grzeskw75

Members
 • Ilość treści

  481
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez grzeskw75

 1. grzeskw75

  Elektra

  Robić T3, cz dać spokój?
 2. grzeskw75

  Elektra

  T1 był duet na start, T2 soligor. U sąsiada bez ochrony i nie ma fuzariozy, ale nie ma i pszenicy, bo jest bardzo rzadka i już bez liści.
 3. grzeskw75

  Elektra

  No właśnie bez, robić jeszcze?
 4. grzeskw75

  Elektra

  Wie ktoś co jej dolega?
 5. grzeskw75

  Pszenica Diplom

  Może łokaś garbatek, u nas w powiecie Ciechanowskim podjada.
 6. Tą dźwignię z lewej z czerwoną rączką po odpaleniu ciągnika bierzesz na położenie "opuszczanie". Później tym największym pokrętłem w miarę szybko obracasz w prawo i w lewo, wtedy się podnośnik odblokowuje. Po wciśnięciu przycisku blokuje się, więc robisz to samo aby odblokować.
 7. Ostatnio trochę zasięgnąłem języka i może to być spowodowane tym jaki nośnik substancji czynnej jest w boxerze i może przez to legato powoduje przebarwienia, ale to już obcykani w temacie herbicydów powinni się wypowiedzieć.
 8. Po czym stwierdził, że sterownik jest dobry? Mi też mówili że pompa, a jednak sterownik był.
 9. 2 litry boxera i 0,1 legato. Ja go mam zasianego na 5-6 klasie i tam gdzie większy piach bardziej to odczuwa. Jeszcze dodam że zasialem owies 16 września i pryskalem przed trzecim liściem, wtedy było jeszcze sucho, tylko że po oprysku miał przyjść deszcz, ale niestety nas ominął. Myślę że jednak trochę za sucho było i dlatego te fito.
 10. Zaliczki, zaliczki, zaliczki. Czego wy stękacie. Zaliczki wymyślił PiS na potrzeby kampanii wyborczej i żeby uzyskać przychylność wśród rolników zaczęli je wypłacać. Jak widać pis kupił wieś i teraz wszyscy czekają na.zaliczki. Wcześniej ich nie było i każdy funkcjonował i nie marudził. A poza tym pis tak krzyczał, że wyrówna stawki dopłat bezpośrednich z krajami starej uni- i co wyszło? Wyszło, że doplaty są niższe niż były.
 11. Bardzo dobrze powiedziane, bo to co dostali rolnicy to tylko odsetek tego, co dostały duże firmy i korporacje. Tam kasa szła w milionach i nie wszędzie zgodnie z prawem.
 12. Nie wiem czy do końca wiesz ile wynosi kwota wolna od podatku i kto się na nią załapie? Trzeba zarabiać najniższą krajową żeby się na nią załapać, czyli zarabiający więcej już musi płacić podatki. Tak jak piszesz pis obniżył podatek dochodowy, ale w to miejsce podwyższył składkę zdrowotną która jest naliczana od dochodu i nie można jej odliczyć od podatku, tak więc i tak mają większe wpływy do budżetu. Chyba za dużo TVP się naogladałeś.
 13. A to uważasz że Morawiecki wspierał polskich przedsiębiorców? Co chwila dokładali nowe podatki, ile wzrosła składka zdrowotna której nie można już odliczyć od podatku. Wielbiły go holdingi, korporacje i miały zbyt. To bankster, więc nie myśl że dbał o Twoją kieszeń. Więcej z niej wyjął, niż włożył, ale Ty dalej żyjesz tym że oni " dajo"
 14. grzeskw75

  Żyto KWS Serafino

  Zamiast zejść z t1, zrób jedno dobre i będzie ok, a regulacja jak uważasz, serafino jest dość wysokim żytem, jak będzie rzadkie możesz odpuścić, ale jak się dobrze zagęści to raczej Cię nie minie.
 15. Przy pierwszej opcji mam fito w owsie. Trzyma go dosyć mocno. Jak pryskalem to miało popadać, lecz niestety nie popadało.
 16. grzeskw75

  Żyto KWS Serafino

  Nie odpuszczaj, prowadź je jak się należy. Serafino jest jednym z najbardziej odpornych na suszę. Na pewno się odwdzięczy.
 17. Maniekgrand, sterownik silnika naprawiłem.
 18. Sterownik silnika do naprawy. Miałem to samo.
 19. Cześć, owies ozimy ma ktoś z Was może na sprzedaż?
 20. 13,5 to nawet nie ma się nad czym zastanawiać tylko kosić.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj