Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Gość   
Gość
1 minutę temu, danielursus3p napisał:

A jak pokazują bogactwo to też źle bo miastowych w oczy kole.  Tak źle i tak nie dobrze. 

wstyd gorszy niż przepych. nie chciał bym być porównywany do tych kolesi do brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, akooo napisał:

Przed kim się wstydzisz przed jakimiś lemingami czy zbumtowanymi nastolatkami. Mądry człowiek nie patrzy na polską wieś przez pryzmat tego programu

oj nie wiem. telewizja mocno kreuje rzeczywistość... moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7383
6 minut temu, danielursus3p napisał:

Nie wiem może się nie znam, ale tyle co wymagasz to może być ciężko trafić lale. 

Jak już kupić to coś co będzie służyć, raz się udało to może i drugi raz się uda. 

Wiadomo trafić można różnie 

Wiem czego mi brakuje i co jest przydatne. 

Nie mówię też że nie kupię czegoś czego nie szukam bo coś wkońcu trzeba nabyć. 

8 minut temu, 6465 napisał:

Karol szukaj 6cyl.

Cały czas 4 i 6 okolice 115 koni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Chłoporobotnik napisał:

Przed chwilą, akooo napisał:

Tak tylko o tym alko wspomniałem,uderz w stół a norzyce się odezwa 😉 Przemoc domowa pewnie w 90% wiąże się z alkoholem ale dobra nie chce mi się o tym rozprawiac. Szkoda mi tych niektórych chłopaków szczególnie tego któremu ojciec zmarł. Są też pozytywy np ten który ma chore nogi ktory mieszka w bloku po pgr ale nie załamuje się chlopak

Powiem Ci, że zamiast Biblii czy innych książek użyj czasem słownika. Czasem czytając co piszesz to mnie oczy bolą. A jak Ci szkoda to mu pomóż. 

Myślę że moja ortografia nie jest taka tragiczna. A poza tym w zawodzie mi nie potrzebna tak jak tobie lepsze auto czy gacie Kevina Cleina😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Do dla tych Hołowczyców co chlubią się tu szybka jazdą, dziś w Romanowie koło makowa maz. Spłonęło 4 młodych ludzi po tym jak uderzyli w drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7383
4 minuty temu, GRZES1545 napisał:

Na głównego konia nie za mały?

Trochę tak, to też zależy jaka prasa by była. 

Pasowa to będzie za mały, łańcuchowa da radę. 

Masa trochę gorsza bo to nie całe 4 tony 

Seria 64xx była cięższa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9917
10 minut temu, bratrolnika napisał:

A właśnie, bo nie pisałem, dziś na wiosce qq cięli, bajzon taki dziad że nawet w skrach mieli lepsze, chyba więcej była ta qq warta co wykosił jak on sam 

Chlop małym ruskiem to ledwo przyczepę ciągnął, a górka nie za duża koło mnie

Darek, to już wiem gdzie ten film nagrali :D

2 minuty temu, 6465 napisał:

Do dla tych Hołowczyców co chlubią się tu szybka jazdą, dziś w Romanowie koło makowa maz. Spłonęło 4 młodych ludzi po tym jak uderzyli w drzewo.

Właśnie oglądam, masakra

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
4 minuty temu, 6465 napisał:

Do dla tych Hołowczyców co chlubią się tu szybka jazdą, dziś w Romanowie koło makowa maz. Spłonęło 4 młodych ludzi po tym jak uderzyli w drzewo.

Kolo Paprotni też się gość spalił w Audi, po tym jak wyprzedzal na trzeciego 

Ale to parę ładnych lat do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9917

@bratrolnika zapomniałem Ci mówić, jak byłem u Ciebie to jechał Bizon przez Twoją miejscowośc, heder świeżo wytarty i plewy na osi nawet były, możliwe żeby jeszcze zboża kosili?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

naprawdę lux wygląda. ale kto to wie co on wart? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
2 minuty temu, szymon09875 napisał:

Darek, to już wiem gdzie ten film nagrali :D

Hahaha dobre

Ten dziadek co pierdusonem obrabia u mnie większość działek budowlanych ludziom którzy kupili, póki co się nie budują, a kosić trawy się nie chce, mieszka za torami, więc chciał nie chciał jeździ koło mnie. U mnie na wiosce ma ze 20 działek, na oko jakieś 2,5ha, może trochę lepiej😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
Przed chwilą, szymon09875 napisał:

@bratrolnika zapomniałem Ci mówić, jak byłem u Ciebie to jechał Bizon przez Twoją miejscowośc, heder świeżo wytarty i plewy na osi nawet były, możliwe żeby jeszcze zboża kosili?

Raczej nie, u nas zboża szybko pozbierali. Innych upraw raczej nie ma które kombajnem można zebrać. Nie wiem, nie wiem...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7383
4 minuty temu, pafnucy napisał:

naprawdę lux wygląda. ale kto to wie co on wart? 

Nie wiem, nie widziałem, nie powiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4889
4 minuty temu, bratrolnika napisał:

Hahaha dobre

Ten dziadek co pierdusonem obrabia u mnie większość działek budowlanych ludziom którzy kupili, póki co się nie budują, a kosić trawy się nie chce, mieszka za torami, więc chciał nie chciał jeździ koło mnie. U mnie na wiosce ma ze 20 działek, na oko jakieś 2,5ha, może trochę lepiej😂

Kurła to mniejsze kawałki niż u nas... Tylko dla cierpliwych takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Zależy ile tego maszu nas od dawien dawna się robi tak w pryzmę ostatni pokos trawy i poplony 

 

W ogóle jak ich w Sochaczewie uczą jeździć to mnie krew zalewa, wyjedza z podporządkowanej na obwodnicę gdzie jest 90km/h i przez półtora kilometra rozpędza się tą eLką do zawrotnych 65km/h

Zamiast uczuć ich że jak włączasz się do ruchu to pedał w podłogę, to nie, jedzie jak piz*a, trojke kilometr od skrzyżowania włącza

2 przyczepy niepełne, na upartego by na jedna weszło.

 

Mnie właśnie tak uczył jak na obwodnice to to na tym "rogalu" 2 potem na rozbiegowym 3 i gaz opór. po kilku sekundach już było 90 :) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Karol6130 napisał:

Nie wiem, nie widziałem, nie powiem 

tam będziesz szukał. mojego Ci tanio sprzedam, a jeszcze i gwarancję dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3230

no urodziny odbyte, zamiast że staruchami siedzieć to lepiej dzieciakami się bawić 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj