News
sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

turtojs    215

Plus 7 centów mała giełda, póki co ostro do góry się pną, kto może niech nic nie sprzedaje conajmniej do przyszłego czwartku, teraz u hodowców są kolejki na sprzedaż tak jak dwa tygodnie temu w ubojniach

• Thanks 1

kiko8    6

Giełda duńska tucznik w dół a niemiecka do góry  coś nie tak .Pewnie spadło zainteresowanie warchlakiem  dla tego aby sprzedać  warchlaki    została podniesiona giełda  niemiecka.I znowu na warchlaku zarobią  Duńczycy   a na mięsie opier..... giełde  jak dorosną i zarobią Niemcy  a co nam zostanie sami sobie odpowiedzcie ...

• Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

galan99    1358

za***rdalać PANIE dla Szkopa i zduna to zostaje i cena po 5 zeta nie wystarczy dla Polaka .

krilan06    477

Po ile chodzą u Was prosięta (polskie)? Kolega chce mi sprzedać ale nie wie po ile wziąć

szczypka    379

teraz to bardzo ciężko stwierdzić po ile chodzą raczej to kwestia indywidualnych negocjacji oficjalnie to 250-330 zł za 20 kg ale tydzień temu po tych pieniądzach nikt nie chciał kupować teraz podwyżki to moze i są tyle warte naprawdę ciężki temat 

Ja kupiłem po 200 za szt. Waga ok. 20kg, szczepione odrobaczone. Tylko że to od tzw jednoogonowca i do tego tydzień temu, kiedy nikt nie chciał kupować.  A od takich co mają większą ilość to tak jak kolega wyżej pisał.

motorader18    71

30 kg 313 brutto z  transportem polskie  . Cena na poniedzialek 6 netto

• Thanks 1

6 netto??? To do tego co mi proponowała lokalna ubijania  2 tygodnie temu  o 1.60 do góry... 

motorader18    71

Brak tucznika  najniższa cena była 4.8 teraz 6 to jest 1.2 złotego  . Doszły mnie słuchy że będą wozić żywe świnie do polskich ubojni 

Dontcry    67
7 godzin temu, motorader18 napisał:

Brak tucznika  najniższa cena była 4.8 teraz 6 to jest 1.2 złotego  . Doszły mnie słuchy że będą wozić żywe świnie do polskich ubojni 

No i bedzie po dobrych cenach

DRIPOL    21

Skup tucznik 5.30+vat

Maciora  3,30 + vat

galan99    1358

Kurna maciory były sprzedawane po 2,80 brutto 25 lat temu ale cena .

• Like 1

koordynator    9

Wczoraj w lok. ubojni 7zł netto za E. Odstawiam do nich po 10szt świń "chłopskich" W drugiej 10 km dalej za duńczyka 6.2 a za "chłopskie" 4.8 zł brutto - żenada, kradną w biały dzień.

motorader18    71

Nasi podnieśli tak cene żeby kupić żywe świnie z de lecz Niemcy pchają na chiny i nie są zainteresowani. Cena u nas spadnie

turtojs    215
motorader18 napisał:

Nasi podnieśli tak cene żeby kupić żywe świnie z de lecz Niemcy pchają na chiny i nie są zainteresowani. Cena u nas spadnie

To się kupy nie trzyma, zakład w De ten z północy już ubija normalnie, skoro w De zaczęli pchać na Chiny to cena powinna zacząć się podnosic i będzie sytuacja że z Polski zaczną kupować Niemcy nasze świnie i będą podnosic ceny na zachętę, moim zdaniem niedługo wróci 6,50 netto za żywa wagę

Rol31    0

Ale brak zbytu w de to nie jest kwestia panującego w zakładach wirusa, a kupowania przez Chiny mięsa za bezcen z USA. Mając coś po najniższych możliwych pieniądzach nie będą brali czegoś drogiego. A USA bardziej opłaca się sprzedawać za bezcen do nich , niż pchać to na ich półki sklepowe. I nawet wprowadzona ustawa , że jaka część mięsa musi do ich sklepów trafiać nic nie zmienia

turtojs    215

No tak ale czemu świnie w De zaczęły znowu drożeć? Widocznie Chiny biorą z Unii wieprzowinę a z USA może i biorą może i nie, bo Trump ich tam oskarżał o wywołanie wirusa i nie wiem czy to nie spowodowało zachamowania importu z USA przez Chiny, praktycznie chwilę po tym jak to ogłosił to w De zaczęły drożeć świnie i u nas, sam już nie wiem co o tym myśleć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2020? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą do góry czy jednak mało ciekawa sytuacja będzie się pogłębiać?
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Link do kontynuacji tematu :

• Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez Marcin1985r
      Witam jak w tytule szukam odbiorcy tuczników z okolic Radomia. Mam na rzut około 20szt. Zgory dziękuję za podpowiedź 
    • Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.
    • Przez tomizieluch1988
      Witam serdecznie,
      Proszę o informacje co dzieje się z zakładem Mięsnym ZBYSZKO Zbigniew Kruk, Nie ma kontaktu z firmą. Nie płacą za dostarczone do nich bydło. Jeżeli ktoś ma również taki problem proszę o informację. Będę uruchamiał kroki prawne w tym temacie tworząc pozew zbiorowy. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj