Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

80 latek umarł na koronę  i uwzględnią go w statystykach. Jakby na co innego umarł to zwykły zgon nie warty odnotowania.

Czekam z utęsknieniem na rozliczenie ludzi odpowiedzialnych za obecną sytuację w kraju,  wyższych stopniem pracowników policji politycznej i lekarzy, którzy za sowitą opłatą podając się za ekspertów straszą ludzi swoimi wypowiedziami w rezimowej tvpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie spalają takiego zmarłego. 

Po prostu zwłoki są w dwóch workach, i jak jest potwierdzenie wirusa to trumna z kostnicy jest przewożona na cmentarz, msza żałobna się odprawia po pochówku, chyba że zmarły nie katolik to wtedy tylko na cmentarz i po wszystkim. 

Zmarły z podejrzeniem wirusa nawet nie jest ubierany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

U nas chłop wioska obok szedł do szpitala i zrobili mu test - pozytywny. Żadnych objawów nie miał. Najgorsze w tej historii jest to, że mi mechanika na kwarantannę wrzucili, a mieliśmy w tym tygodniu brać się za ciągnik 😛

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

10 km od mojej wsi starsza kobieta leżała w szpitalu miała raka stan krytyczny. Jej mąż był z nią w szpitalu do końca. Gdy zmarła zabrali zwłoki i skremowali bo miała podobno covida. Mąż nie miał żadnej kwarantanny. Czyli co jeśli miała covida a on z nią był to się nie zaraził? 🤔 Statystyki są ważne dla informacji medialnej i kasa dla szpitala.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Proponuję, żeby wszystkich wysłać na kwarantanne, zamknąć, zablokować, zakneblować i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, karol6130 napisał:

Lepiej od razu do pieca 

oj nie, bo nie będzie miał kto oglądać szalonej pandemii w telewizorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zauważyłam nowy trend: na brody maseczkowe u Pań a teraz na kolczyki maseczkowe na jednym uchu u Panów, że w razie czego maseczka opadła ale liczy się, że jest. 

Edytowano przez Ywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

a jakby uszyć maseczkę z firanki ,okiennej oczywiście jakby komu co innego do głowy przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja to jestem ciekaw co by było gdyby ludzie sami gospodarkę zamrozili. Nawet taką restaurację, czy sklep meblowy i odzieżowy ominąć i już będzie bida. 

Maseczka tylko niby chroni innych przed zarazą, noszącego w niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

O to chodzi by w Polsce wszystko zamrozić cała gospodarkę a zachód da wszystkiego i otworzy restauracje no wszystko co u nas zniknie to obce wejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko że już są i sklepy i inne dobra z zachodu, my możemy po prostu do nich nie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I co tam podpremier powiedział ciekawego? Ma już kłamczuszek strach w oczach przed utratą stołka?
Potwierdził swoje słowa z przed wyborów kiedy mówił że wirus w odwrocie i żeby lecieć na wybory?

Za rok o tej porze połowa tych kłamców z bezprawiainiesprawiedliwości powinna gnić w lochach za swoje czyny a ci mniej winni odpracowywać swoje winy za miskę ryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141
karol6130 napisał:

Ja to jestem ciekaw co by było gdyby ludzie sami gospodarkę zamrozili. Nawet taką restaurację, czy sklep meblowy i odzieżowy ominąć i już będzie bida. 

Maseczka tylko niby chroni innych przed zarazą, noszącego w niczym. 

Innych też nie chroni zbytnio, przecież wirus przenosi się drogą kropelkową i aerozolem czy jak to się dokładnie nazywa 😅 taki test dla palaczy, niech zaciągną dobrego dyma i wypuszczo w maseczce o przyłbicy to nie wspomnę nawet. Razem z dymem covidek poleci. Profesor chyba 🤔 Rutkowski z Białegostoku wypowiedział się o maseczkach bawełnianych. Mają one otwory między nićmi mierzone w mikronach a covid ma wielkość nanometrów czyli tysięcznych mikrona. Stwierdzenie, że maska to tak jak siatka ogrodzeniowa na komara to zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
12 minut temu, Partyzant85 napisał:

I co tam podpremier powiedział ciekawego? Ma już kłamczuszek strach w oczach przed utratą stołka?
Potwierdził swoje słowa z przed wyborów kiedy mówił że wirus w odwrocie i żeby lecieć na wybory?

Za rok o tej porze połowa tych kłamców z bezprawiainiesprawiedliwości powinna gnić w lochach za swoje czyny a ci mniej winni odpracowywać swoje winy za miskę ryżu.

Minister

w #KPRM: Kwestia różnic pomiędzy bezpośrednim ubojem drobiu i bydła - rolnicy, którzy mają bydło mogą skorzystać z wielu innych dopłat. Wiele zmian zostało również podyktowane tym, że ubój w przypadku drobiu pozostaje dopuszczalny.” Tak sie rozbija strajk i skłóca rolników drogie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez strachu - rolnicy to nie małe dzieci i wątpię, że teraz kiedy wspólnie z antycovidowcami  i wkurwionymi przedsiębiorcami z różnych branż jest realna szansa obalenia tego nierządu  będą się kłócić między sobą o to że jakiś pisowski kłamca  jednym obiecał tamto a drugim siamto.

Nastroje w narodzie już są złe, jeśli dojdzie do zamknięcia cmentarzy na 1 listopada, niedopuszczenia do marszu 11 listopada i jakichkolwiek grubszych ograniczeń na przełomie grudzień-styczeń to czeka nas rozrywkowa wiosna i przedwczesne wybory.

 

Jeśli w 92 roku zwykły elektryk donosiciel ze swoją świtą potrafił obalić gabinet Olszewskiego to nie wierzę, że teraz obecna opozycja nie będzie potrafiła zrobić tego samego. A jak już pisiory będą siedzieć to niech sobie to ustawą bezkarność+ tyłki podcierają.

 

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980
1 godzinę temu, karol6130 napisał:

Ja to jestem ciekaw co by było gdyby ludzie sami gospodarkę zamrozili. Nawet taką restaurację, czy sklep meblowy i odzieżowy ominąć i już będzie bida. 

Maseczka tylko niby chroni innych przed zarazą, noszącego w niczym. 

Nie  chroni całkowicie, jak już  to ogranicza. I tak każdy  zachoruje, nikt sie nie odizoluje to tylko kwestia czasu.

Powiem Ci że rolnicy w ramach protestu gdyby wszyscy przestali kupować, opryski paliwo nawozy ziarno kwalifikowane, cześć do maszyn itd. I już mamy niezły problem gospodarczy 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wystarczy polskich nawozów nie kupić, ruski mogą zabronić sprowadzic, ale z Litwy nie bo to unia. 

W tvn mówią o wprowadzeniu klęski żywiołowej. 

6000 mandatów wystawionych bez podstawy prawnej. 

Karać straszyć i łapę na pieniądzach położyć, bo jak będzie stan klęski wprowadzony to przecież można. 

Jak będzie wprowadzony stan klęski to i konstytucję zmienią. 

Co do obalenia rządu to nie da rady, opozycja jest jak koty prezesa, po prostu głupia. 

Teraz ludzie mogą spanikować i zacząć wypłacać pieniądze z banków, wtedy będzie dopiero ciekawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
Partyzant85 napisał:

I co tam podpremier powiedział ciekawego? Ma już kłamczuszek strach w oczach przed utratą stołka?
Potwierdził swoje słowa z przed wyborów kiedy mówił że wirus w odwrocie i żeby lecieć na wybory?

Za rok o tej porze połowa tych kłamców z bezprawiainiesprawiedliwości powinna gnić w lochach za swoje czyny a ci mniej winni odpracowywać swoje winy za miskę ryżu.

uwazasz ze inna opcja polityczna lepiej by sobie poradzila z Covidem i ta cala reszta? zeby byla jasność ja nie jestem za zadna partia ani obcja polityczna. bo oni wszyscy sa dla siebie nie dla obywateli. a kogo bys widzial na czele rzadu jezeli ten upadnie?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Naprawdę byłoby w porządku, gdyby maseczki były po prostu zalecane choćby na zasadzie placebo. I nie wątpię, że wielu ludzi nosiłoby je z chęcią, ok. Jednakże w momencie kiedy  zalecenia stają się obostrzeniami karalnymi, to działanie placebo masek zaczyna przynosić odwrotne skutki, ponieważ wzrasta wzajemna wrogość, brutalność, donosicielstwo, brak chęci do życia jak to jedna Pani na proteście wyraziła się. Inna interpretowała to zjawisko w auschwitzowski sposób. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Żadna opcja polityczna nie nadaje się do ogarnięcia czegoś takiego jak COVID. Jeżeli biorą się za to politycy, to tragedia murowana. Poziom grubo poniżej telewizji śniadaniowej.

1 minutę temu, Ywa napisał:

Naprawdę byłoby w porządku, gdyby maseczki były po prostu zalecane choćby na zasadzie placebo.

Pamiętaj Ywa, zaprawdę powiadam CI.  Im placebo droższe, tym lepsze efekty przynosi.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj