farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

krilan06    2428

A w ciągnikach też sprawdzają stan licznika? Przecież często się zdarza że licznik zmieniony albo padnięty., to nie jest samochód. Sprawdzają tzn policja

Edytowano przez krilan06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Też sprawdzają, musisz na stacji zgłosić zmianę licznika i w ewidencji będzie wpis że takie coś miało miejsce..

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
6 minut temu, soltys48 napisał:

We niedzielę z kumplem jadziemy to może by z nimi kilka słów zamienił🤔 nauczyłbym sie cóś🤔 Tylko czy z takim dziadem jak ja takie szychy i experty rolnictwa bedo chciały gadać??

w piątek i w sobotę są, w niedziele już nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

U mnie dzisiaj stan przedzawałowy 😨 w środę odebrałem nową kartę płatniczą, aktywowałem w banku, zakupy i ok. Dzisiaj zakupy 3x odrzuciło. W bankomacie też 3x d*pa. W banku nie wiadomo o co chodzi, środki na koncie są, pogrzebała chwilę i do wyjaśnienia... Wypisuje do wypłaty 3 tys i mówi, że nie można zrealizować bo na koncie 0.00 😲 ponad 200 tys znikło w minutę, na koncie internetowym też 0, facetka z obsługi wystraszona. Telefony do centrali, wyciąg z konta, blokada, protokół u dyrektora i policję zawołałem. Bez przerwy telefony z banku, po południu facetka z obsługi przyjechała roztrzęsiona z info co i jak i o 17 wszystko wróciło. 😴 Koszmar co żem przeżył 😋 od rana dopiero teraz coś zjadłem. Po niedzieli jadę jeszcze przynajmniej jedno konto gdzieś założyć. 

Mglisto i mroźno

  • Sad 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25622

No i ją dlatego taki staroświecki. Ni konta internetowego ni karty płatniczej.

Choć jeszcze chwila i zmuszą do posiadania takowych.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2428

To Ty trzymasz tyle kasiory na jednym koncie? Nie lepiej mieć dwa albo lokatę założyć? No chyba że masz taki obrót pieniędzmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do głównego konta od przetrzymywania pieniędzy kart się nie bierze, bo to najprostsza metoda do ich utraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25622

Wpłynęło mu za pyry to ma.

Ja staram się na bieżąco zakładać lokaty, ale prawda jest taka że wszystko mogą wyczyścić.

0 stopni i wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Owszem mam konto ale i tak z niego prawie wszystko wypłacam a z czegoś takiego jak karta praktycznie nie korzystam, oprócz chyba 300zł miesięcznie żeby nie płacić dodatkowych opłat. Nie wyobrażam sobie za wszystko kartą płacić, toż bym nie wiedział ile mi ubywa a tak fizycznie widzę ile jeszcze mam. Zacofany jestem tak jak i @Agrest albo i jeszcze bardziej😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
23 minuty temu, Agrest napisał:

No i ją dlatego taki staroświecki. Ni konta internetowego ni karty płatniczej.

Choć jeszcze chwila i zmuszą do posiadania takowych.

To tak jak i ja, no ja to nawet karty do bankomatu nie mam, na nic ta elektroniczna mechanizacja, jak trzeba wejdę do środka i wypiszą a nie stać pod okapem i tam macać przyciski.

0°, wiater fuczy w wywietrznikach.

Edytowano przez Rolnik1973
Litera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

a tam gadacie, to ja taki zacofany bez FB a wszystkie płatności/przelew internetowy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sołtys ile ja od Ciebie młodszy a też nie mam ani FB ani innych "portali społecznościowych", na to mnie nie namówią.

@Agrest Przepraszam, źle się wyraziłem🙏, zacofany to ja jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
soltys48 napisał:

a tam gadacie, to ja taki zacofany bez FB a wszystkie płatności/przelew internetowy

ze dwa dni temu pisałeś że masz już fb 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25622

Puki da się gotówkowo i przelewem tradycyjnym to tego się trzymam.

Czasem by się przydało internetowe do szybkiego zakupu, ale z drugiej strony idąc do banku więcej czasu na zastanowienie czy niezbyt pochopnie  się wydaje😁.

Najważniejsze żeby mieć na koncie. Wydać się zdąży.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
Przed chwilą, slawek74 napisał:

ze dwa dni temu pisałeś że masz już fb 😀

Nigdy tego nie pisałem,pisałem ,ze moja córka założyła mojemu ojcu FB i teraz siedzi tam całymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
8 minut temu, Agrest napisał:

Puki da się gotówkowo i przelewem tradycyjnym to tego się trzymam.

Czasem by się przydało internetowe do szybkiego zakupu, ale z drugiej strony idąc do banku więcej czasu na zastanowienie czy niezbyt pochopnie  się wydaje😁.

Najważniejsze żeby mieć na koncie. Wydać się zdąży.

zamówić za pobraniem i nie trzeba nawet do banku iść

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj