Polecane posty

Zdzinio    325

Dzisiaj sms dostałem z Jelonek pszenica konsupcyjna 780 netto żyto kon. 560 netto! Nie wiem skąd mają mój numer nigdy z nimi nie handlowałem! Mam do nich 200km!

Edytowano przez Zdzinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Propozycja z Wipaszu za pszenicę paszową 715 netto z podwórka zachodnia lubelszczyzna. Chyba z jedno auto będzie trzeba sprzedać .

W ogóle rok jak u mnie słaby. Nie dość, że spadek plonu pszenicy ze średniej wieloletniej 8 z hakiem na 6 to jeszcze parametry beznadziejne. Białko 14.5 i glutem 32 ujdą ale gęstość 69 porażka. I zachodzę w głowę go było główną przyczyną bo i ochrona i nawożenie jak od lat takie samo na wysokim poziomie.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
Dnia 8.10.2020 o 20:40, szczypka napisał:

teoretycznie tak ale w praktyce trochę inaczej do poprzedniego wstawienia dołożyłem ponad 20 tys do tych co mam teraz w chlewni pewnie taż dołożę następnej dokładki już nie przetrzymam 

Te 20 tys straty to na ilu sztukach? Po ile wyszły na wagę żywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6
Dnia 9.10.2020 o 16:13, gesy napisał:

Jak cena owsa.?. ktoś się orientuje?

Lokalny skup (lubelskie Garbòw) owies 450 pszenżyto 600  pszenica paszowe 720 ceny brutto  jak nic nie pomyliłem! Ceny mamy marne  !!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
7 godzin temu, Andpol napisał:

Lubelskie Hrubieszów 720 brutto a w żniwa 650-670

a nie było bliżej równo 600?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
1 godzinę temu, melon10641 napisał:

a nie było bliżej równo 600?

 

Tyle dostawałem po 670 a tylko kilka ton po 650

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj