yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Belaruss820    1560

No teraz 25kg to mój teść prosi żeby mu pomóc na lejka zarzucić. Z godzinę temu krowa się ocieliła i przestawiałem ją do izolatki,teść mówi że trzeba sznurek dla cielaka bo iść nie chce,ja go na ręce i zaniosłem (on myśli że jak on już nie daje rady to ja młody tym bardziej nie dam rady).

Odnośnie ogłoszeń, przeglądam ziemniaki i szukam czegoś na typowe piachy,coś jadalnego żeby nie sypkie i białe. Nie znam się na tych odmianach ale bellarosa mi smakowała ale na piachu nie wyjdzie chyba dobrze, dlatego szukam czegoś podobnego w tym typie (żółte po ugotowaniu i nie rozpadające)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25718
7 minut temu, farmtrac8244 napisał:

Ale chyba szybciej workiem nasypiesz niż machasz wiadrem.

Ja uważam że wiadrem szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym zapytać, dlaczego jak wczoraj wszedłem w warna którego od ciebie otrzymałem to pokazało mi, że za posta z cytowaniem selektywnym, a dzisiaj jak wszedłem w to samo ostrzeżenie, to już pokazało mj posta, którego wczoraj faktycznie zacytowałem i należało mi się za to ostrzeżenie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Się uspokoj ja  dostałem i nic nie pokazało i nie pokazuje... Ponoć jakiegoś kociego trenera prowokowałem.... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

3 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Co się mówi? - czytać umiesZ?

To pytanie było... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/plug-3-skibowy-siewnik-poznaniak-rozsiewacz-nawozow-lejek-kos-CID757-IDElJ3X.html


Unia grudziąc ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9262
1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

 

Odnośnie ogłoszeń, przeglądam ziemniaki i szukam czegoś na typowe piachy,coś jadalnego żeby nie sypkie i białe. Nie znam się na tych odmianach ale bellarosa mi smakowała ale na piachu nie wyjdzie chyba dobrze, dlatego szukam czegoś podobnego w tym typie (żółte po ugotowaniu i nie rozpadające)

Dobra moim zdaniem odmiana to Gala, ale nigdzie u siebie nie mogłem znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, wlamaj1 napisał:

Ot tera chłopy są, worek "pół metra" to dla nich wyzwanie i to jeszcze jak "lejki" mają, a rzuć taki na "kosa" 🙂

Jak dziennie przerzucam przy hodowli sporo kg to co będę się jeszcze z workami targał A i cena też niższa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31
Dnia 18.04.2020 o 09:05, vat napisał:

W aucie znajomego niedługo kończy się OC i przegląd, a kolejnego raczej nie przejdzie. Lokalny złom za zezłomowanie daje jakieś grosze a słyszałem, że kiedyś przechodził manewr sprzedaży takiego złomka jakiejś "babci", która zakupu nigdzie nie zgłosi (OC ani przeglądu nie musi robić) i samochód "znika" w dokumentach. 

Wtedy samochód można sprzedać na części.

Taki manewr dalej przechodzi czy coś się zmieniło? 

Przy droższych modelach jak trzeba wyrejestrować to jadą na złom, szukają samochód zbliżony wyglądem (modelem, marką) aby nadwozie i silnik był. Przebijają numery na nim na te co ma ten do  wyrejestrowania, podlewają ropą i ogień. I jedzie się na inny złom z tym opalonym i papierami od tego do wyrejestrowania. Ale to tylko nowsze roczniki tak się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, stempos1980 napisał:

Ja ręką dość często sieje nawóz bo jak mam wysiać 10 kilo nawozu do tunelu to nie opłaca się brudzić siewki

Wstyd się przyznać Ale nie umiem siać ręką 😕 już wychowany na rozsiewaczu 😏

2 godziny temu, farmtrac8244 napisał:

Ale chyba szybciej workiem nasypiesz niż machasz wiadrem.

Ja z kolei odwrotnie póki co bigbaga nie chcę

 

Odkąd mam tura w gospodarstwie to już całkiem bajka w bb

2 godziny temu, Belaruss820 napisał:

 

Odnośnie ogłoszeń, przeglądam ziemniaki i szukam czegoś na typowe piachy,coś jadalnego żeby nie sypkie i białe. Nie znam się na tych odmianach ale bellarosa mi smakowała ale na piachu nie wyjdzie chyba dobrze, dlatego szukam czegoś podobnego w tym typie (żółte po ugotowaniu i nie rozpadające)

Tjfun u mnie się sprawdza na piaskach i smaczny 

I na starą bryze klient jest zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
53 minuty temu, jahooo napisał:

Dobra moim zdaniem odmiana to Gala, ale nigdzie u siebie nie mogłem znaleźć

Zostało mi trochę owacji. Trzeci rok idzie w glebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155

idzie dostać ten komplet z tłoczkiem, bo wszędzie widzę uszczelkę UN, czy może to jest zamienne ?
Uszczelki siłownika przyczepy D-732 Nowy typ - 7827897479 ...


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Zostało już ustalone że jest to isaria w innych barwach. Chociaż nie łatwo mi przełknąć ten fakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj