Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Gość   
Gość

+2. Sypnęło śniegiem przez 10 minut ale wszystko się rozpuściło. @pafnucy - a jak po tamtej stronie rzeki ? Kumpel zaczął jeździć spiningować na jakieś starorzecze w Białobrzegach i za każdym razem wraca  ze szczupensem. Ty łazisz na ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14190
1 godzinę temu, Łolek napisał:

Ty mówiłeś żeś taki tancerz to może ciebie nagrali jak Merylin wyrwałeś, tylko skarpetki się nie zgadzają 😉

A gdzie tam, ja takich ruchów nie znam 

32 minuty temu, 6465 napisał:

Ty czasem  nie nazywasz się Gessler? 

Gęśler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    58

Robiłem rano porządki w piwnicy i znalazłem karton do którego dawno nie zaglądałem, a tam... Agrosar 4x5 L z 2015 roku, myślicie że podziała jeszcze? Od jesieni x roku leży w ciepłej piwnicy. 

20211123_100216.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Od tego zima żeby śnieg był i mróz.

Ani jedno ani drugie nie potrzebne. No jeszcze śniegu z 20cm w ciągu całej zimy może być, trochę wody chociaż. A ten mróz to tak potrzebny jak urwie majtki. 

4 stopnie, słonecznie.

Edytowano przez Chłoporobotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563
5 minut temu, EmilPlayP napisał:

Robiłem rano porządki w piwnicy i znalazłem karton do którego dawno nie zaglądałem, a tam... Agrosar 4x5 L z 2015 roku, myślicie że podziała jeszcze? Od jesieni x roku leży w ciepłej piwnicy. 

20211123_100216.jpg

Agrosarem z 2017 juz otwieranym i jakims kilerem z 2012 opryskalem krzaki na rowie i wzięło. Wiec mysle ze to tez zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
9 minut temu, jahooo napisał:

Góral, co sniegu nie lubi, to tak jak murzyn z grenlandii

Nie wiem w którym miejscu ja góral? To że do gór w miarę blisko to nic nie znaczy, do Śląska też blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9274

dla mnie - to ty już górol :D

tych , co mieszkają w zamojskim też ci z zachodu nazywają "ukraina"

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563
1 minutę temu, jahooo napisał:

dla mnie - to ty już górol :D

tych , co mieszkają w zamojskim też ci z zachodu nazywają "ukraina"

Tesc na Mazury mowi zachód. Dokladnie okolice Kętrzyna. Jego rodzicow wywiezli tam i sie tam poznali(okazalo sie ze mieszkali kilka km od siebie tutaj). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9274

Kradzione w necie! POSŁOWI KOWALSKIEMU GRAŻONO NA TARGU. POSZEDŁ KUPIĆ MLEKO, A SPRZEDAWCA SPYTAŁ CZY CHCE Z BAŃKI!

Edytowano przez jahooo
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563
1 minutę temu, Strongman napisał:

Pada śnieg trzeba koła zmienić na zimowe.

Ja zawsze zmienialem jakos okolice 11 listopada ale w tym roku pozniej troche. U tesciowej zmienilem,w swoich dwóch tez,a tesc dalej jezdzi na letnich. Ale wyciagnalem zimówki zeby leżały pod ręką. Sam nie zmieni a mi sie "nie chce" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10013

Na mnie zmianę wymusiła awaria opony. Dwuletnia opona zrobiła sobie guza. Siatka pewno pękła... Chyba muszę C założyć do audi ,😂😂

27 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Ani jedno ani drugie nie potrzebne. No jeszcze śniegu z 20cm w ciągu całej zimy może być, trochę wody chociaż. A ten mróz to tak potrzebny jak urwie majtki. 

4 stopnie, słonecznie.

Zarówno mróz jak i śnieg potrzebny. Nie pitol głupot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16929
szymon09875 napisał:

Na mnie zmianę wymusiła awaria opony.

I podróż na Podlasie. 😉 W sumie to ty tak połowicznie te opony zmieniłeś. Łańcuch dotarł?


No, byki do piątku zaopatrzone, świnki tyż, można by się dalej brać za ogrzewanie. Chce mi się? W sumie to żonie powiedziałem, ze do końca listopada będzie tam ciepełko, a ta mi to wypomina co raz to chyba żeby podbudować moje ego powinienem przyspieszyć prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14190
6 minut temu, Piotrek1975 napisał:

Ale dziś nie przyjemna pogoda zimny wiatr i popaduje.

Idealna pogoda do aplikacji nawozów naturalnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
33 minuty temu, szymon09875 napisał:

Zarówno mróz jak i śnieg potrzebny. Nie pitol głupot 

Też wierzysz w te rzekome wymrożenia robactwa? Bo ja nie bardzo. W tym roku zima była a robactwa więcej niż zeszłe lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj