sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

kaj    103

4,9 z vatem wschodnie mazowsze, małe ilości, lokalna ubojnia


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

20 groszy w dół względem poniedziałku czyli 4,40 netto, w Animeksie pierwsze osoby z korona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103
turtojs napisał:

Lepiej podawać cenę netto

Nie jestem na vacie to dla mnie liczy się brutto


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
kaj napisał:

turtojs napisał:

Lepiej podawać cenę netto

Nie jestem na vacie to dla mnie liczy się brutto

Ja też jestem na ryczałcie ale podaje netto, bo większość operuje cenami netto


motorader18 napisał:

30 groszy do gory na 5.1netto na jutro zaklady podnoszą ceny

A to Ci checa, myślisz że trend się za niedługo odwróci i pójdą do góry świnie trochę aby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2145
Dnia 13.05.2020 o 11:02, maciej9911 napisał:

A ja zastanawiam się skąd te ceny tuczników u was. U mnie (wlkp) w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim oraz pobliskim powiecie obornickim najczęściej słyszaną ceną w tym tygodniu jest 4zł, ewentualnie 4 z małym haczykiem, a znajomy ma zapisany odbiór do małej lokalnej ubojni (zarządzanej przez ośmiu rolników!) po 3,90netto.....

 

Czyli to co tata mi mówił z ceną to prawda...

Dolina Noteci. Pytanie czy bezpośrednio u nich taka cena, czy przez pośrednika. Do ich zakładów mimo, że mam może z 6km sprzedałem dwa razy przez naganicza, raz bezpośrednio i nie dość, że cena słaba to jeszcze przesmradzanie, że towar kiepski.

 


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6
Dnia 14.05.2020 o 10:53, turtojs napisał:

 

 

Na poniedziałek ostro szukają tucznika. Cena 5pln netto. Do środy nikt nie chciał brać, bo kolejki, mięso nie schodziło.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackasss    59

W tym tygodniu pojechało 15 szt. po 4.50+VAT wlkp. czerwona strefa. Przez 3tyg. -0.90zl/ kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

W czwartek obniżka na 5,60 E , dziś podwyżka na 5,90 E,skończylo się chyba zachodnie mięsko😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja miałem w czwartek 6.70 więc wrażenia to na mnie nierobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6

Nadal szukają tuczników. Cena 5.2 netto. Zakłady twierdzą, że po środzie spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
snickers napisał:

Nadal szukają tuczników. Cena 5.2 netto. Zakłady twierdzą, że po środzie spadek.

Szukają a po środzie spadek cen 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Jakie te zakłady dobre. Chcą kupić po droższej cenie żebyś za tydzień kasy nie stracił 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Jeszcze spadło ,ale ruszyła  sprzedaż 86 % sprzedanych świń , na poprzednich notowaniach sprzedaż była na poziomie 20% oferowanej ilości tuczników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Wątpię że jutro spadnie, 1,68 euro to dobra cena na licytacji jakby spadło poniżej 1,65 to by upuścili jutro a tak powinno być bez zmian bo główna cena to 1,60 a na małej giełdzie 1,68, czyli różnica 8 centów, a z reguły między główną cena a na małych giełdach była różnica 6-10 centów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1902    26
44 minuty temu, turtojs napisał:

Wątpię że jutro spadnie, 1,68 euro to dobra cena na licytacji jakby spadło poniżej 1,65 to by upuścili jutro a tak powinno być bez zmian bo główna cena to 1,60 a na małej giełdzie 1,68, czyli różnica 8 centów, a z reguły między główną cena a na małych giełdach była różnica 6-10 centów

Nie mogło być mniej niż 1.65 bo taka była wywoławcza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj