Polecane posty

kr9292    950
2 godziny temu, ogarek napisał:

U Sławka to norma... że gdyby zakazali, żebym ja  miał itp.... 😂 

Może najpierw zacznij od kupienia ziemi... Bo stawianie obory na 60 szt bez zaplecza to padaczka umysłowa i tyle... I nie dla psa kiełbasa małorolny chłopku 😋Ile tam masz tych ha razem z podwórkiem że takiego rozwojowego zgrywasz? 

Na Podlasiu przy 15 ha setkę potrafią doić.

Wasi starzy pewnie też płakali a po co a na co, teraz nie macie od czego zaczynać. Też bym wolał doić 20 a nie 50 i żyć sobie na takim poziomie jak teraz. Pazerny nie jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
2 godziny temu, slawek74 napisał:

ha i tu Cię zaskocze ponad 3ha 50m szerokości

 Zawsze młody myśli że stary to głupi,daj na luz,my żeśmy też tacy byli,i tak samo żeśmy oceniali starych,i żeśmy z nich się śmieli.    Tylko byliśmy mądrzejsi o ich  historię.   No młodzi,przewidżććie na pewniaka co za dwadzieścia lat będzie i wyryjcie to na ścianie,a zobaczycie co wasze latorośle na to powiedzą jak za tyle lat przeczytają. Chusteczki przyszykujcie gdyż osmarkają się ze śmiechu,albo i grubiej. Taka kolej.😐

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

      Nie wiem czy wygrałeś czy nie,czy  w grudniu ktoś myślał że legalnie w kwietniu do banku wejdziesz w masce ? . To jest tak jak w teorii chaosu ,machnięcie skrzydel motyla w Tokio może spowodować np twoje kichnięcie,lub katastrofę lotniczą w Mozambiku. A za 20 lat możesz mieć tyle wspólnego z bydłem,co nie jeden świniarz z przed kilku lat ,teraz ze świniami.,, Ekolodzy'' dojdą do wniosku że trawa też ma uczucia,i będziesz mógł ją żreć dopiero jak wyschnie ,[z góry przepraszam Cię za głupi żart]. I to w niewielkiej ilości by nie zatruć bakterii w Twojej d....,bo nie zbadano ,ale one też mogą coś czućO.o

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ty Ogarek kim jesteś że tak wszystkim cisniesz ?? Pochwal się ile Ty czego masz bo jestem w uj ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12929

W niektórych wstąpiła jakaś mania wyższości że  sie tego czytać nie da🤔🤨 a koniec końców każdy dostanie 2×1 i 1,2 gleboko

  • Like 8
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Gdzie z tą ceną wyjeżdżasz, nie widzisz jakie tematy tutaj są poruszane?!😅 Żarcik oczywiście 😆

  • Like 1

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Łolek napisał:

W niektórych wstąpiła jakaś mania wyższości że  sie tego czytać nie da🤔🤨 a koniec końców każdy dostanie 2×1 i 1,2 gleboko

I na 20 lat 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Łolek napisał:

W niektórych wstąpiła jakaś mania wyższości że  sie tego czytać nie da🤔🤨 a koniec końców każdy dostanie 2×1 i 1,2 gleboko

Niektórzy to nawet mniej, bo jak będzie zkremowany 😉

To tylko dziuple w ścianie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
3 godziny temu, Adamqq3 napisał:

A Ty Ogarek kim jesteś że tak wszystkim cisniesz ?? Pochwal się ile Ty czego masz bo jestem w uj ciekawy.

Pewnie bucem

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Kurła ale Ryki się rzuciły. No czuć piniądz, aż 3 razy czytałem tego smsa. +13gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
27 minut temu, Dodi napisał:

Kurła ale Ryki się rzuciły. No czuć piniądz, aż 3 razy czytałem tego smsa. +13gr.

Kurła @slawek_74 co Ty z kasa bedziesz robił? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38
47 minut temu, Dodi napisał:

Kurła ale Ryki się rzuciły. No czuć piniądz, aż 3 razy czytałem tego smsa. +13gr.

I tak cena za litr przy tych samych parametrach nie wyjdzie nawet tyle co w mlekpolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38
12 minut temu, Dodi napisał:

To przechodź do mlekpolu. 

A ty zasusz jeszcze z siedem następnych krów i w koło czytaj tego smsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Nie rozumiem przytyku. Jak ci cena nie odpowiada to czemu się nie przeniesiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi wyjdzie 1.75 to gdyby tylko tak chciało zostać to byłaby bajka. A za listopad i grudzień też powinna być premia także jeszcze coś dygnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38
58 minut temu, Dodi napisał:

Nie rozumiem przytyku. Jak ci cena nie odpowiada to czemu się nie przeniesiesz? 

Sluchaj, poprostu stwierdzam fakty, że w mlekpolu wyjdzie jednak więcej, jak źle liczę to mnie popraw a jak nie to przyznaj rację! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

No ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Nie podważam tego że płacą gorzej niż Ryki. Tylko uprawiasz jak to na polską cebulę przystało narzekactwo. Piątnica płaci lepiej niż mlekpol. Ten jednak jest w Twoim zasięgu. Jeżeli wiesz, że miałbyś tam lepszą cenę to czemu się nie przeniesiesz? Koniec roku, składasz wypowiedzenie i jeden problem do zmartwień mniej. Szkoda życia na ciągle narzekanie. Albo całkiem branże.

Nie bronię tu Ryk dla jansosci tylko Twoje podejście skłoniło mnie do takiego komentarza. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj