Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, gregor1284 napisał:

Jeszcze jak jakieś ciekawe miejsce to pal licho, ale jechać i leżec to na uj ten wyjazd 

Ja się w ogóle wody brzydzę, jak widzę tylko zdjęcia morza to mam odruch wymiotny...

Co do wyższości ruska czy trzydziestki to temat wielokrotnie wałkowany... Jeździłem i ruskiem, wybrałem C-330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25784
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Jeszcze jak jakieś ciekawe miejsce to pal licho, ale jechać i leżec to na uj ten wyjazd 

Też byłem młodszy, pojechałem z kolegami nad morze, no i mnie nosiło, bo jak można położyć się i leżeć na gorącym piasku.

Z wiekiem mi się zmieniło. To jest za***iste uczucie, leżysz, wiatr w głowie szumi, pełna beztroska.

Ech...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9274
3 minuty temu, gregor1284 napisał:

Jeszcze jak jakieś ciekawe miejsce to pal licho, ale jechać i leżec to na uj ten wyjazd 

Przychodzi 80-cio latek do lekarza i pyta:

Panie doktorze, jak zrezygnuję z seksu, wódki i palenia papierosów, to dożyję stu lat ?

Pewnie, tylko po co ?

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Agrest napisał:

Też byłem młodszy, pojechałem z kolegami nad morze, no i mnie nosiło, bo jak można położyć się i leżeć na gorącym piasku.

Z wiekiem mi się zmieniło. To jest za***iste uczucie, leżysz, wiatr w głowie szumi, pełna beztroska.

Ech...

Z wiekiem zaczyna ciągnąć do piasku. I aby ciepły i suchy 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
1 minutę temu, Agrest napisał:

Też byłem młodszy, pojechałem z kolegami nad morze, no i mnie nosiło, bo jak można położyć się i leżeć na gorącym piasku.

Z wiekiem mi się zmieniło. To jest za***iste uczucie, leżysz, wiatr w głowie szumi, pełna beztroska.

Ech...

Kiedyś też sobie nie wyobrażałem siąść w dzień w fotelu. Teraz już nie mam przed tym oporów. Ale w domu, a nie gdzieś tam hen, daleko, wśród obcych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
stempos1980 napisał:

Przed chwilą, akooo napisał:

Ja się zawsze boje ze się zatnie😆

A kobitę masz?

No a jak😊 a ma to coś wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
1 minutę temu, HF86 napisał:

Z wiekiem zaczyna ciągnąć do piasku. I aby ciepły i suchy 🙃

Mówisz, że trzeba się przyzwyczajać😁 Tylko co jak na "moim" cmentarzu jest glina a nie piach🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14186
2 minuty temu, Agrest napisał:

Też byłem młodszy, pojechałem z kolegami nad morze, no i mnie nosiło, bo jak można położyć się i leżeć na gorącym piasku.

Z wiekiem mi się zmieniło. To jest za***iste uczucie, leżysz, wiatr w głowie szumi, pełna beztroska.

Ech...

Byłem kilka razy i ja. Ale porównując wyjazd z kobita, a wyjazd singla to niebo a ziemia 😉 teraz jakbym miał z Merylin jechać i tylko leżec to nawet się nie wybieram. Ale jakbym miał że starą paczka znajomych jechać to już wstaję, biorę portfel i spodenki i idę 🤔 w Stegnie pierwszy raz w życiu leczyłem kaca klinem 🤦‍♂️

Kurla @Bananek wchodziem w spółkę. Jedziemy do Augustowa i kręcimy biznes. Przenocujem u hfa 🤔

 

3 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Mówisz, że trzeba się przyzwyczajać😁 Tylko co jak na "moim" cmentarzu jest glina a nie piach🤔

Dłużej polezysz 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Mówisz, że trzeba się przyzwyczajać😁 Tylko co jak na "moim" cmentarzu jest glina a nie piach🤔

Zmień parafię. Moja kwaterka na potem piaskowa i na górce żebym w błocie nie leżał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, HF86 napisał:

Zmień parafię.

To za daleko. Po drugie u mnie cmentarz komunalny a nie parafialny na szczęście a w sumie jak nie będę żył to co za różnica gdzie🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12435
9 minut temu, gregor1284 napisał:

Byłem kilka razy i ja. Ale porównując wyjazd z kobita, a wyjazd singla to niebo a ziemia 😉 teraz jakbym miał z Merylin jechać i tylko leżec to nawet się nie wybieram. Ale jakbym miał że starą paczka znajomych jechać to już wstaję, biorę portfel i spodenki i idę 🤔 w Stegnie pierwszy raz w życiu leczyłem kaca klinem 🤦‍♂️

Kurla @Bananek wchodziem w spółkę. Jedziemy do Augustowa i kręcimy biznes. Przenocujem u hfa 🤔

 

Dłużej polezysz 🤔

Hahaha, Banan tego nie wytrzymie 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3012
gregor1284 napisał:

https://www.youtube.com/embed/kMOWu5N6ZIY?feature=oembed  

Ale ten pierwszy w 26 sekundzie pocałował banana 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10007
8 minut temu, Agrest napisał:

Też byłem młodszy, pojechałem z kolegami nad morze, no i mnie nosiło, bo jak można położyć się i leżeć na gorącym piasku.

Z wiekiem mi się zmieniło. To jest za***iste uczucie, leżysz, wiatr w głowie szumi, pełna beztroska.

Ech...

To ja już chyba w tym wieku na zmiany 🤣 jakie to było wspaniale uczycie przeleżeć na plaży dwa dni bez telefonu, bez rozmyślania. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14186
Przed chwilą, 6465 napisał:

Hahaha, Banan tego nie wytrzymie 😁😁

Mus go będzie oppalic żeby Szczecina nie stawiała oporów we wodzie 🤔 wytrzymie, świeczka się nawoskuje i będą dziegi płynąć 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gregor spoko. Tylko jak mówiłem jak będziesz pod drzwiami to stukaj nogami . A czemu to już pewnie wiesz 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, gregor1284 napisał:

będziesz się przewracał z boku na bok.

Wierzysz w życie pozagrobowe jak w jednym odcinku ŚWK Babka Rozalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12435
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Mus go będzie oppalic żeby Szczecina nie stawiała oporów we wodzie 🤔 wytrzymie, świeczka się nawoskuje i będą dziegi płynąć 

🎈 Ponoć ma spory to będzie pływał 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3254

Nowy sezon rolnika się zaczyna zaraz w tv.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    442
5 godzin temu, slawek74 napisał:

stagested czerwony

 

funfel nufka 😁

 

No i za konny jak najbardziej .

 

Przy okazji jako ,że po robotach trzeba będzie robić silnik w Farmerze taka myśl. Jakby turbo dołożyć 0.5 Bara  , raz jak dzwoniłem na Sokółke to w firmie mówił chłop , że chcąc to zrobić profesjonalnie trzeba by zestawy od typowego turbo. Niby w przypadku 0.5 wujek mówił że nie ma potrzeby. Jak to ugryźć . Nie potrzeba mi nie wiadomo czego te parę kucyków więcej nie było by złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14186
4 minuty temu, kris91 napisał:

Ale ten pierwszy w 26 sekundzie pocałował banana 🤣🤣🤣🤣

Cichoj bo mi biznes zepsujesz 🙄

5 minut temu, HF86 napisał:

Gregor spoko. Tylko jak mówiłem jak będziesz pod drzwiami to stukaj nogami . A czemu to już pewnie wiesz 🙃

Mam takich znajomych jednych to jak wychodzę to robię podobnie 🙊 tyłku nie stukam butami bo nigdzie nie wchodzę do czyjegoś domu w butach, ale przy wyjściu wycieram skarpety w spodnie 🤦‍♂️

7 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Wierzysz w życie pozagrobowe jak w jednym odcinku ŚWK Babka Rozalia?

Życie po życiu może bardziej. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9274

Po co wam taki banan - drogi gips, taniej od Sołtysa parę gumofilców pożyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj