270 🤷

Ale generalnie polecam, robią robotę. Zobaczymy jak z żywotnością, bo to jak narazie był największy problem tych tanich.

 

@Ursus932

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-kerflanda-CID757-IDM1SEq.html

Boisz się zachodnich pługów to masz coś bardziej polskobrzmiacego 😅

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj