sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

mirro    6461
30 minut temu, dysydent napisał:

polityczne małpy nazbyt chętnie wyciągają swoje łapy po zdobycze technologii i skojarzenie z ustawą geolokalizacyjną pojazdów przyjmijmy za przypadkowe aby nie doszlo do obrazy ... nas samych; przez kogo jesteśmy zarządzani

Temat tempomatów w ciężarówkach. Systemy aktywne wykorzystujące sygnał GPS, mapy 3D uczące się trasy pod względem poziomu wzniesienia i konieczności dobrania biegu do wjazdu na nie. Wszystko już śmiga w ciągnikach i to w otoczce ekologii, czyli konieczności spełniania kolejnych norm. Nie ma żadnej przeszkody aby pikało to w drugą stronę.

25 minut temu, dysydent napisał:

szyderstwem losu jest że obecny na piedestały wynosi tych którzy pierwsi na tamtym się poznali

Zakładając że Pan  prokurator Piotrowicz ( obecnie zasiadający w Trybunale Konstytucyjnym) oprócz represjonowania przeciwników komuny ma jeszcze w dorobku obronę pedofila, to mamy już spełnione wszelkie przesłanki aby stwierdzić iż 1942 ma duże szanse się powtórzyć.:oops1:

 

Edytowano przez mirro
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3194

jest jedna i to kluczowa przeszkoda - naturalna chęć dominacji jednego nad drugim i jest ona w każdym z nas a kto twierdzi że jest inny ten łże albo oszukuje samego siebie nawet jeśli jeszcze wierzy we własny altruizm

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7652

Czy Historia zatacza już krąg będzie to co było za raz po wojnie na to się zanosi . W Gelsenkirchen wczoraj odsłonięto pomnik Lenina...

No to ja dziękuję za taką demokrację .

 

Edytowano przez galan99
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3194

no ale to może być interpretowane jako wolność
jeden może sobie z krzyżem ganiać, drugi z półksiężycem trzeci w barwy tęczy się nawet wytatuować czwarty pomnik hitlera postawić a ja czy mam prawo w imię tej samej wolności te oba pomniki porozwalać? Przecież ten świat est też i mój i śmieci dla mnie to właśnie porozrzucane bezładnie kamienie inne substancje o kształtach nijak funkcjonalnych

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461
Przed chwilą, dysydent napisał:

a ja czy mam prawo w imię tej samej wolności te oba pomniki porozwalać?

Zgodnie z tym co napisałeś jeden post wyżej, czyli chęcią dominacji, masz prawo rozwalać ale też i stawiać takie pomniki.:oops1:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3194

a to stagnacja gospodarcza nam nie grozi bo zawsze będzie "ruch w interesie" i te różnice zawsze będą kreować jakiś popyt; a to na beton czy brązy na te pomniki a to na ustrojstwa do ich rozwałki.
reformy, ciągłe reformy re- formy - przeformowania. Chyba cała istota zjawiska zwanego życiem
może to i dobrze i gdyby nie nasza głupota rzeczywiście już by był "porządek absolutny" i nie było by po co żyć bo już nic nie dało by się poprawić.
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Pomników Hitlera, Stalina, Lenina nie powinno się stawiać z uwagi na to że to ludobójcy na masową skalę a nie ma systemu w którym zabójstwo jest usprawiedliwione. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7652

Teraz takie pytanie czy w jednym kraju może  żyć kilka grup społecznych o różnych poglądach na życie społeczne jak Polska .

Takie grupy jak np. Ateiści , LGBT , Komuniści , Żydzi , Islamiści , Faszyści i Chrześcijanie , czy będą żyli w zgodzie ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3194

a jaka jest różnica między jednym krajem a całą planetą? to drugie tylko trochę większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
36 minut temu, dysydent napisał:

ile to trzeba było lat aby okazało się że sowiecki system był chory?
ile trzeba aby dzisiejszy....? przecież coraz bardziej do sowieckiego się upodabnia
inwigilacja dla dobra inwigilowanych? jeszcze sami muszą za narzędzia inwigilacji płacić

wpuszczenie ludzi w  świnopas daje też dużo do myslenia np ostatnio w USA w jednym z miast utworzono strefe wolną od policji , wczoraj zastrzelono tam człowieka a policjanci nie mogli się tam przedostać , a wiec pozostaje tylko Prawo Szariatu ?  Człowiek jest istotą która powina podlegać normom i kontroli , u wiekszosci samo kontrola nie działa jedyne co działa to strach albo przed Bogiem albo przed  Sądem ludzkim . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

w polsce zyja i jakos dajemy rade..........

ten pomnik lenina to pewnie jakis happening artystyczny- od razy widac ze pomalowany farba, szkoda z eu nas nie ma takich utalentowanych rzezbiarzy- setki wspolczesnych pomnikow jakos nie sa podobne do oryginalow....

https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/wybory-prezydenckie-marsz-wypaad-incydent-niedaleko-domu-kaczynskiego/4gtllsf


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3194
9 minut temu, hubertb napisał:

Będą żyć zgodnie póki nie zaczną sobie nawzajem narzucać reguł. 

w życiu nie ma stałych układów i w końcu jedna z grup zdominuje pozostałe czy to ilością czy przejęciem kluczowych sfer działalności.
Pełna zgoda i status quo bylo by na cmentarzu gdy by żywi i tam nie włazili i donosili nowych na miejsce starych.
Porządek idealny to śmierc, entropia tak że jakiś bajzel byle do zniesienia to nic tak wielkiego złego.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
2 minuty temu, dysydent napisał:

bajzel byle do zniesienia to nic tak wielkiego złego

Jeśli LGBT nas zdominuje  będziemy skazani na wyginięcie, gdyż rozmnażanie zachodzi tak jak to sobie wymyśliła natura a nie tak jak by oni chcieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3194

lgbt nie ma potencjalu biologicznego aby kogokolwiek zdominowało tak że sprzeczność jest w samym założeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7652

Jeśli LGBT nas zdominuje  będziemy skazani na wyginięcie .

Dokładnie powiedziane ale na wyginięcie Plaków , bo żydom to na rękę te rozpierduchy do odzyskania swego mienia przedwojennego pozostawionego w Polsce a odzyskać musza nie odpuszczą .

Jeśli jeszcze Niemcy zechcą odebrać swoje ziemie utracone to będzie nie ciekawie a wszystko się zmienia nic nie jest pewne to co było może nie być za chwilę .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

jesli ok 5 % moze zdominowa pozostale  95% to ta wiekszosc jest chyba gowno warta ???? grozniejsze jest ze spora czesci tej wiekszosci reprezentuje poziom kawalerow do wziecia....

galan pewnie mieszkasz w pozydowskim domu-nigdy nie straszyly duchy pomordowanych ???  

Jacek Szawioła z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" został pobity


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ziemie odebrane Niemcom to również terytorium Rosji. To samo z Żydami których majątki są w Rosji, Ukrainie Białorusi, Polsce i w Niemczech. Bądźmy poważni odzyskać to oni chcą tylko wartościowe dobra w postaci gotówki a nie fizyczne kamienice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3194

a po co komu gotówka jeśli ... no i co sobie kupią za tę gotówkę? może te kamienice będą na sprzedaż bo wszystko podobno jest na sprzedaż kwestia ceny tzn ilości wydębionej gotówki

i jeszcze do wcześniejszego..

depopulacja tej części Europy już jest faktem i wcale nie zasługą lgbt
jest wynikiem niewystarczalności zasobów i rosnącej tego świadomości w populacji i to zjawisko jest innego rodzaju ale zbyt dużo pisania aby mi się chciało rozwijać.

a terytoria przejmuje nie sprawiedliwszy a silniejszy tak że prawem i sprawiedliwością .... Tybet to terytorium chińskie:P
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7652

Nie mieszkam po Żydowskim domu tylko z dziada pradziada własności rodowej ale takie Miejscowości jak Wojsławice , Kraśniczyn , Izbica to Żydowska stolica a żydzi chcą to odebrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 minutę temu, dysydent napisał:

jest wynikiem niewystarczalności zasobów i rosnącej tego świadomości w populacji

Co ty gadasz, to wynik antykoncepcji. Świadomość populacji jest taka żeby się pukać bez konsekwencji w postaci dziecka które uważane jest przez np. banki jako obciążenie i problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

czy chcialbys zeby polskie cmentarze  na wschodzie byly traktowane tak jak zydowskie w polsce ??? 

jesli ty masz prawo do swoich wlosci z dziada pradziada-tak jak ja- to czemu odmawiasz tego prawa innym , spadkobiercom prawowitych wlasciceli, pewnie jeszcze w ksiegach wieczystych sa zapisani ?? ty mozesz po swoich dziadach dziedziczych a oni nie moga-napisz na jakiej podstawie tak sadzisz ??????

ile macie dzieci ??? ktory ma karte duzej rodziny jak ja ?? chcialbym ustalic poziom dyskusji -fakty czy wyobrazenia😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3194
15 minut temu, hubertb napisał:

Co ty gadasz, to wynik antykoncepcji. Świadomość populacji jest taka żeby się pukać bez konsekwencji w postaci dziecka które uważane jest przez np. banki jako obciążenie i problem. 

jeśli pieniądz dla Ciebie jest celem to te banki mają rację. Zamiana egzystencji na przeliczalność fikcji jaką jest pieniądz tak się właśnie kończy.
depopulacją bo nigdy nie ma ekonomicznych argumentów na wielodzietność gdy silą jest doraźne posiadanie jak najwięcej w fikcyjnym przeliczniku.
Posiadanie kontroli nad zasobami daje przewagę i profity z możliwości obrotu z jak najwyższą marżą ale marżą materialną nie pieniężną.
Za ofertę wykupu mojego domu powinienem zabić a nie targować ceny w nadziei że lepszy sobie kupię bo miarą mojej wartości jest zdobycie lepszego zachowując i gorszy stary.
Czasem trzeba siłą bo ten z tego lepszego też może moje poglądy podzielać.
Tam wcześniej że niemcom można wybaczyć więcej niż swoim; no może to i prawda ale daje to prawo do więcej wobec niemców niż swoich.... no chyba że kto niemców uważa za swoich. w końcu wszystkie nacje to jeden gatunek
nierozstrzygalne dylematy prawda?
co ważniejsze? genetyczne przetrwanie rodu czy jakiej narodowości będą jego następne gałęzie?
dużo pisania
bedzie na dzisiaj

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7652
5 minut temu, jacus napisał:

czy chcialbys zeby polskie cmentarze  na wschodzie byly traktowane tak jak zydowskie w polsce ??? 

jesli ty masz prawo do swoich wlosci z dziada pradziada-tak jak ja- to czemu odmawiasz tego prawa innym , spadkobiercom prawowitych wlasciceli, pewnie jeszcze w ksiegach wieczystych sa zapisani ?? ty mozesz po swoich dziadach dziedziczych a oni nie moga-napisz na jakiej podstawie tak sadzisz ??????

ile macie dzieci ??? ktory ma karte duzej rodziny jak ja ?? chcialbym ustalic poziom dyskusji -fakty czy wyobrazenia😛

Żydzi niszczą Polskie pomniki nie szanują Polskiej Historii to Niemcy  napadli na Polskę i Europę to Niemcy mordowali to czemu Polska ma płacić żydom za mienie utracone .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj