farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

gregor1284    14134
1 minutę temu, pafnucy napisał:

oj nie wybrzydzaj... :D

Takie starsze to lepiej z wieczora podobno, bo rano to wszystko zeschniete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5596

Kurła , ja w gumofilcach chodzę tylko przy wyrzucaniu gnoju a do oprzenty i doju zmieniam obuwie na robocze sznurowane gdyż po kilku godzinach chodzenia w filcach bolą kolana i łydki 😕


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie wiem, kupiłem w magazynie we wsi podobne do tych, pisze na nich Made in Portugal. Fajne na okres przejściowy między gumowymi chodakami a gumofilcami.  Ja w gumofilcach popylam od +5 do minus ileś tam, ostatnimi latami najzimniej -18 i filce.

Edytowano przez Rolnik200598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9944
4 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Taka 75 tez dobra, aby majetna była. Chryzantemami juz czuć taka to i nie zauwazylbys ze kobita byla

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932
3 minuty temu, bratrolnika napisał:

U mnie na daną chwilę 3 na plusie, ale jakoś mi gorąco, to chyba z tej zazdrości że @donweter1989 ma takie zajebiaszcze ślizgacze

Z tą ciepłotą to ostrożnie brat rolnika lepiej brzmi niż ciocia rolnika🙆🙊😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Majątek to nie fszysko😁 Choć w sumie oferta ciekawa ale we wsi same bidne wdowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słyszałem ale podziękuję, ja wybredny okropnie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9944
1 minutę temu, Rolnik200598 napisał:

Majątek to nie fszysko😁 Choć w sumie oferta ciekawa ale we wsi same bidne wdowy...

Emerytura jest i chałupa to juz coś  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mi nie potrzebne bo chałupę mam i to nawet za dużą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
4 minuty temu, donweter1989 napisał:

Z tą ciepłotą to ostrożnie brat rolnika lepiej brzmi niż ciocia rolnika🙆🙊😉

Ty, a może machniom za caterpillary??? 

 

16065026772786829760335461153546.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Ty, a może machniom za caterpillary??? 

 

16065026772786829760335461153546.jpg

Sznurować trzeba, to nie dla mnie. Sąsiad jakiś taki podejrzany że strach się schylić aby zasznurować, a jak sznurki rozwiązane to nie bardzo chodzić bo jeszcze bym się obalił i przypadkiem na moje nieszczęście upadł bym na brzuch a to prawie ta sama sytuacja co z tym schylaniem do wiązania.🙆

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355

Ja już kilka lat chodzę w tych piątkowych i nigdy już nie założę gumofilcow. Nogi bolą od tego ciężaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9944

Ja nie miałem szczescia do piankowych bo jakich bym nie kupil to w kazdym noga sie tak kisila ze strach bylo ściągać... teraz chodze caly czas w sznurowanych za kostke nawet do gnoju tfuuuu obornika.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355
2 minuty temu, artek27 napisał:

Ja już kilka lat chodzę w tych piankowych i nigdy już nie założę gumofilcow. Nogi bolą od tego ciężaru. 

 

2 minuty temu, pafnucy napisał:

wtorkowe załóż.

Kur... ten słownik wie lepiej. Już poprawione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tam się schylać nie lubię żeby wiązać, do obornika to mam jedne jedyne gumiaki, do wyrzucenia w sumie 3-4 rozrzutników 3,5t rocznie wystarczą i do ładowania ręcznego na rozrzutnik czy wóz choć teraz już dzięki koledze mam zmechanizowany załadunek. Mam jedne sznurowane takie niby robocze ale to są wyjściowe jak jadę po kurczaki, pasze, itp, ale to sznurowanie niech cholera weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj