Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

Dzieci też nie wiedzą co się dzieje zwłaszcza małe, szkoła jest zaraz niema. A i samemu ciężko coś zaplanować. Moja 5 lat i aż łzy na wspomnienie przedszkola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
46 minut temu, galan99 napisał:

Za darmo na ludziach przebadali preparat medyczny testowy na Covid a teraz mało działa . Covid Afrykański mało zabija ludzi bo będą już luzować bo szczepionki nie skuteczne .

@pafnucy jednak nie jest ze mną aż tak źle inni też bajdurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
34 minuty temu, HF86 napisał:

Ty naprawdę myślisz że knajpy, restauracje itd dla naszej elyty zamknięte?oni się nie boją. I tak mają leki i opiekę medyczną. 

Masz kasę masz wszystko nie masz kasy jesteś nikim  tylko o to chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale to nic nowego. od początku istnienia tak jest. no może od początku istnienia pieniądza. wcześniej od wielkości maczugi zależało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

dzisaj znudzila mi sie kwarantanna i wyjechalem w pole- sialem nawoz znaczy sprzet sial a ja i tak bylem mokry, choc specjalnie goraco nie bylo..widac ze jeszcze wirus walczy ale to juz jego ostatnie tchnienie.. w piatek mi czesci przyslali i w sumie w sobote po poludniu zaczalem prace,ze 2 godz w garazu, tez pozniej odczuwalem.

aplikacja zamilka za to posterunkowy dzwoni codziennie. co utwierdza mnie w podejrzeniu ze nie jestem fotogeniczny 😛.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
11 godzin temu, HF86 napisał:

Dzieci też nie wiedzą co się dzieje zwłaszcza małe, szkoła jest zaraz niema. A i samemu ciężko coś zaplanować. Moja 5 lat i aż łzy na wspomnienie przedszkola. 

Policjanty złożyli wnioski do dyrektora szkoły żeby dzieci pilnowali, niby było od dawna ale teraz złożyli ja nie składał ale jak ich kilka dzieci to i moim się należny same zadzwonili powiozłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to zdalnie nie mogli pilnować prezesa i rocznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73

Zapisałem na pfizera to nie chce jechać bo 60 km i wzięli się zapisali astre. Ja to vhyba wcale się szczepic nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zła nazwa. Powinno być cipicznym co ratuje od cowida. Kolejki murowane 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Nie ma się czym nakręcać , pojedynczy sensor to nic wielkiego . Wszyscy którzy mają taką możliwość pracują nad takimi czujnikami . Osoby  chorujące na cukrzycę z chęcią by sobie taki który sprawdza poziom cukru  wszczepili , co w połączeniu z automatyczną pompą dało by rewelacyjne efekty .

O ile mi wiadomo nie ma takiej technologii która by pozwoliła na taką  miniaturyzację elektroniki i źródła prądu aby dało się   to wszczepić  przy pomocy zwykłej igły . Puki co zwykły smartfon jest rewelacyjnym  narzędziem do inwigilacji , posiada go już prawie każdy człowiek , sam właściciel dba o jego dobre funkcjonowanie , zapas energii i udostępnia mu wszelakie hasła dostępu łącznie z kontem bankowym , mikrofon zbiera dźwięki a kamera coraz to lepszy obraz , GPS pozycję . Dane o przeglądanych stronach www i czytanych treściach pozwala na profilowanie użytkownika  , czujnik ruchu  sprawdza kondycję . Może nawet wpływać na to co myśli i robi  nieświadomy użytkownik , udostępniając odpowiednio dobrane informacje i sugestie 

Tak że tego , mleko już dawno zostało rozlane . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Czy tu chodzi o Covid nie tylko o  czipowanie ludzi by nimi władać jak baranami Covid to tylko przykrywka .

Takie bezpieczne spaniałe i 99 % skuteczne są te wynalazki może kiedyś będą za 10 lat i skuteczne jak teraz będą na ludziach testować jak to ma miejsce  obecnie  za rok może 2 okaże się co narobią w ludzkim organizmie . Jakie będą spustoszenia .

Dostawa szczepionek do Polski zagrożona. Johnson & Johnson opóźni ich wprowadzenie w Europie

Firma Johnson & Johnson poinformowała, że opóźni wprowadzenie swojej szczepionki COVID-19 w Europie po tym, jak władze USA podjęły decyzję o zawieszeniu stosowania jej preparatu. Powodem jest "duża ostrożność” i badanie wszelkich powiązań między podaniem dawki szczepionki a późniejszymi zakrzepami krwi.

To jak byli nadane to powinni wiedzieć bo to teraz badają co będzie ach kasa się tylko liczy .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

ciebie to chyba juz dawno zaszczeplili-kosmici, 😂, wsadzili cie w latajacy spodek ??? jakie maja strzykawki>?? czy jakos inaczej przekazali ci te mikrocipy ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73

Byliśmy w agencji ziemię przepisywać i wyrabiac numer gospodarstwa. Pani się pyta czy na mlodego będziemy składać. Tacie się przykro zrobiło bo syn studiuje nie dość że kierunek bez przyszlosci to i jeszcze na mlodego nie można składać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofy    51

Zastanawiam się co robić czy się szczepić czy nie skoro przechodziłem już covid i mam te przeciwciała?

Kolego Cebulj a na którym roku jesteś? 

Edytowano przez Goofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
1 godzinę temu, Goofy napisał:

Zastanawiam się co robić czy się szczepić czy nie skoro przechodziłem już covid i mam te przeciwciała?

Kolego Cebulj a na którym roku jesteś? 

Na 3 roku ekonomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 13.04.2021 o 14:53, galan99 napisał:

Czy tu chodzi o Covid nie tylko o  czipowanie ludzi by nimi władać jak baranami Covid to tylko przykrywka .

Takie bezpieczne spaniałe i 99 % skuteczne są te wynalazki może kiedyś będą za 10 lat i skuteczne jak teraz będą na ludziach testować jak to ma miejsce  obecnie  za rok może 2 okaże się co narobią w ludzkim organizmie . Jakie będą spustoszenia .

Dostawa szczepionek do Polski zagrożona. Johnson & Johnson opóźni ich wprowadzenie w Europie

Firma Johnson & Johnson poinformowała, że opóźni wprowadzenie swojej szczepionki COVID-19 w Europie po tym, jak władze USA podjęły decyzję o zawieszeniu stosowania jej preparatu. Powodem jest "duża ostrożność” i badanie wszelkich powiązań między podaniem dawki szczepionki a późniejszymi zakrzepami krwi.

To jak byli nadane to powinni wiedzieć bo to teraz badają co będzie ach kasa się tylko liczy .

 Pan Musk ostatnio pokazywał eksperyment na zachipowanej małpie, efekt niezły.

A to mój ulubiony gawędziarz specjalnie dla Ciebie Galan 

 

Dnia 13.04.2021 o 18:50, jacus napisał:

ciebie to chyba juz dawno zaszczeplili-kosmici, 😂, wsadzili cie w latajacy spodek ??? jakie maja strzykawki>?? czy jakos inaczej przekazali ci te mikrocipy ??

Przecież jest kryzys na rynku chipów i półprzewodników w związku z pracą zdalną czyli potrzebami w tym obszarze; obecnie z tego powodu m.in. branża samochodowa zmuszona jest ograniczać/zawieszać produkcję. Skoro mamy surowce ziem rzadkich rządzący mogliby pomyśleć o potrzebach rynku światowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Małpa swój rozum ma tylko człowiek jest głupszy od małpy bo nie ma swego rozumu jedni powiadają szczepimy a reszta poszła jak barany szczepić się jedni zakazują szczepionki a w Polsce jest skuteczna bezpieczna jak inni nie chcą to my weźmiemy je i Polaków zaszczepią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, Cebulj napisał:

Pobolewa mnie ucho prawe tak jakby w środku z góry młoteczek kowadelko co to moze byc @pafnucy

zapalenie    ... wyrostka robaczkowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Pierwsze co to to bym sprawdził🧐 bez tego badania ani rusz🙆‍♂️🤭

Edytowano przez GRZES1545
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

gdy bylem piekny i mlody to mialem takie zapalenie-nawet mi go wycieli, ale objawy z deka pamietam inaczej..ale to dawno bylo i moge sie mylic.

chyba mnie mgla kowidowa zarazila.. musowo na rente trzeba isc.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5347

Zaraz sezon komarów się zacznie a ten zada pytanie typu "rano wstałem kilka krosty na ciele znalazłem bardzo mnie swędzą co to może być "


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj