Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

ab23    1299
4 godziny temu, Berthold napisał:

Panowie znacie firmę Hasior Mirosław 34-600 Limanowa? Mają przyjechać na wycenę w piątek... 

No panie. A co tam masz za unikalny towar że handlarz chce jechać pincet km i płacić gotówką jeszcze 5% się na brud pewno się marzy🙂

Ale jak by co to nie zapomnij o koledze z af i podeślij go kilkanaście kilometrów dalej😉🐂🐂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804

Panowie mam trzy SM do sprzedania z czerwca i sierpnia 2019 roku. W kłębie mają 2,30;   2,45;   2,60 cm. - kto podpowie ile  średnio mogą ważyć. Zaznaczam, że długości od szyi  do ogona  mają mniejsze o  20 cm. każda.    Jako opasy kupiłem je końcem sierpnia 2019 roku od handlarza spod Tarnowa za 5500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uj jadą po nim jadą na fejsie. Chyba nawet kanalia dobija tam klienta wujka tak wnioskuje po postach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
44 minuty temu, HF86 napisał:

Uj jadą po nim jadą na fejsie. Chyba nawet kanalia dobija tam klienta wujka tak wnioskuje po postach 😁

Bardzo popularne imię i nazwisko ? Dobrze się domyślam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
47 minut temu, HF86 napisał:

Uj jadą po nim jadą na fejsie. Chyba nawet kanalia dobija tam klienta wujka tak wnioskuje po postach 😁

Dawaj link panie... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bydło mięsne -mamki ,odsady ,opasy.coraz częściej chwalą tego przedsiębiorcę 😆celebryta normalnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
1 godzinę temu, AdamRo napisał:

Bardzo popularne imię i nazwisko ? Dobrze się domyślam ?

Chodzi Ci o Jana Kowalskiego chyba, ale Kanalia ma wiele twarzy na FB z tego co zdążyłem zauważyć. Styl jego pisania zdradza go pod różnymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Krucjata jak w Meksyku przeciwko kartelom. Efekt wszyscy znamy, może nie znajdą ciała na pustyni ale kanalia sobie ulży. Na farmerze był artykuł o tym szpachlowanym pługu i już jakiś wydźwięk jest. Prasa nie będzie pisać negatywnych rzeczy o ludziach, którzy ich finansują...

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 godzin temu, many12 napisał:

Panowie mam trzy SM do sprzedania z czerwca i sierpnia 2019 roku. W kłębie mają 2,30;   2,45;   2,60 cm. - kto podpowie ile  średnio mogą ważyć. Zaznaczam, że długości od szyi  do ogona  mają mniejsze o  20 cm. każda.    Jako opasy kupiłem je końcem sierpnia 2019 roku od handlarza spod Tarnowa za 5500 zł.

Panie tylko na rytualny nie dawaj, bo Ty na Żydów cięty, to  chyba nie pozwolisz żeby twoje mięso wpierniczały :ph34r:

Jest gdzieś temat o miarce zoometrycznej tu na forum i było tam kilka tabelek, kiedyś sprawdzałem to nawet z jedną się zgadzało 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804

POzory - w życlu nie sPOtkałem się z żadnym Mojżeszem. Też ściągnąłem z forum ale tylko do 200 cm. Może wujek Gogle wyjaśni temata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@many12 na drugiej stronie jest powyżej 200 i z tej korzystałem właśnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Toc to najmniejszy 1000 a najwiekszy 1300z hakiem .😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Jak się mierzy byka to musi stać równy nie schylony i trzeba dobrze naciągnąć miarę bo później cuda z tego pomiaru wychodzą ,sąsiad tak namierzył jałówkę miała mieć ponad 800kg a miała 600+ 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
4 minuty temu, Azor07 napisał:

Jak się mierzy byka to musi stać równy nie schylony i trzeba dobrze naciągnąć miarę bo później cuda z tego pomiaru wychodzą ,sąsiad tak namierzył jałówkę miała mieć ponad 800kg a miała 600+ 

Ja mierze zwykłym sznurkiem  byk mial na miarę 207 cm waga 740 jal. 196cm 560 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Azor07 napisał:

Jak się mierzy byka to musi stać równy nie schylony i trzeba dobrze naciągnąć miarę bo później cuda z tego pomiaru wychodzą ,sąsiad tak namierzył jałówkę miała mieć ponad 800kg a miała 600+ 

Dokładnie tak, prosto głowa i mierzyć idealnie zaraz  za łopatkami, i odpowiednio naciągnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Panowie i Panie... Oficjalnie ogłaszam ze jest szaleństwo... Kupujący wybiegli na ulicę i rwąc włosy z głowy biegają od domu do domu żałośnie skamlac za bydłem... Ja już mam dość 😉 dzwonią że wschodu - z zachodu - od morza aż do Tatr...  Jak ktoś powie ze są jakieś spadki to tak jak Kanalia pisał widłami i do gno... 😁😁😁

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O kura czyli żem trafił bo mam 30 szt do opylenia.... 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ktoś widział ostatnio jakieś aktualne porównanie pl reszta krajów ue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czuć piniądz. ja też dziś załadowałem samochód z przyczepą limuzenem. 772kg średnia. za tydzień przyjeżdża 60 szt odsada 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Jak wam powiem padniecie... Przedostatni bastion zakupu bydła na Wbc właśnie runoł😉... 😁😁😁

Kolega właśnie dzwonił że wczoraj miał ofertę z MakKina ( celowa pisownia 😉) zakup na wagę żywą... 🤣🤣🤣

Edytowano przez Berthold
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kali a po ile za kg?

Berthold co tam stało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj