yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Powinien chcieć mniej niż dał ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Nasz nowy pan moderator podobno zapalony strażak ochotnik w każdej akcji udział bierze😂 

8 minut temu, soltys48 napisał:

najwyżej pod wieczór będę

To akurat najmniejszy problem, a mam co w domu robić to i tak bezczynnie siedział nie będę.

Pamiętaj tylko że u mnie jest lipa z rozładunkiem, najlepiej gdyby dało się to coś rękami zepchnąć z lawety

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

Będą silni ludzie to damy radę 😉

 

 

Na sumka to nie pasi on z Wlkp 

Stawiałbym na songo on gdzieś stamtąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
bratrolnika napisał:

Pisał już że ostatnio nadszedł ten szczęśliwy dzień

Agrest napisał:

Zrobiłem promocyjną wyprzedaż i poszedł. Przepracował u mnie 102 godziny. To były najdroższe prace polowe😁

przeoczyłem widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628
7 minut temu, Bananek napisał:

 

przeoczyłem widocznie

Nie koniecznie bo nie chawliłem się. W innych tematach zostałem jedynie dwa razy zapytany. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
24 minuty temu, soltys48 napisał:

Będą silni ludzie to damy radę 😉

 

 

Na sumka to nie pasi on z Wlkp 

Stawiałbym na songo on gdzieś stamtąd 

Songo to może ten co zakładał

A z silnych ludzi to pewnie będziesz ty, i ja....

16 minut temu, marian7k napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/otwornice-do-metalu-i-drewna-bi-metal-17-otwornic-ID6BZxtl.html

Może kto używa i opowie jak zdaje egzamin i do jakiej grubości blachy da radę wiercić.

Mam, używam, blachę 15mm idzie przewiercić (używam otwornic do 40mm włącznie, choć ostatnio kupiłem na dwie dziury 51mm)

Z tym że musisz mieć na wiertarkę obroty max 200-300/obr/min, do takich obrotów nawet stołowa ws nie zejdzie

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
5 godzin temu, Marecki2922 napisał:

Pany , mam chętnych kupców na moją ziemię pod żwirownię i nie wiem jaką realną cenę mogę żądać 

Cena u mnie około 25tys za ha , proponują trzy razy więcej a mam wrażenie że to o wiele za mało 

u nas ze 3-4 lata temu ciezkie ily IVb sprzedawali po 70 tys,ale do dzisiaj sa uprawiane przez dzierzawce,  maja jeszcze zloza spore.

5 godzin temu, Marecki2922 napisał:

Też tak myślałem , jeszcze nie wiem co oni na to ale w takim przypadku musiałbym być na bieżąco z ich zyskami a to może być kłopotliwe i mogą mnie dosyć łatwo wydymać

u nas wydymali gmine w taki sposob ze dzierzawca zwirowni zgodzil sie na podzial zyskow 50\50 ,  potem sprzedawal uczciwie zonie  zanieczyszczony zwir , ona miala pluczke, maszyny,ciezarowki  i sprzedawala towar z godziwym zyskiem. 

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Sołtys to w jaki dzień mam się ciebie spodziewać? 

Jak napisać w tel.  Żeby nick się na czarno podświetlił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
6 minut temu, marian7k napisał:

bratrolnika

  Dzięki, jak cena do jakości z mojego linka. Kiedyś polecałeś maskę przyłbicę tanią i dobrą możesz przypomnieć.

Przyłbicę mam Dedre, taką za sto.pare złotych, niedługo będzie trzeci rok jak u mnie służy-oczy ani razu nie naświetlone, a wypalone ze 100kg elektrod

Co do otwornic-ja kupowałem na sztuki, poszczególne rozmiary jak były mi akurat potrzebne, miałem graphite, schmith, verto, i coś tam jeszcze, ogólnie tanie budżetowe-robote robią, a jak się połamią to nie szkoda chociaż, bo to kilkanaście złotych za sztukę kosztuje

Żadnej nie stepilem jeszcze do końca, trochę zajechalem rozmiar 22, ale tą mogłem zrobić ponad sto dziur w blasze 3-4mm...

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Kiedyś taka nowinka techniczna może się komuś przydać.

Co do przyłbicy ja mam ture kolor za 249zł.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
6 minut temu, 6465 napisał:

Sołtys to w jaki dzień mam się ciebie spodziewać? 

Jak napisać w tel.  Żeby nick się na czarno podświetlił? 

Środa lub czwartek

 

 

Dajesz @ potem nazwa użytkownika, na dole powinna sie pojawić w to klikasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
3 minuty temu, bratrolnika napisał:

W hoooj drogie te nawiertki na rury, kiedyś szukałem

Ale jak ktoś by chciał podpiąć się pod wodociąg bez wyłączania wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj