sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

hubertb    4007

Wole 500+ niż ciągłe ogłaszanie kryzysów zaciskania pasa i tego że nie ma i nie będzie. Jednak co kto lubi. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ani my, ani nami rządzący nie kreują kryzysów. Zauważ że my tylko musimy przez nie przejść. A to że ogłaszają, to raczej nie specjalnie aby kogoś wk***ic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

W 2007 roku kryzys ogłoszono jeszcze przed tym jak do nas dotarł, generalnie obszedł nas łukiem ale donek ogłosił go nie omal z pełną powagą już jak ceny nieruchomości w USA zaczęły spadać :] Więc raczej po to by wkur... nie po to żeby mówić prawdę. A już nikt tak jak rządzący kryzysów tak doskonale nie kreuje. Czy to z PiS czy to z PO, mają do tego talent cholerny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

powoli te wszelkiego rodzaje dopłaty imie  denerwować zaczynają , dziś czytam poradnik rolniczy a tam od nowa ardanowski ogłasza pomoc dla producentów  zwierząt czy ptaków . powoli zaczyna to isc w złym kierunku rolnictwo już dziś na krowe można dostwć pewno ze 2,5 tys na rok  dopłat to jest chore .choć hoduje bydlaki to te dopłat nic dobrego nie wnoszą .

Edytowano przez jarecki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Przecież tłumaczę że nasi kryzysów nie kreują. Kryzys do nas przychodzi. To że ogłaszają nic nie znaczy, bo i tak wpływu na jego przebieg nie mają. Teraz ogłosili tylko pandemię a kryzys napieprza różne branże. Kryzysy kreuje się nie u nas. My nawet porządnej giełdy nie mamy.

Przed chwilą, jarecki napisał:

powoli te wszelkiego rodzaje dopłaty imie  denerwować zaczynają , dziś czytam poradnik rolniczy a tam od nowa ardanowski ogłasza pomoc dla producentów  zwierząt czy ptaków . powoli zaczyna to isc w złym kierunku rolnictwo już dziś na krowe można dostwć pewno ze 2,5 tys na rok  dopłat to jest chore .

Bo to jest pomoc na zasadzie zakneblowania dzioba wrzeszczącemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

kiedyś walczono tymi dopłatami z nadmiarem aronni na rynku , i chyba nic nie dało , rynek musi się sam ułożyć podaż-popyt .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Jak się wozem jedzie żelaźniakiem przez most drewniany tak Dudni aż echo niesie .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5344

Ale jak wiater solidny w lesie to słuchać ino trzask gałęzi 🤣

  • Haha 1
  • Sad 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
1 godzinę temu, jarecki napisał:

kiedyś walczono tymi dopłatami z nadmiarem aronni na rynku , i chyba nic nie dało , rynek musi się sam ułożyć podaż-popyt .  

Cała Europa dopłaca i będzie jeszcze więcej dopłacać aż do pewnego czasu tak zwanego upadku gospodarki światowej .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5344

Narzarłem się tak na komunii , że chyba nie dam rady jechać za głosować 😱 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
1 godzinę temu, hubertb napisał:

Wole 500+ niż ciągłe ogłaszanie kryzysów zaciskania pasa i tego że nie ma i nie będzie. Jednak co kto lubi. 

Jak się podniesie podatki to będzie i jeszcze lud będzie za to popierał i się cieszył

1 godzinę temu, jarecki napisał:

powoli te wszelkiego rodzaje dopłaty imie  denerwować zaczynają , dziś czytam poradnik rolniczy a tam od nowa ardanowski ogłasza pomoc dla producentów  zwierząt czy ptaków . powoli zaczyna to isc w złym kierunku rolnictwo już dziś na krowe można dostwć pewno ze 2,5 tys na rok  dopłat to jest chore .choć hoduje bydlaki to te dopłat nic dobrego nie wnoszą .

Wszelkie dopłaty i socjal są patologia a ostatnimi czasy służą kupowaniu poparcia. Mówie tak od zawsze ae widze że dałeś się przekonać.

1 godzinę temu, jarecki napisał:

kiedyś walczono tymi dopłatami z nadmiarem aronni na rynku , i chyba nic nie dało , rynek musi się sam ułożyć podaż-popyt .  

Jak się rynek sam reguluje to po co są płace minimalne i ingerencja władzy w ten temat. Niech się samo reguluje.

37 minut temu, galan99 napisał:

Całą Europa dopłaca i będzie jeszcze więcej dopłacać aż do pewnego czasu tak zwanego upadku gospodarki światowej .

Socjal to atologia prowadząca do degradacji społeczeństwa i problemów w gospodarce

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230

jak dudni, to strat nie ma, co najwyżej urodzajny deszcz, a jak już trzaska, to bieda...
-jestem z wioski na podkarpaciu, gdzie przeszła "powódź błyskawiczna" (i to chyba z tej najbardziej zniszczonej) -co ciekawe, nastąpiło to właśnie dwa dni po wizycie trzaski, woda niosła takie kloce, że wszystko trzaskało na jej drodze, słupy, drzewa połamane, drogi i mosty zerwane, kilkanaście domów zalanych... to lepiej już niech dudni, niż trzaska... !

Edytowano przez marobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Bozia was pokarała za preferencje.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230

chyba za zaproszenie owego gościa, który chleba nie przyjmuje...( ? ! )

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A znajomy z okolic jasła twierdzi całkiem coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Ciemnotę zawsze trzeba było straszyć. W średniowieczu straszono czarami diabłem, wiedźmami, złymi duchami itd. Prostactwo się bało, było bezgranicznie posłuszne i gotowe nawet umierać za sprawę.  W zarządzniu ciemnym ludem nadal obowiązują te same sposoby.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byłem, zaglosowalem 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
2 godziny temu, Agrest napisał:

I pińćset na wczasy😁

gorzej jak ktoś inny wygra a płacić bd tak samo jak kiedyś a w zamian ??  nic 

 

  • Thanks 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

A jak zrobi że będzie nic?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
4 minuty temu, Ursus932 napisał:

Byłem, zaglosowalem 👍

ja głosowałem w poniedziałek ...

mam korespondencyjne  byłem w pracy listonosz przyniósł   listy wyborcze  i żona wypełniła na Trzaskowskiego pojechała i wrzuciła 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
1 minutę temu, Roman176 napisał:

mam korespondencyjne  byłem w pracy listonosz przyniósł   listy wyborcze  i żona wypełniła na Trzaskowskiego pojechała i wrzuciła 

Rooooomaaaaaaannn lewaku jeden, coś Ty narobił?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, Ulman napisał:

  W zarządzniu ciemnym ludem nadal obowiązują te same sposoby.

Tak muszę się z tobą zgodzić że totalsi straszą ciemnote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj