Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Chłoporobotnik    4925
1 minutę temu, szymon09875 napisał:

często z nimi rozmawiać

Ze mną to nikt nie rozmawiał i w sumie uważam to za coś normalnego🤔 Jak się wróciło ze szkoły to tylko pytanie "dobrze było?" a ja odpowiadałem "dobre jest" i wsio. A za zamierzchłego dzieciństwa to nie rodzice tylko dziadkowie wychowywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371
4 minuty temu, Belaruss820 napisał:

Ogladam ninja warrior właśnie i byl facet ktory razem z żoną jest kosmetyczką. Nie nazwali go jakos konkretnie tylko mowil ze kosmetologie studiował.

@Agrest wszystko byloby ok,gdyby te dzieci chociaz byly normalnie ubrane. Czapka tak nałożona ze uszy na wierzchu bluzki w spodniach powinny byc a nie ze brzuch i plecy gołe. Jak przewieje na ciagniku to jest dobrze? Dziecko zgrzane i spocone na sali wychodzi z odslonietym ciałem na wiatr i potem mowi w domu ze bolą plecy i brzuch i do tego katar i kaszel.

i ma kosmate myśli ten pan :P 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, szymon09875 napisał:

A jak już temat przedszkola. Mam pytanie są u was przedszkolaki? Czy jak nazwać gościa co pracuje w przedszkolu? Bo ja zawsze słyszę o przedszkolankach a o facetach nigdy jeszcze :o

jak tak patrzę po przedszkolankach córki to bym mógł być tym przedszkolakiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

Tak chlopaki pod kościołem gadali ze nasz ksiadz jezdzil.do niego tą obore święcić. Kiedys byl na parafii w tamtych stronach. 

W sumie to uj wie, z drugiej strony powiatu to jest tych bambrów nie byle jakich. Ci co u mnie są okreslani jako bambry tak przy nich są malusieńcy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223
szymon09875 napisał:

Trzeba iść ogarnąć na podwórku i jechać na randkę 🙄

i co smucisz się z tego powodu?


danielursus ty dalej na cenzurowanym? bo postu nie widać a powiadomienie przyszło 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
15 minut temu, slawek74 napisał:

i co smucisz się z tego powodu?

 

danielursus ty dalej na cenzurowanym? bo postu nie widać a powiadomienie przyszło 🤔

 

Taaa. Ale już nie długo. I będę walczył o sprawiedliwość w tym kraju. 

 

2 minuty temu, TheraRolnik napisał:

Prawda to że stal idzie w dół ? 

Prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25812

To zależy,  jak na fundament to w dół, ale reszta to raczej w górę.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
25 minut temu, slawek74 napisał:

i co smucisz się z tego powodu?

ja też bym wolał od razu na randkę , niż ,, podwórko ogarniac ''                Jakoś ze 2 tygodnie temu rozmawiałem z gosciem to mówił żę porty w chinach tak są zawalone towarem żę nie które nieprzyjmują nowych dostaw ale jest problem ze statkami mówił żę dpuki nie porawi sie sytuacja transportowa to będą spoire wachania cen metalu 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25812
2 minuty temu, TheraRolnik napisał:

A jak leży na ziemi i ma być na ziemi ? 

To stabilnie🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, jarecki napisał:

ja też bym wolał od razu na randkę , niż ,, podwórko ogarniac ''

To się mogę z nim zamienić- on niech jedzie a ja wolę na podwórku się szwendać. Lepsze zajęcie niż jeżdżenie na "randki".

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12438
1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

No ja swojego w czwartek zabralem z przedszkola,a rano nic sie nie dzialo. Ale wialo wtedy i zimno ogolnie to wyszli na dwor,ale.jak to.dzieci same sie ubierają,plecy i brzuchy gołe. Kiedys po niego pojechalem moze we wrzesniu to jak zjezdzal na zjezdzalni to brzuch goły a opiekunka nic na to. Przeciez od tego sa zeby tym dzieciom pomoc. Kolezanka pojechala po dzieci i tez wialo strasznie to dzieciaki na placu zabaw ganiają a facetka za murem sie od wiatru schowała. I niech nikt mi nie pisze ze to dla ich zdrowia te wychodzenie. Raczej dla zdrowia psychicznego tych przedszkolanek zeby miały mniej dzieci do pilnowania. U szwagirki corka 2 lata to tez w kratke chodzi. Najgorsze jest to ze u lekarza nic nie wychodzi,pluca czyste,gardlo ok, a smarki i kaszel jest. 

Dokladnie tak jak piszesz u lekarza płuca czyste oskrzela czyste a kaszel jak u gruźlika i gile do pasa 🙉

@superfarmer02 na laverde domek za mały masz. A i ile ten blaszak kosztował i jakie wymiar bramy wjazdowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25812
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

a jak kabel przegryzą 🤔😁

A ty co tak z opóźnieniem godzinnym się ukazał?

Ten co przegryzie to zdechnie. Problem będzie jak w stodole drewnianej iskrzyć zacznie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14201
2 godziny temu, pafnucy napisał:

dylematy czy kucyka kupić żeby duży koń urósł?

Tu się nie ma nad czym zastanawiać. Co zazdrościsz ze lepiej zarobi jak na bykach? 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25812
2 minuty temu, slawek74 napisał:

ja? może przez to że czas przestawiony 🤔

No niedawno przyszło mi powiadomienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14201
1 godzinę temu, Bananek napisał:

Albo przeciwnie. Zapanowałaby dyscyplina w przedszkolu. 😉

Jako taka rotacja przedszkolanek by musiała być żeby mi się nie nudziło i mogę iść pracować 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223

myślę że forum coś ,,świruje,, mi też czasem przychodzą z opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3687
6465 napisał:

@superfarmer02 na laverde domek za mały masz. A i ile ten blaszak kosztował i jakie wymiar bramy wjazdowej?

bo to wiata na Ankę była ile kosztował to nie pamiętam a robiony pod Lublina z izotermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28772
52 minuty temu, TheraRolnik napisał:

Prawda to że stal idzie w dół ? 

Wczoraj byłem to ceny bez zmian

41 minut temu, jarecki napisał:

ja też bym wolał od razu na randkę , niż ,, podwórko ogarniac ''                Jakoś ze 2 tygodnie temu rozmawiałem z gosciem to mówił żę porty w chinach tak są zawalone towarem żę nie które nieprzyjmują nowych dostaw ale jest problem ze statkami mówił żę dpuki nie porawi sie sytuacja transportowa to będą spoire wachania cen metalu 

@Uziu92 ostatnio pomysłu na biznes szukał, zastanawiał się czy tira kupować, @Uziu92 barkę jaką kupuj i wio do Chin

39 minut temu, pafnucy napisał:

@bratrolnika nie jedziesz po ten motór? chyba miałeś zamiar?

Zimno, pierdziele, nie wychodzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, danielursus3p napisał:

Pisze posty z tamtego świata.

Sam się chwalił Darek publicznie. 

Nie rozumiem o co ci chodzi. Będzie chciał to napisze, jak nie to nie. 

O legalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj