sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

26841100_1964258960502625_63934957883014

 

Edytowano przez Generał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja to pierwszy raz widziałem w tvp w piatek wieczorem. zakaz zgromadzeń a te mendy wieńce sobie grupowo składają jak gbyby nic

najpierw na placu potem na powązkach

 

 

 

 

 

 

 

 

1 minutę temu, Generał napisał:

26841100_1964258960502625_63934957883014

 

Co pamiętamy że PIS przed tyle lat karmił nas zamachem ?

gdzie jest wrak ?

dlaczego antoni nie tworzy nowych teorii

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Generała i co ty wstawiasz ? Tamte tek samo się uparły że wylądują , tak jak i ten że musi połazić po grobach i mieście . Po jednym uporze efekt już był .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, Pafnucy napisał:

Nie pitol . Kaczyński pokazał że ma ustalone prawa i zakazy w ... tam gdzie słońce nie dochodzi .

Ale mi też znudziły się już w koło te same obrazki .

Masz racje że dziadek w kulki poleciał . Ale właśnie chodzi o te same obrazki 😏

Bo ileż można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Pafnucy napisał:

Generała i co ty wstawiasz ? Tamte tek samo się uparły że wylądują , tak jak i ten że musi połazić po grobach i mieście . Po jednym uporze efekt już był .

Ta  jasne   wierz  sobie  w  rosyjską  narracje    o  pancernej brzozie  i   pilotach   którzy chcą  popełnić  samobójstwo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepiej w to niż bujdy psychicznego śledczego . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Generał napisał:

26841100_1964258960502625_63934957883014

 

Uważałem i uważam że ta śmierć była niepotrzebna i na własne życzenie, teoria o zamachu jest chyba tylko po to by uśpić swoje poczucie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra , bo sam zamiast świętować to pierdzielę tu farmazony ,

Zdrowych Świąt Koledzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Historie smoleńskie były jedynie potrzebne do wygrania wyborów i nic po za tym

Doskonale to widać po 5latach rządzenia pisu że nic nowego nie wyjaśnili a nawet już przestali gadać o zamachu czy wraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Pafnucy napisał:

Lepiej w to niż bujdy psychicznego śledczego . :D

Po wojnie  też byli tacy jak ty którzy wierzyli ruską że Niemcy w Katyniu do polskich oficerów strzelali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ponoć amerykany miały dowody na zamach i co w obliczu takiej wielkiej przyjażni z Polska nie chcą ich ujawnić 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki zamach? Jakie dowody? Są dowody na głupotę pilotów i osób z pokładu które nalegały na lądowanie we mgle ograniczającej widoczność na 200 metrów. Antoś wymyślił jakąś komisję żeby wyciągnąć państwową kasę która poszła na " dochodzenie". Dodatek do sowitej emeryturki jest 😂 a nakręceni psychofanatycy pislamizmu pokroju generała wstawiają tu jakieś pseudopatriotyczne obrazki z samolotem w tle.

Bezdzietny samozwańczy "ojciec" narodu z kotem na utrzymaniu  łamie zakazy maszerując ze swoja strażą przyboczną przez centrum stolycy a pózniej wjezdza  limuzyną na zamknięty cmentarz 🤣  Z utęsknieniem czekam na moment kiedy cmentarna  brama za tym starym kawalerem zostanie zamknięta po raz ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Antoni zamknął się i pracuje nad nowym dziełem 😂

 

EVPM4noUYAMeOkm?format=jpg&name=small

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Baba z kosą powiadacie? https://drive.google.com/file/d/1doBdhni-M0ZAAjevEcW5RPyrEEK45Gnc/view?usp=drivesdk

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

d.jpg

 

Wesołych świąt  dla wszystkich. Oby wódy i oranżady wam nigdy nie zabrakło tak jak ludziom parti :)

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ależ powietrze czyste... Z Zielonej Góry można na Śnieżkę popatrzeć. Korzystajcie. Jak dzisiaj poodpalają grille to wszystko trafi szlag.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
17 godzin temu, sumek666 napisał:

Jak oceniacie sytuację polityczną w kraju? Czy coś się zmieni? Jaki wpływ ma polityka na pracę rolników?

Kontynuacja tematu: 

 

Sytuacja POlityczna w moim kraju Polsce  jest bardzo nieciekawa. Najbardziej zindoktryzowana jest branża nie POwiem rolnicza tylko chłopska. Nie wiem dlaczego, ale  jest zerowa świadomość POlityczna w tej grupie społecznej. Zdaje się,  że już mamy wykształconych rolników ale wciąż obecna jest patologia myślowa. Na czym to POlega:

Młodych  rolników zadowolonych  w dobie kryzysu finansowego otrzymanym pińcet plusik POlityka w ogóle nie interesuje,   że nie wspomnę o przyszłym losie naszej ojczyzny. Nie dopuszczają do swoich szarych komórek na jakie jeszcze manipulacje ich jutrem stać aktualny nierząd który wabi się  "Bezprawie i Niesprawiedliwość. Nasze rolnicze związki zawodowe domagają się zniesienia sankcji  handlu surowcami rolnymi z Rosją. Głusza  i pustka w odpowiedzi jest dla nas rolników obelgą w dobie zalewu ze wschodu najgorszego jakościowo węgla sprowadzanego przez różne układziki i spółki pis-dowskiej  maści. Czy mam pisać o starszym  rolniczym Pokoleniu które po otrzymaniu jałmużny w POstaci zwróconego podatku od ich emeryturki z jeszcze pomniejszoną kwotą o ten podatek na pis-dzielców obiecują zagłosować DWOMA ŁAPKAMI. - Rolnicy  obudzcie się z letargu.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

 w domu wszyscy zdrowi czy coraz wiecej ich brakuje ? nie napinaj sie tak  bo i szpitale specjalistyczne maja problemy .....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412

To jest ewidentny przykład wydawania rozporządzeń gdzie nikt nie wie jakie są granice działania w ich ramach. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
10 minut temu, jacus napisał:

 w domu wszyscy zdrowi czy coraz wiecej ich brakuje ? nie napinaj sie tak  bo i szpitale specjalistyczne maja problemy .....

Możesz Panocku rozwinąć swój wąteczek myślowy czy boisz się wyjść z cienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Policjanci to taka specyficzna grupa społeczna, żeby to naprawić musieli by się tam garnąć tacy z matura na 5. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

kazdy wie o co chodzi. oprocz chorego- rzadko ktory domysla sie ze cos z nim nie teges.

dzisaj akurat siedzenie w cieniu jak najbardziej wskazane do slonka 27 

ja tez siedze z trzema dziewczynami w domu[ na szcescie czwarta sie wyprowadzila] wiec swietnie rozumiem faceta😛, trzech kolegow szlo ze sklepu zdezynfekowanych solidnie,przejezdzal obok radiowoz i panowie kazali im sie rozejsc 😂,  w tamtym roku za picie w miejscu publicznym zaplacili "pare" zlotych wiec kazdy poszedl swoja droga


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
8 minut temu, jacus napisał:

kazdy wie o co chodzi. oprocz chorego- rzadko ktory domysla sie ze cos z nim nie teges.

dzisaj akurat siedzenie w cieniu jak najbardziej wskazane do slonka 27 

ja tez siedze z trzema dziewczynami w domu[ na szcescie czwarta sie wyprowadzila] wiec swietnie rozumiem faceta😛, trzech kolegow szlo ze sklepu zdezynfekowanych solidnie,przejezdzal obok radiowoz i panowie kazali im sie rozejsc 😂,  w tamtym roku za picie w miejscu publicznym zaplacili "pare" zlotych wiec kazdy poszedl swoja droga

Widzę, że z Tobą jest całkiem spoko i tu śmignęła   mi myśl skąd pomysły o szpitaliku bez klamek - a tych dziewczyn Ci zazdroszczę bo u mnie deficyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj