sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3048
1 godzinę temu, witejus napisał:

nie tylko nie wyspany to jeszcze głupiego udaje

akurat do ciebie pasuje jak ulał

nawet ktos taki ograniczony jak ty powinien znac ta krotka bajeczke

.tak w skrocie- nie kazdy kto sra na ciebie -jak ja -jest twoim wrogiem i nie kazdy kto-jak adrian-  wyciagnie cie z gowna -jest twoim przyjacielem, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

To ja się pytam o uja w końcu wam chodzi z tymi wozami , dadzą tam gdzie Trzaskowski wygrał źle nie dali by też źle 

k**wa zdecydujta się

Te 16 wozów to była próba. Jak wzrośnie frekwencja w najmniejszych gminach żeby wygrać samochód. Próba się udała. Więcej gmin głosujących za Trzaskowskim dostało samochody. Ale to nie o to chodzi. Statystycznie Dudzie się to opłacało. Zyskał kilka procent. Dlatego teraz mamy drugą edycję rozszerzoną. Prościej nie potrafię tego wytłumaczyć. To jest taka jawna łapówka. Duda rozdaję pieniądze państwowe tam gdzie statystycznie ma większe poparcie. Boję się tego że oprą dalszą politykę na tej metodzie. Zawężenie inwestycji tylko do tych miejsc gdzie Duda miał duże poparcie. 

2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Przecież to wiadomo że trochę na zachęte dla mniejszych miejscowości. A że Duda ma w nich większe poparcie , bo mieszkańcą mniejszych miejscowości bliżej do Normalności 

Bo tam geia na smyczy albo innego dziwactwa nie zobaczysz 

Jak jest to siedzi cicho i żyje jak inni

Mieszkańcy mniejszych miejscowości wyjeżdżają do dużych miast za pracą. W małych miejscowościach dalej rządzi lokalny układ i zazwyczaj oferują minimalną + trochę pod stołem. W małych gminach posad ze zarobkami 5k+ jest paręnaście. Połowę zajmą ludzi po znajomości.  Normalność w mniejszych miejscowościach haha. Mam wrażenie że masz dwadzieścia lat i dopiero zaczynasz poznawać świat. Jak ktoś jest dobrym fachowcem to albo zakłada swoją działalność albo wyjeżdża do dużego miasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niestety I tura wyborów to  była ostatnia szansa na jakąś względną prostą. Brakuje mi u Dudy temperamentu/mądrej niezależności, nuty arogancji na jaką powinien umieć się zdobyć wobec każdej partii nawet własnym kosztem. "Potulny" i będę bała się o swoje bezpieczeństwo jak zostanie Prezydentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

W czasie kampanii wszystko można powiedzieć aby tylko się podobało ale jego fanom trocha nie bardzo .

Trzaskowski zwariował? Powiedział to wprost i ludzi zatkało .

Widać ewidentnie, że Rafał Trzaskowski ima się praktycznie wszystkiego aby ściągnąć niezdecydowany elektorat, bądź tez ten który już w II turze nie posiada swojego przedstawicielstwa. Mowa tu w tym konkretnym przypadku o zwolennikach Krzysztof Bosaka oraz ludzi o typowo prawicowych, narodowych poglądach.

“Jestem przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe; w tej akurat kwestii zgadzam się z ubiegającym się o reelekcję prezydentem” – powiedział w Kaliszu Rafał Trzaskowski. Co ciekawe – zarzucił Andrzejowi Dudzie, że ten zajmuje się tematami zastępczymi.

Powiedział o Andrzeju .

— powiedział Rafał Trzaskowski ku wielkiemu zdziwieniu zgromadzonych jego zwolenników. Dodał też, że w tej akurat kwestii zgadza się z Andrzejem Dudą.

Edytowano przez galan99
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Jacuś patrz co mi się w proponowanych wyświetliło. Po co mam oglądać telewizję jak mam internet.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
3 godziny temu, jacus napisał:

tak w skrocie- nie kazdy kto sra na ciebie -jak ja -j

jak masz gówno we łbie to niczego innego się nie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@dshb to jest choreco oni aplikują ludziom. Chcą wojny polsko-polskiej. To jest kulturowy upadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
7 minut temu, Ywa napisał:

@dshb to jest choreco oni aplikują ludziom. Chcą wojny polsko-polskiej. To jest kulturowy upadek.

oni to kto ? chodzi ci o tvp  bo nie rozumiem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

https://oko.press/kosciol-50-mln-zl-fundacja-ksiedza-ziobro/

Proszę bardzo gdzie wędruje nasza forsa. Widać, że ludzie pisu wyszukują rożnych typów z pod ciemnej gwiazdy jak ten gangster od respiratorów i pchają im potężne sumy naszych pieniędzy. 50 baniek na 5 lat dla tego pana. Gdzie 25 % może wydać na cele administracyjne. Czyli po prostu sobie np wypłacić pensje.

Oglądajcie od 1:40

 

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

najlepszym sposobem byłoby aby pieniądze z budżetu panstwa czy miasta nie mogły by być przeznaczane na fundacje , czy to fundacje taką jak wspomiał Hubertuss czy na promocje LGBT , RODZINY  a koncząc na schroniskach dla psów którymi w znacznej mierze zarządzają fundacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Niech sobie będą fundacje. Ale znajmy umiar. I do tego te 25 % na cele administracyjne czyli do ukradzenia od ręki. Ciekawe czy to prawda?

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

"Roślinne mięso" będzie w końcu tańsze. Może na dobre zastąpić to prawdziwe .

Roślinne mięso to coraz popularniejszy wybór w wielu regionach świata. Na rynku dominują dwie marki: Impossible Foods i Beyond Meat. Oferują wiele produktów, ale najpopularniejsze są burgery, które imitują strukturą prawdziwą wołowinę. Prezes Beyond Meat powiedział w wywiadzie dla Yahoo Finance, że firma jest na dobrej drodze, by jej produkty były tańsze od normalnego mięsa.

Świat jest postępowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, jarecki napisał:

oni to kto ? chodzi ci o tvp  bo nie rozumiem ? 

ludzie wciągnięci w to przy wtórze dziennikarzy, udostępnień internetowych-prowokacje

1 minutę temu, galan99 napisał:

"Roślinne mięso" będzie w końcu tańsze. Może na dobre zastąpić to prawdziwe .

Roślinne mięso to coraz popularniejszy wybór w wielu regionach świata. Na rynku dominują dwie marki: Impossible Foods i Beyond Meat. Oferują wiele produktów, ale najpopularniejsze są burgery, które imitują strukturą prawdziwą wołowinę. Prezes Beyond Meat powiedział w wywiadzie dla Yahoo Finance, że firma jest na dobrej drodze, by jej produkty były tańsze od normalnego mięsa.

Świat jest postępowy .

widocznie takie jest zapotrzebowanie  mniejszości zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
2 godziny temu, Ywa napisał:

@dshb to jest choreco oni aplikują ludziom. Chcą wojny polsko-polskiej. To jest kulturowy upadek.

 

8 godzin temu, Ulman napisał:

 

7 godzin temu, Ulman napisał:

 

8 minut temu, Ywa napisał:

ludzie wciągnięci w to przy wtórze dziennikarzy, udostępnień internetowych-prowokacje

Popatrz na tytuły linków, które zamieścił @Ulman szokujące, wyznawcy, ma to zaciekawić czytelnika i jest przedstawiona tylko jedna strona "konfliktu", czyli ci są źli, my dobrzy. Druga strona robi tak samo, pokazuje przeciwnika ze złej strony a siebie z dobrej. A my teraz mamy stwierdzić jak jest naprawdę. Ludzie jednak są podatni na manipulacje ale zwykłego człowieka łatwo osądzić-nie stosowne zachowanie, obraza głowy państwa. Da się osądzić posła, który do wyborcy mówi głupek ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
7 godzin temu, jacus napisał:

prawda jest troche inna kornhauser senior ozenil sie ze slazaczka czyi agata wedlug prawa juz nie jest zydowka.

 

Mółbyś więcej o mamusi pani Agaty POparte jakimś kwitem  bo to by mi wiele rozjaśniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jak sie polityk nakreci to trudno go zatrzymac-szczegolnie gdy nie wchodzi w szczegoly.

2 godziny temu, witejus napisał:

jak masz gówno we łbie to niczego innego się nie nadajesz

widze ze nie zrozumiales bajeczki... nic w sumie dziwnego ludzie bez rozumu glosuja na pis. masz jakies dzieci ??? moze one ci wytlumacza o co chodzi, moze choc z nich cos bedzie bo dla ciebie to juz za pozno, 100 lat od zaborow a ciemnota w kongresowce wiecznie zywa...

Bajka z morałem –


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
2 godziny temu, jarecki napisał:

najlepszym sposobem byłoby aby pieniądze z budżetu panstwa czy miasta nie mogły by być przeznaczane na fundacje , czy to fundacje taką jak wspomiał Hubertuss czy na promocje LGBT , RODZINY  a koncząc na schroniskach dla psów którymi w znacznej mierze zarządzają fundacje .

Najlepszym sposobem byłyby mniejsze podatki i mniej kasy w budzecie żeby nie mogli na koleżków i braci wydawać czyli de facto kraść.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
5 godzin temu, Ywa napisał:

Niestety I tura wyborów to  była ostatnia szansa na jakąś względną prostą. Brakuje mi u Dudy temperamentu/mądrej niezależności, nuty arogancji na jaką powinien umieć się zdobyć wobec każdej partii nawet własnym kosztem. "Potulny" i będę bała się o swoje bezpieczeństwo jak zostanie Prezydentem.

To są ciepłe kluchy nie kandydat na drugą reelekcję - Trojański Koń który sprowadza nam obcych o całkowicie odrębnej kulturze, tradycji i tożsamości narodowej -  który liże rowek mośkowej nacji - nie chcę takiego prezydenta - chyba mam prawo jako obywatel Rzeczypospolitej.

60798910_325852391439472_762404777198878720_n[1].jpg

Edytowano przez many12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

comment_1593691123STX0IxfkzXno7MdqslGMyz.jpgcomment_1593689382EiEgw4gz919YxZR9BZXDeb.jpgBardzo ciekawe grafiki. Często padały tutaj hasła opozycja totalna czy antypis. A tu proszę wychodzi na to że jest całkiem odwrotnie. Gdy PiS zgłaszał jakąś poprawkę to nawet opozycja potrafiła częściowo zagłosować za. W drugą stronę to już nie działa. Gdy PO zgłosiło poprawkę to PIS praktycznie cały głosował przeciw. Dochodziło do sytuacji że PO zgłosiło poprawkę PIS ją odrzucał. Następnie kopiowali poprawkę od PO i wtedy już głosowali za. Normalnie Bareja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj