Polecane posty

malorolny121    205
3 godziny temu, GR-PawelS napisał:

plantatorom kiszacym jeszcze skrobiowego ziemniaka liczącym na to ze cena ruszy polecam Lubelskie zakłady ziemniaczane , mają podobno ruszyć z kampanią wiosenna bo zainteresowanie spore

Pawel trzeba sadzić  dużym skrobiowym to i potem duże  urosną . Chociaż za pół darmo się  nie odda a z worków  szybko ubedzie i magazyn pusty. A sadzeniak się  sprzeda bo jest kupiec na takie. Ps. Jak zdrowie po sobocie?

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torus    29

Mam takie pytanie(pewnie głupie) dlaczego odmiana Irga jest w pewien sposób wyszczególniona i często spotyka się że cena jest wyższa za nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
2 minuty temu, Torus napisał:

Mam takie pytanie(pewnie głupie) dlaczego odmiana Irga jest w pewien sposób wyszczególniona i często spotyka się że cena jest wyższa za nią?

Płacisz za odmianę ziemniaka Igra jest wiele odmian smacznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Torus napisał:

Mam takie pytanie(pewnie głupie) dlaczego odmiana Irga jest w pewien sposób wyszczególniona i często spotyka się że cena jest wyższa za nią?

Trudna w uprawie, 30%mniejszy plon niż żółte ale ludzie chcą ją jeść mimo że są lepsze odmiany więc się sadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Lokalna giełda w Slalbmierzu: istny upadek cenowy, żółty 8-9 zł/worek... Mało sprzedających i kilku kupujących... Ogólnie słabo 😕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165
Dnia 12.02.2020 o 19:35, Torus napisał:

Mam takie pytanie(pewnie głupie) dlaczego odmiana Irga jest w pewien sposób wyszczególniona i często spotyka się że cena jest wyższa za nią?

Z irgą to jest ze skrajności w skrajność, najlepsze pieniądze na zjazdowej i najfajniejsze wspomnienia mam z handlu irgą, ale jak w kiepski dzień trafisz to można pupe umoczyć i sprzedać za pół darmo.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Latem po 30 się sprzedawało :D

 


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

U nas aż takich cen to nie ma, no może jakieś wyjątkowe chwile ale to taki strzał. Pewnie ta irga kupiona w łodzi po 30 też coś koło tego była sprzedawana jak dojechała gdzieś za Warszawę.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Słyszałem że na rybitwach coś do góry poszło prawda to ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Teraz to ceny będą rosły na mąkę , drzem , makaron korona panuje w Niemczech w sklepach towaru brakuje nie których .

Wszystko okaże się w poniedziałek jak sejm powie jak co się chronić to jak powiedzą że w Polsce już jest korona to ceny w tedy się ruszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

Panowie, jak ceny na giełdach.....po ile u was dają  handlarze co odbierają z gospodarstwa za 15kę żółtego  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix071    28

U mnie handlarz zabierał sadzeniaka po złotówce. Jadalnego już nie mam i nie wiem po ile jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
38 minut temu, radix071 napisał:

U mnie handlarz zabierał sadzeniaka po złotówce. Jadalnego już nie mam i nie wiem po ile jest

Co za odmiana sadzeniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Ja przebiorki Irgi 25-35 przez olx moment rozsprzedalem po 120/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Myślicie że w którą stronę zmieni sie cena w związku z obecną sytuacją?

Jeśli przyhamowałby import to jesteśmy chyba w dobrej sytuacji bo krajowego towaru nie ma raczej za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil14851    4

Mógł by mi ktoś powiedzieć czy gdzieś w okolicach Lublina kupię sadzeniaki z centrali? Ilość mała ok 100 kg na potrzeby własne . i jaką odmianę wczesną polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj