Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

Bananek    16878
Bananek napisał:

Ja Tam nie byłem żeby ją uczyć cofać.

powiem wiecej: przy mnie przywiozła belę na podnosniku więc musiała po nią cofnąć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12204

Paulina myślałem że Emilka za kur... na młodego ale wytrzymała ten z tym nawozem rzeczywiście pomylił ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12204
Pafnucy napisał:

Sławek gdzie indziej się wybiera . Tam też miło czas spędzimy . :ph34r:

Szwagier ze swoim ojcem i synkiem byli w tygodniu u Gienka swojego kuzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, slawek74 napisał:

Paulina myślałem że Emilka za kur... na młodego ale wytrzymała ten z tym nawozem rzeczywiście pomylił ceny

Ja jak to ogladałam to już mi się tysiąc slow niecenzuralnych cisnęło na usta 🤣🤣🤣 nie wiem jak ona to wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I dali we trzech radę Gienkowi? Czy gienek ich pierwszą butlą załatwił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Emilaka młodego może co najwyżej cmoknąć , a nie złościć się na NIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052

jakos zapomnialem -pewne bedzie pelno powtorek to obejrze..

moja mama jezdzila traktorem jak was na swiecie nie bylo-ale tylko do przodu,wszedzie wjechala,do tylu bylo gorzej😛, jak sie nie  dalo objechac to musial ojciec wsiadac i cofac

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8990
5 minut temu, Paulina1985 napisał:

Ja jak to ogladałam to już mi się tysiąc slow niecenzuralnych cisnęło na usta 🤣🤣🤣 nie wiem jak ona to wytrzymała

A co wy i ona może  chcieć od tego chlopaczka, nie jeden starszy cwaniak przy takich zwierzetach nie wie co ma robić 🤨 To jeszcze dzieciak i ona odpowiada za jego zdrowie. 

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, slawek74 napisał:

Szwagier ze swoim ojcem i synkiem byli w tygodniu u Gienka swojego kuzyna

I pewno wychleli małe co nieco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W poprzedniej serii był bardziej ogarnięty. A teraz nawet krowie nie zamknal bramki zeby nie uciekła ????? podejrzane :)🤔 Ale może to dla show :) coś tam się przecież musialo dziać...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829

Dobrze że nie odpowiada za jego myślenie bo widać że jemu myślenie sprawia ból B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, jacus napisał:

jakos zapomnialem -pewne bedzie pelno powtorek to obejrze..

moja mama jezdzila traktorem jak was na swiecie nie bylo-ale tylko do przodu,wszedzie wjechala,do tylu bylo gorzej😛, jak sie nie  dalo objechac to musial ojciec wsiadac i cofac

Mojego szwagra matka prawko kategorii T zdawała jak była w ciąży z już dużym brzuchem 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Paulina1985 napisał:

W poprzedniej serii był bardziej ogarnięty. A teraz nawet krowie nie zamknal bramki zeby nie uciekła ????? podejrzane :)🤔 Ale może to dla show :) coś tam się przecież musialo dziać...

 

Sława ludzi zmienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829
1 minutę temu, GRZES1545 napisał:

Może zaczął się bać jak go byczek albo krowa poturbowała🤔

A co mu balot słomy mógł zrobić :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
10 minut temu, jacus napisał:

 

moja mama jezdzila traktorem jak was na swiecie nie bylo-ale tylko do przodu,wszedzie wjechala,do tylu bylo gorzej😛, jak sie nie  dalo objechac to musial ojciec wsiadac i cofac

Miałem takich znajomków handlarzy, jak im sie wsteczny w transicie wysypał to tak się nauczyli jezdzic zeby nie cofac, dwa lata tak jeździli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, GRZES1545 napisał:

Może zaczął się bać jak go byczek albo krowa poturbowała🤔

a poturbowała???   ja nie mowię, że miał się rzucać na tę krowę 😆 No nie ważne :) Moim zdaniem za malo babci  !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5365

k**wa a mi tv fokus sie popsuł, te j**ane multipleksy nadawcze tak czułe na zakłócenia , że nie idzie nic obejrzeć, kiedyś o drucika w telewizor wtyknął i grało

  a może to radioaktywna chmura popsuła :/ 

Edytowano przez marulekk
  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8990

To pierwszy odcinek bądźmy wyrozumiali🤠 myślę  że  będzie i babcia chyba że zdrówko ma już słabe albo zjebkę od Emilci dostała po akcji z kluczykami w aucie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643

Babcia Helenka trzyma się nieźle, wystarczy oglądać filmiki na kanale Emilki.

Emilka będzie spokojniejsza jak znajdzie chłopa na gospodarstwo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to jeszcze nie znalazła??? myślalam, że tak. Szkoda. Ale lepiej zaden niż taki co bedzie kulą u nogi 🤷‍♀️ 

Za tydzień będą bambry wystawowe oprowadzać krowy :) tez będzie ciekawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

Ma ktoś taką talerzówkę jak u Gienia? To była 3.15 szerokości? Cena też kosmos nawet po negocjacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj