Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Gość   
Gość
6 godzin temu, Mroolnik napisał:

Cześć, jak się zapowiada po świętach? Na dziś 7.5 +VAT byk hf . Sprzedawać czy trzymać , szansa na coś więcej?

Aby znowu cowid nie namieszal. Jeden trik z jakimś ogniskiem w dużej ubojni i problem. Kiedyś sprzedawalem większymi partjami dziś wolę dzielić ryzyko i z zapasem z kasą aby w razie biedy w dołku nie sprzedawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

Jak wprowadzą podatek od głupoty to ona już jest bankrutem😂

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7244

Głupia k**wa szerzy tą patologię, ma zasięgi i trzepie na tym gruby hajs, a ciemny lud wierzy w te jej głupoty i przyklaskuje. Sama zapindala w skórzanych paskach, torebkach,butach, w furze skóra i mocny nieekologiczny silnik, a tu pier**li farmazony. Na pal łajze

  • Like 6

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
35 minut temu, VonVegans napisał:

🤣🤣🤣🤣🤣 grzybki jadła?

Screenshot_20210326-204511.png

Taaa a potem ktoś ją obudził i do niej.... Wstawaj Sylwia zesralas się....robmy swoje nie wkurzajmy się choć patrząc na tą wariatkę to trudno ale  wiecie każdy guru ma swoich wyznawców ja się nawet nie dziwię tym dzieciaka którzy myślą że mleko czy mięso to jest z supermarketu albo z lodówki ale żeby ktoś z doktoratem takie bzdury opowiadał... No ale cóż wariatów na świecie jest pelno

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8525
30 minut temu, pedro2 napisał:

Na pal łajze

który pal masz na myśli?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    876

 

  • Like 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7244
22 minuty temu, witejus napisał:

który pal masz na myśli?

Taki. Najskuteczniejszy.pobrane.jpeg.6fbb1cd4b7a37420eb376bffaa0cd6d9.jpeg

I ekologiczny 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8525
5 minut temu, pedro2 napisał:

I ekologiczny

ja myślałem że o konar chodzi🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41

Pani spurek wystarczająco się skompromitowała tezą o gwałtach na krowach. Po co wogole poświęcacie czas idiotom? Szkoda zaśmiecać wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276
5 godzin temu, PartyzantTK napisał:

Pani spurek wystarczająco się skompromitowała tezą o gwałtach na krowach. Po co wogole poświęcacie czas idiotom? Szkoda zaśmiecać wątek. 

Tak się kończy nie poświęcanie czasu idiotom.pewnego dnia obudzicie się z zakazem hodowli i podatiem od mięsa.to trzeba jebać i piętnować ile się da.szpurek nie robi tego że jest głupia tylko że ma za plecami lobby które te plecki smaruje mamoną.kto uważa że ona to tak z głupoty to niestety jest sam nie za mądry.

Screenshot_20210316-212401.png

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
9 godzin temu, radzioRS napisał:

Już czują wolność😃😁

Panie audi nówka sztuka od pierwszego właściciela emeryta🤭. Piękne wyjście z progu i telemark

Edytowano przez wojak1986
Poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7244

Dokładnie von vegans. Jeśli ktoś myśli, że ona robi to z własnej głupoty to jest 100 razy głupszy niż ona

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376

No w McDonald's od 20 kwietnia wycofują kurczak burgera bo się niby słabo sprzedaje i zastępują zgadnijcie czym....? Tak tak vegeburgerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ruch wegan będzie narastal i nie ma co się dziwić. Pokolenie bambinizmu już jest na rynku jako klienci.pokolenie 30 + co było wychowywane w ciężkich warunkach nie idzie w weganizm a bardzo często brało udział w uboju zwierząt lub to widziało. Było to normalne,każdy dzieciak wiedział poco świnie rosną czy kury. Dziś miasto ma słaby kontakt z wioską i zwierzętami a ubój ukryty jest za bramą rzeźni. Ten trend będzie tylko narastal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41

Weganizm może stać się bardziej popularny ale tylko ze względu na promocje w mediach. Środowisko jest małe ale głośne. Człowiek od wieków jadł mięso i zmiana ludzkiej natury jest mało wykonalna.

Wyobrażacie sobie wegańskiego grila w lecie ? Bez względu na wiek biesiadników. Nie spotkałem się z tym i jestem pewny ze jeszcze długo się nie spotkam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

tyle co obecnie to ludzie miesa nie jadali nigdy i to nie weganizm tylko zdrowa dieta i pełna swiadomość  ograniczy spożywanie miesa , ale to ograniczenie bedzie dla byle jakiego miesa a rosło będzie spożycie produktów premium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Kumpel sprzedawał Stare krowy i dostał od mc Donalda dyplom czy coś takiego za wspaniałą jakość mięsa ciekawe jakie to wege będzie miało jakość 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276
50 minut temu, PartyzantTK napisał:

Weganizm może stać się bardziej popularny ale tylko ze względu na promocje w mediach. Środowisko jest małe ale głośne. Człowiek od wieków jadł mięso i zmiana ludzkiej natury jest mało wykonalna.

Wyobrażacie sobie wegańskiego grila w lecie ? Bez względu na wiek biesiadników. Nie spotkałem się z tym i jestem pewny ze jeszcze długo się nie spotkam. 

Masz wegański grill

PhotoEditor20203615123615spr.png

A to ta sama weganka

PhotoEditor20204010124010spr.png

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj