farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

soltys48    19797
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Kumpel taka dupe miał że tylko coś wypiła i już się chciała walić ze wszystkimi tylko nie z nim, teraz jest jego żoną 🤣

korzystałeś?

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Kumpel taka dupe miał że tylko coś wypiła i już się chciała walić ze wszystkimi tylko nie z nim, teraz jest jego żoną 🤣

a preferencje po ślubie się jej zmieniły? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
1 minutę temu, Rolnik200598 napisał:

Matko Bosko... Jak to czytam to nie wiem czy ja żyję takimi wyobrażeniami ze średniowiecza a ten świat tak uciekł do przodu czy co... Nie nadążam za tym dzisiejszym światem...

żyjesz ideałami a świat jest brutalny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14151

Przecież to świętość... Na 18 u kumpla mnie ciągnęła w las to go zawołałem i kazałem iść ja zerżnąć albo odholować do domu. Przy nim normalnie gadała zebym ja krył... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Matko Bosko... Jak to czytam to nie wiem czy ja żyję takimi wyobrażeniami ze średniowiecza a ten świat tak uciekł do przodu czy co... Nie nadążam za tym dzisiejszym światem...

 

to zwykłe kurwiszcza, zawsze takie były. nie tylko teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12425
4 minuty temu, gregor1284 napisał:

Kumpel taka dupe miał że tylko coś wypiła i już się chciała walić ze wszystkimi tylko nie z nim, teraz jest jego żoną 🤣

Dzięki niej jeszcze się z nim kumplujesz? 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepiej żyć ideałami i przeżyć żywot w samotności niż mieć takie coś przy swoim boku.

1 minutę temu, witejus napisał:

żyjesz ideałami a świat jest brutalny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
26 minut temu, gregor1284 napisał:

Widziałem akcje że kobieta za "bety" chłopa z ciągnika wyjęła. Biedaczyna ziemi nawet nie tknął a chłop że 100kg. Jego żona jako ochroniarz na dyskotekach kiedyś stała. Dzieci jak nie chcą iść śruty krowom dać to ich batem łoi 

Taką babę to przywiązać do drzewa i tym batem tak długo tłuc aż już żadnego dźwięku nie wyda 

A nawet nie babę tylko k**wę 

Edytowano przez TheraRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5073
1 minutę temu, Rolnik200598 napisał:

Matko Bosko... Jak to czytam to nie wiem czy ja żyję takimi wyobrażeniami ze średniowiecza a ten świat tak uciekł do przodu czy co... Nie nadążam za tym dzisiejszym światem...

 

Dzisiejszy świat się nie wiele różni od tego minionego. Tylko ludzie zaczynają otwarciej o tym mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14151
2 minuty temu, pafnucy napisał:

a preferencje po ślubie się jej zmieniły? 🤔

Nie wiem. Ale wiem że z kruka nie zrobisz wrony, a z kur.. Żony 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem, ale teraz więcej leniów i coraz mniej normalnych kobit do życia na wsi, tak jak żyły ich matki i babcie. Wszystkie chcą pracować, pieniądze wydawać na głupoty, cuda, wianki, pierdoły ale obiadu już nie ugotuje i wymagania kosmiczne. To ja podziękuję za taką, wolę sam. Wręcz bym powiedział, że takich już nie ma.

2 minuty temu, Leszy napisał:

Dzisiejszy świat się nie wiele różni od tego minionego. Tylko ludzie zaczynają otwarciej o tym mówić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14151
2 minuty temu, TheraRolnik napisał:

 

A nawet nie babę tylko k**wę 

E no nie łajdaczy się żeby ją tak nazywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
7 minut temu, pafnucy napisał:

a preferencje po ślubie się jej zmieniły? 🤔

Tak po ślubie tego "swojego" też czasami dopuszczała 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Rolnik200598 napisał:

coraz mniej normalnych kobit do życia na wsi,

a jak już takie są to chcą zostać na swoim , trend o którym piszesz to może bardziej na zachodzie już dość mocno odczuwalny , wschód jeszcze nie tak bardzo bo jeszcze dysproporcje zarobkowe nie wykurzają tylu ludzi ze wsi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14151
2 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Nie wiem, ale teraz więcej leniów i coraz mniej normalnych kobit do życia na wsi, tak jak żyły ich matki i babcie. Wszystkie chcą pracować, pieniądze wydawać na głupoty, cuda, wianki, pierdoły ale obiadu już nie ugotuje i wymagania kosmiczne. To ja podziękuję za taką, wolę sam. Wręcz bym powiedział, że takich już nie ma.

 

Źle prawisz, obiad był i kolacja była, nie ma na co narzekać. Trochę dziwne to było ale zjadliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
7 minut temu, TheraRolnik napisał:

Taką babę to przywiązać do drzewa i tym batem tak długo tłuc aż już żadnego dźwięku nie wyda 

A nawet nie babę tylko k**wę 

Qurła sam byś umoczyl u  niej zapewne😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
4 minuty temu, gregor1284 napisał:

E no nie łajdaczy się żeby ją tak nazywać 

Dobra to niech będzie "suka" lepiej ? Dziwię się że stary jej jeszcze nie sprowadził do parteru kilkoma strzałami żeby wiedziała gdzie jej miejsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, kontenovy napisał:

a jak już takie są to chcą zostać na swoim , trend o którym piszesz to może bardziej na zachodzie już dość mocno odczuwalny , wschód jeszcze nie tak bardzo bo jeszcze dysproporcje zarobkowe nie wykurzają tylu ludzi ze wsi 

To też, przeważnie mają trochę swojej ziemi i nie chcą jej opuszczać. Ze wszystkich jakie znam to żadna by takiego życia nie chciała wieść, no może jedna na upartego by się zgodziła a ja znów bym nie chciał wieść takiego życia jakie one by chciały- najlepiej zlikwiduj wszystko i po pracy posiedźmy razem cały wieczór albo pojedziemy gdzieś na wczasy albo do restauracji albo ki wuj. To ja podziękował, jedną taką pogoniłem już i słusznie postąpiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
1 minutę temu, stempos1980 napisał:

Qurła sam byś umoczyl u  niej zapewne😁

Jak bym wiedział co ona robi i jeszcze że dzieci bije to bym jej prędzej najebał i zostawił złożoną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14151
2 minuty temu, TheraRolnik napisał:

Dobra to niech będzie "suka" lepiej ? Dziwię się że stary jej jeszcze nie sprowadził do parteru kilkoma strzałami żeby wiedziała gdzie jej miejsce 

Nie ma na nią bohatera w okolicy, każdy unika starcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj