DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

3in1    41

@Matixd jak nie minęło 30dni to tak jak bugii pisze zabiorą za 2 sztuki dopłaty.

Edytowano przez 3in1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio0    9

Jeśli sprzedam 2 sztuki które złożyłem na dopłaty to muszę, robić korektę wniosku czy po prostu nie wliczą ich na dopłaty? A muszę je sprzedać, bo brak gotówki, a mam spore wydatki teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Jesli nie minelo 30 dni od zlozenia wniosku i sprzedasz te sztuki to za 2 sztuki zabiora ci doplate od 4 sztuk. 

I nie wiem czy teraz mozna zlozyc korekte bo juz jest po terminie skladania wniosku. Dowiedz sie w agencji.

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Korektę chyba jeszcze można.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HISZPAN    21

Korekta chyba nic nie da, jeszcze w czasie trwania kampani, jeśli są jakieś zmiany przy zwierzętach, to nie można nic zmienić za pomocą korekty, tylko trzeba wycofać cały wniosek i złożyć nowy. A skoro termin już minął to raczej się nie uda. Jedyne co najszybciej można zrobić, to te dwie sztuki, które są sprzedawane, zastąpić cielakami, na które nikt nie brał dopłaty. Pytanie czy mogą być dublerzy po 15.05.2020 czy musiałby znaleźć takie przed 15.05.2020 na które nikt nie brał dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1127
komizmo napisał:

I dla frajerów którzy sprzedanego  byka za 6 PLN, a mleko po 1.4 PLN uważają za godziwe pieniądze. W 2020 roku. 

jakie 1.4 PLN 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3in1    41

Pojechały 3 szt ładne mm po 7.7 brutto średnio 840kg - 7% lubelskie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Dzwonilem do ubojni Roman maciejek cena za ho 5.60- 6 zl koszmar


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
7 godzin temu, ab23 napisał:

Wielmożny Panie komizmo co tu robisz e temacie dla frajerów

No jak co, frajer jestem że w tym jebie więc się pocieszam że i tu ich na pęczki

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

szczerze mówiąc to tylko powodziowe chyba nas może uratować ! Kleska urodzaju gorsza od koniowirusa i suszy razem wziętych😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

@marijusz nie wiem gdzie mieszkasz ale ja w wlkp do Warty mam w lini prostej jakieś 20km a byłem dziś na Jeziorsku wiec nie ma szans na powódź na Warcie😎😎😎😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Kolega chce sprzedać LM 5szt w wadze średniej około 450kg za 17tys do negocjacji i nie ma chętnych.

kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1660
13 godzin temu, zkordalski napisał:

Przepada chyba że wstawiasz kwity innej sztuki i kwestia w jakim czasie bo jeśli po 30dniach to nawet na Marsa może lecieć a kasa będzie

ja wycofałam jak mi padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Kolega chce sprzedać LM 5szt w wadze średniej około 450kg za 17tys do negocjacji i nie ma chętnych.

Setki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Kolega chce sprzedać LM 5szt w wadze średniej około 450kg za 17tys do negocjacji i nie ma chętnych.

dziś sprzedałem 5 hf jak moje wyjdą tyle to chętnie kupię jesli wyglądają jak Lm a nie tylko w paszporcie LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
4 godziny temu, marijusz napisał:

szczerze mówiąc to tylko powodziowe chyba nas może uratować ! Kleska urodzaju gorsza od koniowirusa i suszy razem wziętych😀

no bo lepiej niech będzie rok trochę suchszy niż za mokry.przynajmniej pasze lepszej jakości się zbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

jaka jest obecnie cena bykow? i  czy cos pojdzie w gore w najblizszym czasie? ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Osi foodworks smsa przysyła z zaproszeniem do współpracy i z cennikiem. Nigdy z nimi nie handlowałem ale dane mają z bazy szkoleń dot. Rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj