Lukas85

Wskaźnik poziomu paliwa Ursus C330

Polecane posty

Lukas85    37

Z pomocą kolegów z dalekiego wschodu postanowiłem wstawic do swojego Ursusa C330 wskaźnik paliwa. Na alie....zakupiłem czujnik poziomu z pływakiem o wysokosci roboczej 25cm. Czujnik niemal idealnie pasuje do zbiornika, aby nie dotykał dna wyciałem dodatkową podkładke gumową o grubosci około 3mm. Czujnik zamocowałem w przedniej czesci zbiornika miedzy dwoma przetłoczeniami. Zegar - od tego samego sprzedawcy dopasowany do rezystancji czujnika. Średnica zegara typowa - 52mm. Zamontowałem go w osłonie ktorą wczesniej przygotowałem do zakrycia złacz wspomagania elektrycznego. Całosć kosztowała mnie około 120zł. Zegar ma bardzo fajną funkcję - mianowicie pamieta poziom wiec po wyłaczeniu kluczyka wskazówka zegara dalej wskazuje aktualny poziom paliwa

Montaż czujnika w zbiorniku wymagał przeciecia o przespawania obejmy mocującej - niestety to konieczne poniewaz w miejscu obejmy jest jedyny szerokie miejsce w ktore zmiesci sie czujnik

IMG_20200313_124847.jpg

IMG_20200314_094550.jpg

IMG_20200314_112518.jpg

IMG_20200314_112522.jpg

  • Like 3

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Super pomysł. Estetyczne wykonanie. Brawa dla ciebie. 

Edytowano przez rolkam72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Czytaj uważnie to się dowiesz

2 godziny temu, Lukas85 napisał:

Całosć kosztowała mnie około 120zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeq    12

Podrzuć jakieś linki do aukcji, fajny bajer, brawo za wykonanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsbil    29

Ja kupiłem pływak od MF 255 i zegar. W tym samym miejscu wywierciłem otwór otwornica co kolega. Uszczelka była w zestawie z pływakiem. Jedynie pływak trzeba było dogiac by prawidłowo wskazywał. Zegar wiadomo też od MF. Koszt zbliżony.


Ursus C360
Ursus C330
Sprzęty stare ale jadą, po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxy    2

Dobra robota!
Można się jakoś z Tobą skontaktować na priv? bo "nie możesz otrzymywać wiadomości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

mcgyver189@gmail.com


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxy    2

Napisałem, w miarę możliwości i jak czas pozwoli wpadnij na swoją pocztę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2006
      Witam, mam pytanie mianowicie posiadam rozsiewacz amazone ZA-V 2200 z 2018 r. Do tego pory rozsiewacz chodził z nowej generacji ciągnikiem z systemem isobus, a teraz mam potrzebę zapięcia go do zetora 12245, ale z rozsiewacza wychodzi tylko kabel z wtyką do isobusa i nie wiem jak to zespolić z zetorem, dodam że oprócz komputera do isobusa, posiadam też komputer do rozsiewacza amatron 3. Proszę o jakieś wskazówki.
    • Przez wisnia83
      Cześć forum. Właśnie dołożyłem sprężarkę powietrza do swojego masseya 675. Działa elegancko i jeżeli kogoś interesuje to zapraszam do filmiku na yt tam jest opisane jak i z czym. 
       
    • Przez adam098
      Witam jak podłączyć tura bezpośrednio do rozdzielacza pod siedzeniem a gdzie dać wolny spływ ?

    • Przez farmerzpowołania
      Witam,
      Czy ktoś z Państwa robił zawracacz kołowy do swojego ciągnika?
      Ja chciałbym taki zrobić, poterzebuję inspiracji i trochę podpowiedzi jak taki zawracacz wykonać.
    • Przez szymonkombajnmassey
      witam, zasialem na probe 10ar kukurydzy, zeby nie męczyć kombajnu zebralem same kolby na przyczepke, posiadam kombajn massey ferguson 86, i czy musze zakladac jakies blachy na cepy i zmieniac klepisko? (ziarna spokojnie przechodza przez klepisko)(mam sita dolne do kukurydzy)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj