Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KULAWA_KOZA    156

Ja jadłem Irge i Gale i dla mnie szału nie ma.Wolę Vinetę i np.Jelly albo wyższa półka Red Anna i Baltic Rose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1715
Dnia 1.02.2020 o 15:34, pawelol111 napisał:

Dwóch stałych klientów którzy chcą pewny towar.

Co tak tanio😂😂

Miałeś w zime sprzedawać po 40 złotych za worek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

PAN88 napisał: Dnia 1.02.2020 o 15:34, pawelol111 napisał: Dwóch stałych klientów którzy chcą pewny towar. Co tak tanio😂😂 Miałeś w zime sprzedawać po 40 złotych za worek  Znajdź post gdzie tak napisałem. Liczyłem że będzie po 25 za worek ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3154
Napisano (edytowany)

W moich stronach tylko 2 braci z Sabini brało.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

Nie wiem jak w Proszowicach ale Wolbrom dziś to tragedia Jak przeszłam to oddali by po 8 bez targowania żółtego a czerwony wołali 12 14  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1715
13 godzin temu, pawelol111 napisał:

Udowodnij.

Napisałeś na stronie  11 ceny ziemniaków 2019 cytuje Spadną? Jak wyschło zanim urosło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1715

Znam takich co liczyli że zdrożeją trzykrotnie jak w tamtym roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
20 godzin temu, mario666 napisał:

Nie wiem jak w Proszowicach ale Wolbrom dziś to tragedia Jak przeszłam to oddali by po 8 bez targowania żółtego a czerwony wołali 12 14  

W Skalbmierzu po 7 szły.....z Wolbromia pojechały do domu bo kupców brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

To proste Cena zależy od tego ile kto jest w stanie za to zapłacić Jak nie ma kupca nie ma ceny Na jesień prosili się aby ktoś sprzedał za 20 zł Teraz te same ziemniaki za 10 zł nie ma komu sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7485

Jak nie będzie komu sprzedać teraz cena spadnie do dna to na drugi rok będzie lepsza bo nie posadzą ci co mocno stracą jak cena podskoczy dalej posadzą i tak jest ciągle ze wszystkim .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1715

Dzisiaj sprzedane 600 worków bellarosy  z domu cena 18 złotych worek 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7485

Wierzę w to jak cena sięgnie dna wielu nie posadzi kto zostanie to cena wzrośnie bo będzie mniej na rynku i tak jest w kuło jak z maliną , kapustą , pietruszka i typ .  Teraz ziemniak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31
9 minut temu, PAN88 napisał:

Dzisiaj sprzedane 600 worków bellarosy  z domu cena 18 złotych worek 

 

Gdzie tak płacą bop u nas 12 niema kto dać świętokrzyskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Import

Czyli wożą z Niemiec bo tam są po 10 centów? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Piszę o niemcach bo dziś jeden handlarz mi mówił że od nich masa towaru idzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8
7 minut temu, soltys48 napisał:

Prędzej Litwa 

Jeden mówi Niemcy drugi rumun a z Litwy idą po 85 gr a dziś proponują 60 więc jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7485

To żeby sprzedać towar cena ziemniaka 1 kg 0,50 groszy to może by kupcy byli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj