Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GRZES1545    9059
Przed chwilą, bratrolnika napisał:

Tandem panie to był 

A możliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6874
3 minuty temu, Bananek napisał:

ja pierdziu jak ten z bronowa z siebie idiotę robi. chce być śmieszny, a wychodzi żałośnie. onuca. słonina. i potem myślą, że serio Podlasie takie zacofane. grabos z jednej wioski co te bronowiaki, porównajcie rozwinięcie.

 

na przeciwko grabosa typ do obory hammerem jeździ

 

też słyszałem że w tym bronowie same bambry i jarek 😂😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    17000
radekz200 napisał:

też słyszałem że w tym bronowie same bambry i jarek 😂😂

a ja widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bananek napisał:

ja pierdziu jak ten z bronowa z siebie idiotę robi. chce być śmieszny, a wychodzi żałośnie. onuca. słonina. i potem myślą, że serio Podlasie takie zacofane. grabos z jednej wioski co te bronowiaki, porównajcie rozwinięcie.

 

na przeciwko grabosa typ do obory hammerem jeździ

 

A kto to jest ten cały grabos 🤔

10 minut temu, jaco512 napisał:

Tandem z tablicą LRA, podobna konstrukcja do takiej

 

No tak mi podobna była do warfamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1868
Napisano (edytowany)
12 minut temu, Bananek napisał:

ja pierdziu jak ten z bronowa z siebie idiotę robi. chce być śmieszny, a wychodzi żałośnie. onuca. słonina. i potem myślą, że serio Podlasie takie zacofane

co zrobisz , taki charakter , trzeba przeżyć i się przemęczyć ze sobą takim jakim się jest byle się nie afiszować 

12 minut temu, Bananek napisał:

na przeciwko grabosa typ do obory hammerem jeździ

dużo większy od grabosa ? musiałbym ich obydwu w google maps lub geoportalu obczaić  by mieć porównanie

4 minuty temu, Nieustraszony1044 napisał:

A kto to jest ten cały grabos 🤔

chyba @Grabos1981

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    4004
2 minuty temu, radekz200 napisał:

też słyszałem że w tym bronowie same bambry i jarek 😂😂

A on kasy nie ma? Tak samo żyje albo  jeszcze lepiej niż ci zakredytowani na miliony. Kasa z TV leci plus za reklamy a sąsiady tylko zapierdalają na odsetki w banku i jeszcze zazdroszczą. Na pewno lepiej mu się powodzi jak u tego biznesmena w Ciemnoszyjach bo on żeby mieć na chleb to niedługo będzie jedwabniki jeszcze hodował.  Fakt że jest wqrwiający i to nie podlega dyskusji.

15 minut temu, bratrolnika napisał:

Insynuujesz że robiłem na opierdol???

A kto w dzisiejszych czasach robi dobrze?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6874
Przed chwilą, Krzysztof81 napisał:

A on kasy nie ma? Tak samo żyje albo  jeszcze lepiej niż ci zakredytowani na miliony. Kasa z TV leci plus za reklamy a sąsiady tylko zapierdalają na odsetki w banku i jeszcze zazdroszczą. Na pewno lepiej mu się powodzi jak u tego biznesmena w Ciemnoszyjach bo on żeby mieć na chleb to niedługo będzie jedwabniki jeszcze hodował.  Fakt że jest wqrwiający i to nie podlega dyskusji.

kurła to mógłby ten eternit chociaż na chałupie zmienić 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    4004

Spokojnie, zmieni i zobaczysz jeszcze złotówki za to nie zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1868

@Nieustraszony1044 nie znasz a powinieneś , mógłbyś sie wiele nauczyć póki siedzisz jeszcze w tej branży i z tego żyjesz 

11 minut temu, radekz200 napisał:

kurła to mógłby ten eternit chociaż na chałupie zmienić 😛 

ma jeszcze pare lat na to , im bliżej terminu i im bardziej będą naciskać na wymiane tym więcej kasy będzie na to zarezerwowane w dotacjach 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6874
3 minuty temu, konteno napisał:

@Nieustraszony1044 nie znasz a powinieneś , mógłbyś sie wiele nauczyć póki siedzisz jeszcze w tej branży i z tego żyjesz 

ma jeszcze pare lat na to , im bliżej terminu i im bardziej będą naciskać na wymiane tym więcej kasy będzie na to zarezerwowane w dotacjach 

szkoda że już nic mi nie skapnie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28826
Napisano (edytowany)
18 minut temu, Krzysztof81 napisał:

kto w dzisiejszych czasach robi dobrze?

Ci co brali nie narzekali, nawet jak po dwóch latach od zakupu rozmawialiśmy 

Ale, było minęło, już do tego raczej nie wrócę 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3041
27 minut temu, Bananek napisał:

a ja widziałem

najlepsza to jego  madonna z pryszczem 🤣

po co do telewizora się pchać z tym to ja nie rozumiem 😲

fajny chłop a głupa rżnie na siłę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3733
23 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

A on kasy nie ma? Tak samo żyje albo  jeszcze lepiej niż ci zakredytowani na miliony. Kasa z TV leci plus za reklamy a sąsiady tylko zapierdalają na odsetki w banku i jeszcze zazdroszczą. Na pewno lepiej mu się powodzi jak u tego biznesmena w Ciemnoszyjach bo on żeby mieć na chleb to niedługo będzie jedwabniki jeszcze hodował.  Fakt że jest wqrwiający i to nie podlega dyskusji.

A kto w dzisiejszych czasach robi dobrze?

W przyszłości chyba będzie odcinek jak to w ciapku będzie zmieniał kabinę Naglaka na nową Koje. No i po co to? Domyślam się że będzie dobre "lokowanie produktu"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1868
16 minut temu, Krzysztof81 napisał:

 

A kto w dzisiejszych czasach robi dobrze?

jak masz odrobine czasu to przejrzj jego przyczepy w galerii, aż tak źle jak u mnie to nie wygląda choć do manufaktur z zaawansowanym zapleczem i zrobotyzowanymi stanowiskami spawalniczymi troche brakuje 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1868
9 minut temu, radekz200 napisał:

szkoda że już nic mi nie skapnie 😛

a tamto co dechami obijałeś to czym kryte? 

@Krzysztof81 znajomy jakiegoś rzemieślniczego pługa do śniegu kupił tylko do rozgarniania pryzmy qq to spawy tak wyglądają 

kupy sie trzyma ,robote robi i  nikt za tą cene do jakości nie ma pretensji

20240426_181112.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    4004

Przecież żartowałem tylko. Kto teraz kupuje przyczepy made in garage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, konteno napisał:

@Nieustraszony1044 nie znasz a powinieneś , mógłbyś sie wiele nauczyć póki siedzisz jeszcze w tej branży i z tego żyjesz 

 

Mam swoje pomysły

1 godzinę temu, radekz200 napisał:

kurła to mógłby ten eternit chociaż na chałupie zmienić 😛 

U mnie na oborze 600m2 do wymiany i się tym nie przejmuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4726
12 godzin temu, Bananek napisał:

ja pierdziu jak ten z bronowa z siebie idiotę robi. chce być śmieszny, a wychodzi żałośnie. onuca. słonina. i potem myślą, że serio Podlasie takie zacofane. grabos z jednej wioski co te bronowiaki, porównajcie rozwinięcie.

 

Przecież Jarek od początku taki był teraz tylko zobaczył, że tak jak Andrzej da się kasę na tym zrobić. Niektórym bardzo długo zajmuje rozgryzienie innego człowieka. Sami żeście go chwalili podobnie jak leniwego Bogdana i jego leniwe dzieci jacy to prawdziwi gospodarze.

12 godzin temu, witejus napisał:

Właśnie zastanawiałem się na kim wyłudził ten opryskiwacz, ładowarkę i  brukowanie podwórka.

Co gól skoczył nie? Andrzej ma a ty nie masz. Wyłudził nie wyłudził ale ma ty nie. Narobić się na to nie narobił i ma ty musisz zapieprzać. I co niby Andrzejek taki głupi heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12267

a może madry 🤔 to nie będzie wiecznie trwać...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4726
Napisano (edytowany)

Ale na razie trwa. I Andrzej korzysta Jarek popatrzył i tez zaczął korzystać. Z opryskiwaczem był z tym kolesiem u Biardzkiego jest filmik na yt pewnie jakiś rabacik poszedł bo ten Łukasz kupował taki duży ciągany. Z kostką też jakoś się dogadali i co by nie mówić jaki ten Andrzej jest taki jest ale podniósł trochę te gospodarstwo sprzętu coś przybyło chatę remontuje podwórko ogarnia. 

A prawdziwy rolnik jak tu wielu go nazywało Bogdan jest tam gdzie był. Pewnie jak wielu tych mądrych tutaj.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8601
6 godzin temu, hubertuss napisał:

Co gól skoczył nie? Andrzej ma a ty nie masz. Wyłudził nie wyłudził ale ma ty nie. Narobić się na to nie narobił i ma ty musisz zapieprzać. I co niby Andrzejek taki głupi heheheh.

NIE skoczył, tobie skacze że ktoś ośmiela się nazywać rzeczy po imieniu, odkąd to leserzy i nieroby stali się twoimi idolami?

 

6 godzin temu, hubertuss napisał:

Narobić się na to nie narobił

to fakt

,,i jeszcze w Plutyczach tabliczkie na bramie 

Sfinansowano ze środków TTV-Focus TV

w ramach programu Rolnicy Podlasie " cytat Konteno

6 godzin temu, hubertuss napisał:

I co niby Andrzejek taki głupi

Wychodzi na to że ,,mondrzejszy" od ciebie😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4726

Ode mnie nie wiem. Ale od cienie mądrzejszy trzepie kasę nic nie robi i nie wylewa żali po forach jak ty. Widać, że cię boli. Po słownictwie jakiego używasz. 

Różnica miedzy nami jest taka, ze z ciebie żółć się leje. A dla mnie jaki on jest taki jest ale skoro korzysta i się rozwija niech ma. CO wykombinuje to jego. A ty dalej będziesz tu stękał, ze coś wyłudził. Jak wyłudził to idź na policję i donieś bo to przestępstwo. Panie lejący się jad zawiść i żółć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj