farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

dostałeś jakieś pismo czy zakaz jak to w ogóle wygląda tak sie dopytuję bo pewnie każdego to czeka

Edytowano przez szczypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
11 minut temu, szczypka napisał:

dostałeś jakieś pismo czy zakaz jak to w ogóle wygląda tak sie dopytuję bo pewnie każdego to czeka

Zostałem poinformowany telefonicznie z sanepidu.Musialwm podać numery PESEL każdego członka rodziny żeby poszło w system.Teraz w razie kontroli policji na drodze to leże.Kwarantana obowiązków 10 dni tj od 22 do 1 października a dzwonili do mnie w czwartek popołudniu.Maja jakieś pismo wysłać.Jeden dzień małego w przedszkolu zrobił swoje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
1 minutę temu, 6465 napisał:

Adam jak ty tyle czasu bez Bronisz wytrzymasz? 

I tak miała być przerwa techniczna a poza tym trzeba się powoli jak z odzwyczajać bo sezon już się zbliża ku końcowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, stempos1980 napisał:

Zostałem poinformowany telefonicznie z sanepidu.Musialwm podać numery PESEL każdego członka rodziny żeby poszło w system.Teraz w razie kontroli policji na drodze to leże.Kwarantana obowiązków 10 dni tj od 22 do 1 października a dzwonili do mnie w czwartek popołudniu.Maja jakieś pismo wysłać.Jeden dzień małego w przedszkolu zrobił swoje

Warzywa Ci przerosna 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
Przed chwilą, Ursus932 napisał:

Warzywa Ci przerosna 🤔

Pytal m się tej pipy która do mnie dzwoniła co z towarem który jest na sprzedaż to powiedziała otwarcie że musi iść na zmarnowanie.

Ogólnie papryka dojrzewa a cukinię tnę i idzie na skup ale kanałami po cichu przez szwagra😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, stempos1980 napisał:

Zostałem poinformowany telefonicznie z sanepidu.Musialwm podać numery PESEL każdego członka rodziny żeby poszło w system.Teraz w razie kontroli policji na drodze to leże.Kwarantana obowiązków 10 dni tj od 22 do 1 października a dzwonili do mnie w czwartek popołudniu.Maja jakieś pismo wysłać.Jeden dzień małego w przedszkolu zrobił swoje

grubo. jak sobie pomyśle że mnie na kwarantannę odeśla to mnie telepie dziennie w domu mam 20-30 klientów qurła jak na tak długi okres wywieszę kartkę zakaz wstępu to zbankrutuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16947

chore to wszystko. nikt Cię nie pyta czy będziesz miał za Ci żyć, czy nie urwie ci to tego, czym aktualnie się zajmujesz tylko masz siedzieć na 4 literach, a jeszcze cię będą sprawdzać i karę dojebia jak po chleb pójdziesz.


Agrest napisał:

Ciiiiiii. Nie wiadomo kto czyta😉

O to to. może nasz nowy minister sprawiedliwości tu gdzieś z nami przebywa... 😀 kota ma, więc jak najbardziej hodowca 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
10 minut temu, Bananek napisał:

chore to wszystko. nikt Cię nie pyta czy będziesz miał za Ci żyć, czy nie urwie ci to tego, czym aktualnie się zajmujesz tylko masz siedzieć na 4 literach, a jeszcze cię będą sprawdzać i karę doj**ia jak po chleb pójdziesz.

 

O to to. może nasz nowy minister sprawiedliwości tu gdzieś z nami przebywa... 😀 kota ma, więc jak najbardziej hodowca 😉

 

Mówisz o tym małym zgredzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
18 minut temu, stempos1980 napisał:

Pytal m się tej pipy która do mnie dzwoniła co z towarem który jest na sprzedaż to powiedziała otwarcie że musi iść na zmarnowanie.

Ogólnie papryka dojrzewa a cukinię tnę i idzie na skup ale kanałami po cichu przez szwagra😁

To trzeba było jej powiedzieć jak tak mądra to niech je kupi i niech se je sama marnuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1302
Agrest napisał:

Ciiiiiii. Nie wiadomo kto czyta😉

Dużo u Ciebie napadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1445

Sąsiad        był   zakażony  niby miał   wirusa   to mógł  robić   na polach przy domu  [  nie mógł  przekraczać drogi  publicznej ]  kuźwa  cyrk na kołach.....   jak by   przejechał drogę publiczną   w poprzek  to by wirusa  zgubił-  🤣    

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popierdolone pis-uary 👿 ciekawe kiedy ta mała menda na kaczych łapach doczeka się kwarantanny... U nas pleban na kwarantannie, i kto sumę odpustową odprawi ?? 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
6 godzin temu, Szymi40 napisał:

Sąsiad        był   zakażony  niby miał   wirusa   to mógł  robić   na polach przy domu  [  nie mógł  przekraczać drogi  publicznej ]  kuźwa  cyrk na kołach.....   jak by   przejechał drogę publiczną   w poprzek  to by wirusa  zgubił-  🤣    

To ja tak samo mogę robić w Gospodarce u siebie ale mam kawałek kilometr od domu to już mi niewolno tam jechać bo wyjazd na drogę to złamanie kwarantanny i 30 tys kary jak by złapali albo jak ta kobitkę co złamała kwarantannę i 2 miesiące w areszcie trzymali jak najgroźniejszego przestępcę.To jest chore.

Całą noc padało i dalej pada i wieje troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232

9L do teraz i dalej spokojnie podlewa szkoda że nie potalerzowane po qq lepiej by się orało pod zboże 17*

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

no nie taki cyrk ,a co w czasie awari traktora na polu 1 km od domu ? tu prawo mogło by dopuszczać możliwosć wyjazdu na dalsze działki ale  i kwarantanna w pozostałych przypadkach powinna być wtedy ograniczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
4 minuty temu, jarecki napisał:

no nie taki cyrk ,a co w czasie awari traktora na polu 1 km od domu ? tu prawo mogło by dopuszczać możliwosć wyjazdu na dalsze działki ale  i kwarantanna w pozostałych przypadkach powinna być wtedy ograniczona .

Oni to mają w czterech literach takie coś

Od Piątku do teraz nakapało 25 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8551
4 minuty temu, stempos1980 napisał:

Od Piątku do teraz nakapało 25 l

szczęściarz,u mnie 1 słownie jeden milimetr 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj