Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

ab23    1310

Bardzo mnie cieszy tutaj nowy trend i oby tak zostało  🙂

Fotki , ceny wstawiamy  wstawiamy 👍🐂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, soltys48 napisał:

Ile to to warte?

IMG_20210416_081033.jpg

Ludzie , stary wyjadacz sołtys pyta się ile to warte 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
1 godzinę temu, tadaka8 napisał:

sprzedane 6 sztuk, 22miesiace, srednia waga 800 brutto, straczka 6%, 9 zł netto +vat, waga ogólna auto ważone puste pełne, lokalny odbiorcza EPD 

 

20210414_194851.jpg

Mają rozmach ... itd, itd :)

Chodzi mi o lokalnego odbiorcę :)

24 minuty temu, radekz200 napisał:

Po 6,5 dam 

Pass.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrc330    11

Słyszał ktoś że jakaś nowa choroba jest u bydła i ludzie w okolicy wyszkowa wyprzedają całymi stadami.Az handlarze odbierać nie nadażają.Ktoś słyszał coś na taki temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
15 minut temu, piotrc330 napisał:

Słyszał ktoś że jakaś nowa choroba jest u bydła i ludzie w okolicy wyszkowa wyprzedają całymi stadami.Az handlarze odbierać nie nadażają.Ktoś słyszał coś na taki temat?

prawda , ale czy az handlarze nie nadążają odbierac to bym nie powiedział , pisałem o tym chyba tu , dzwoniła nawet pani z agrolok to powiedziała żę bardzo dużo ludzi rezygnuje z hodowli bydła , ale to ze wzgledu dobrobytu w Polsce i niskiego bezrobocia .w okolicy no może w gminie co najmiej 60-70 % gospodarstw z bydłem w ciągu 10 lat zakończy ten biznes .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2150
19 minut temu, piotrc330 napisał:

Słyszał ktoś że jakaś nowa choroba jest u bydła i ludzie w okolicy wyszkowa wyprzedają całymi stadami.Az handlarze odbierać nie nadażają.Ktoś słyszał coś na taki temat?

Tak, to choroba pod nazwą "pierd*lę, więcej z bydłem nie będę się jeb*ł"

Edytowano przez misio3p
  • Like 1
  • Haha 9

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19800
59 minut temu, Ursus932 napisał:

Ludzie , stary wyjadacz sołtys pyta się ile to warte 🙆‍♂️

No cus poradzis..... ostatnio za tanio sprzedałem to teraz będę się pytał

57 minut temu, radekz200 napisał:

Po 6,5 dam 

Na wbc i w euro😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

no a wyszków i okolice to szczególny teren , skup bydła co najmiej 50 gr miej  jak na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamel160    33
23 minuty temu, piotrc330 napisał:

Słyszał ktoś że jakaś nowa choroba jest u bydła i ludzie w okolicy wyszkowa wyprzedają całymi stadami.Az handlarze odbierać nie nadażają.Ktoś słyszał coś na taki temat?

Jestem z tamtej okolicy i nic nie słyszałem o tej chorobie, jak zwykle propaganda żeby sprzedawać bydło, a co za chandlarz tak mówił. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, misio3p napisał:

Tak, to choroba pod nazwą "pierd*lę, więcej z bydłem nie będę się jeb*ł"

I ona strasznie zaraźliwa. Chłopy dwa łańcuchy odcinają jednocześnie. Jeden z bydła drugi u siebie z szyji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
30 minut temu, jarecki napisał:

prawda , ale czy az handlarze nie nadążają odbierac to bym nie powiedział , pisałem o tym chyba tu , dzwoniła nawet pani z agrolok to powiedziała żę bardzo dużo ludzi rezygnuje z hodowli bydła , ale to ze wzgledu dobrobytu w Polsce i niskiego bezrobocia .w okolicy no może w gminie co najmiej 60-70 % gospodarstw z bydłem w ciągu 10 lat zakończy ten biznes .

Kura jarecki jak ja uwielbiam te twoje g.... Hehe wywody.... Powiem ci w tajemnicy że jak dzwoni do mnie pani z agroloku to tyz mówię że nic nie potrzebuje bo likwiduje całkowicie hodowlę... Oni poprostu są tak  natrętni że nic do nich nie dociera a ceny mają większe od lokalnych dostawców iwiele rolników tak mówi jak ja żeby się odwalili... Pani pyta wtedy czy zasiewów nie robię?.... Tyz odpowiadam ze nie... 😁😁😁😁.... Tyle warte jej wieści 😜
 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

No w agroloku ja juz od 10 lat gospodarstwo likwiduje zeby sie odwalili.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16897

do mnie sami przestali przyjeżdżać. jeszcze tylko te słynne gazetki wysyłają cztery razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamel160    33
25 minut temu, jarecki napisał:

no a wyszków i okolice to szczególny teren , skup bydła co najmiej 50 gr miej  jak na forum 

Jeszcze trochę i nie będę mieli co tam kupować i tak już krążą i po jednej sztuce zbierają. 

Brał ktoś może z agroloku śrutę rzepakową, amirap standard potobno taka rewelacja mie namawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, JarekBazydlo napisał:

A kogo Agrolok do czegoś na siłę nie namawiał.

Mnie pani Agnieszka notorycznie molestuje coraz z innego numeru a niczego u nich nie zamawiałem i nie zamowie.... Zakazałem używać moich danych i dzwonić na,mój nr... Nic nie pomaga dzwonią... 😁😁😁.... Ostatnio zapytalem czy mam jej na wyzywać żeby się odwaliła.. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3893
Arturo12345 napisał:

Panowie sprzedawał ktoś do Biskupca jak z wypłacalnością i wybojowością u nich ?

Daruj sobie i omijaj z daleka tą firme. Wypłacalność to jest ale cena to jakieś kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj