sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

bizon1    242

A pomoc po koronie tylko do cyklu zamkniętego  jako powód ministerstwo podało zbyt mało kasy dla wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2020 o 21:25, gomez181 napisał:

Nie prowadzę, miałem kontrole z weterynarii powiedziałem ze korzystam z netu i bylo ok.

Ja za prowadzenie tylko w necie dostałem 5 dych:( do zapłaty i nakaz uzupełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
1 minutę temu, kazikszczepan napisał:

Ja za prowadzenie tylko w necie dostałem 5 dych:( do zapłaty i nakaz uzupełnienia

po kiego diabła przyjąłeś,jeśli całość prowadzisz elektronicznie ,wszystkie zgłoszenie to famfitków prowadzić nie musisz

 

soorki,zagapiłem się i zacytowałem poprzedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kopin napisał:

po kiego diabła przyjąłeś,jeśli całość prowadzisz elektronicznie ,wszystkie zgłoszenie to famfitków prowadzić nie musisz

 

soorki,zagapiłem się i zacytowałem poprzedni

Miałem więcej uchybień i to za księgę miało najmniej boleć, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
24 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

No to dobrze, po co do duńskich dopłacać albo do hotelowych.

W Polsce nie ma hodowców spzedająych prosięta? Pierwsze słyszę. Nie hodujesz, to chociaż nie wkurzaj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, Rolnik1973 napisał:

No to dobrze, po co do duńskich dopłacać albo do hotelowych.

a moje Polskie za które płaciłem po 300zł za sztukę a teraz je sprzedam pewnie po 300... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242
10 minut temu, szczypka napisał:

a moje Polskie za które płaciłem po 300zł za sztukę a teraz je sprzedam pewnie po 300... 

Zawsze możesz wrócić do zamkniętego  i zobaczysz jakie to są kokosy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w zeszłym roku dość intensywnie o tym myślałem ale do listopada obowiązuje mnie jeszcze biznesplan także jeszcze troszkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
48 minut temu, Rolnik1973 napisał:

No to dobrze, po co do duńskich dopłacać albo do hotelowych.

znam paru hotelowców i akurat im koronawirus to takie krzywdy zrobił że aż strach... tak więc nie siej zamętu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Wszyscy będą mieli tak kolorowo.  Słyszałem że firmy piszą kontrakty na zakup mokrej kukurydzy po 200zl/t. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Nie przekonują mnie te tłumaczenia- rozumiem brak wsparcia dla tuczu konraktowego i dla tych którzy na własną rękę kupują duńczyki ale przecież jest wiele gospodarstw kupujących polskie prosięta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19714
Dnia 12.07.2020 o 21:51, krilan06 napisał:

Jak zjadą do 3zł to wypuszczam do lasu

Daj znać odbiorę i dam Ci więcej niż 3😉

@ws71 jaka cena dziś u Was?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
10 godzin temu, krilan06 napisał:

Nie przekonują mnie te tłumaczenia- rozumiem brak wsparcia dla tuczu konraktowego i dla tych którzy na własną rękę kupują duńczyki ale przecież jest wiele gospodarstw kupujących polskie prosięta 

Tu prawdopodobnie wystąpił by problem  z tuczem kontraktowym [pochodzą z Polski i  tuczący jest ich właścicielem, dwa  Bruksela dba żeby nie daj boże nasz rynek nie przestał importować warchlaka

9 godzin temu, soltys48 napisał:

Daj znać odbiorę i dam Ci więcej niż 3😉

@ws71 jaka cena dziś u Was?

Ze wszystkim[czyli umowa] coś ok 5,45 netto

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

przypominam wam że to będzie chyba stan na 30 marca,więc ten który kupuje prosięta nic nie dostanie ,ale polski hodowca prosiąt akurat tak,bo jeśli na ten dzien miał te prosięta to dostanie do sztuki ,to nic że za 3 dni je sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

No to fajnie - sprzedał drogo prosięta i dostanie jeszcze dofinansowanie a ten co drogo kupił to odda teraz za darmo albo jeszcze dużo dołoży do interesu. Jest to logiczne 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
ws71 napisał:

@ws71 jaka cena dziś u Was? Ze wszystkim[czyli umowa] coś ok 5,45 netto

za E czy żywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Nikt Ci nie broni wstawić lochy i też produkować prosięta...przy lochach sporo pracy a w otwartym o połowę mniej, ja doceniam że bedzie doplata do cyklu zamkniętego...

  • Like 2

Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
41 minut temu, krilan06 napisał:

No to fajnie - sprzedał drogo prosięta i dostanie jeszcze dofinansowanie a ten co drogo kupił to odda teraz za darmo albo jeszcze dużo dołoży do interesu. Jest to logiczne 

To jest biznes jak gra na giełdzie zyskasz albo stracisz tylko na giełdzie w garniturze a tu gumiaki .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
27 minut temu, mikcom20 napisał:

za E czy żywą?

Dowcipny jesteś😀 niestety ale za E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429
1 godzinę temu, kaj napisał:

Nikt Ci nie broni wstawić lochy i też produkować prosięta...przy lochach sporo pracy a w otwartym o połowę mniej, ja doceniam że bedzie doplata do cyklu zamkniętego...

A gdzie ja napisałem że nie mam macior? Ja po prostu stwierdziłem że to jest niesprawiedliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Pis rzuci trochę ochłapów nie dla wszystkich ,  a w tv będą trąbić jak to dbają o rolnictwo. Ile to miliardów przeznaczyli. A poza tym najwięcej tracą ci którzy mają teraz a nie 30stego marca. 

Wielkie molochy specjalnie tak robią żeby wyniszczyć indywidualnych hodowców. I wprowadzić tylko tucz nakładczy. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19714
3 godziny temu, ws71 napisał:

 

Ze wszystkim[czyli umowa] coś ok 5,45 netto

Wczoraj ten sam u nas 5,1 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj