Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JarekBazydlo    2506

Jeszcze mogą stać spokojnie patrzyłem w paszporty i w marcu beda miały 24 miesiące. Prawdopodbnie LM pojdą na eksport a SM na WBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Wbca -  paszporty!!! Potem eksporty zaś  wnet wczasy kurorty tv i wywiady opalenizny ślady... 

  • Haha 6
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
1 godzinę temu, Berthold napisał:

Wbca -  paszporty!!! Potem eksporty zaś  wnet wczasy kurorty tv i wywiady opalenizny ślady... 

... opalenizny slady, handlarze k**wy zlodzieje dziady?

  • Haha 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Berthold napisał:

Wbca -  paszporty!!! Potem eksporty zaś  wnet wczasy kurorty tv i wywiady opalenizny ślady... 

Yyyy😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pośrednik dziś do 14 za o.chyba poczekam aż spadnie do 13. Bo jeszcze mi odwali z tego dobrobytu i znowu napelnie obory 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355
45 minut temu, Miejscowy napisał:

dziś od kolegi słyszałem, ze krowy HF ok. 600kg tylko po 5zl/kg

W piątek sprzedane krowy od 4-5.20.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 godzin temu, kanalia36 napisał:

Ciekawa czy mi to puszczą???

Koledzy info sprawdzone w marcu/ kwietniu wraca ustawa 5 dla zwierzą  1. futerkowe zakaz. 2 ubój rytualny zakaz  za 2 lata, drób nie, prokuratorskie uprawnienia ekologów. Ustawa już gotowa czeka na moment kiedy rolnicy wrócą na pola.

W krótce kolejny strajk rolników  głośny na cały kraj

Tego to też się spodziewałem. Nie odpuszczą, to marzenie prezesa. Uj tam trochę taniej ropy mi zostało z 1waszego  lockdawnu to dojadę. I dojadę ich mimo że nie muszę ale mogę. 

Cena niby psuchologiczne przepychanki. Nie zwariować zawrzeć szyki. Może się uda coś skrobnąć na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkkk    11

sprzedane do Chomiak Brodnica : byki hf waga 700-800 brutto od7-7.80 zł brutto +vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczopestka    130
14 godzin temu, HF86 napisał:

Tego to też się spodziewałem. Nie odpuszczą, to marzenie prezesa. Uj tam trochę taniej ropy mi zostało z 1waszego  lockdawnu to dojadę. I dojadę ich mimo że nie muszę ale mogę. 

Cena niby psuchologiczne przepychanki. Nie zwariować zawrzeć szyki. Może się uda coś skrobnąć na +

Nie jedno marzenie prezesa się nie spełniło i z nie jednego projektu musieli się już wycofać. Obornik pod domami mimo że przemilczany przez media swoje zrobił. Gdyby jednak głupota zwyciężyła to ja znajdę czas na protesty nawet w żniwa 😁

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Katastrofa na rynku bydła, ostatnie bydle z obory poszło do bydlęcego raju na otarcie łez 8 zł netto dostałem za czarnego mm 18 miesięcznego 765 kg brutto pasiony gałęziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczopestka    130
34 minuty temu, kanalia36 napisał:

Katastrofa na rynku bydła, ostatnie bydle z obory poszło do bydlęcego raju na otarcie łez 8 zł netto dostałem za czarnego mm 18 miesięcznego 765 kg brutto pasiony gałęziami

A ja wczoraj nabyłem 2sztuki (byczek i jałoszka) po 10 zł/kg, miały równo po 60 kg i żyje nadzieją na lepsze czasy 😂🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, JanKrzysztof napisał:

Bydlak urośnie na gałęziach, a świnie czym pasiesz w kryzysie, @kanalia36?

to taki zart ze starych czasów, został mi się jeden byk i już nie bawiłem się w mieszanie mu paszy tylko dostał w koryto siano/kiszonkę i tucznikową paszę dlatego tak w krótkim czasie pociągnoł do tej wagi wczoraj kumpel zadzonił ze brakuje mu jednej sztuki do załadunku kanionu, a wtedy dostanie premie 20 gr za kg  i czy mój fernando już urusł. mówie przyjedz zobacz przyjachał zobaczył i zabrał a ze waga przed obora stoi to zaden problem zwazyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

Katastrofa na rynku bydła, ostatnie bydle z obory poszło do bydlęcego raju na otarcie łez 8 zł netto dostałem za czarnego mm 18 miesięcznego 765 kg brutto pasiony gałęziami

To teraz jako wolny człowiek możesz zająć się pisaniem książek. Np poradnik  jak żyć bez bydła, wspomnienia z rynku wołowiny, lub gałęzie w żywieniu opasa, prawdy i mity. 

Handlarz cały odjechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 12.01.2021 o 17:16, kanalia36 napisał:

tak wiem jareczku dokładnie tak jak ty. nie martw się i tak zaraz bana dostanę

Koziołek matołek już działa wraz ze swojim przydupasem edziem pedziem

Spokojnie od nich to już tych donosów nie czytają i zara sami zarobią 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Kanalia znów wyleciales??😞 Chociaż na koniec dobrą cenę dostałeś. Może będzie to zachętą do hodowli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Jalowka 12,4 za O klase i 13 za R to dobra cena? Mi sie wydaje ze troche slaba patrzac po forum. Jalowki czarno biale NCB. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Centrum mazowsza 

3 byki hf. Wagi i cena brutto. Waga sprawdzana dzien wczesniej.

780, 655kg 7.8zl

540kg( pobodzony mocno z 2 miesiace temu) 7.0zl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj