DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

leszek1000    1816

Ale mi się dzisiaj bydle urodziło 61kg. 

Brat zrobił zdjęcie, to na luźne wyśle jak będzie czas. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6697
3 minuty temu, soltys48 napisał:

za pyry pomieniamy??

Człowieku nie przejem ich 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6697

Nie zapisałem 😂😂😂 mam tu namiar na jakiegoś poznaniaka co zima dobrze zapłacił 😛 jeden to towar luksusowy i najbardziej porządany 😂😂😂 czerwono biały z białym łbem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44
Berthold napisał:

Sprzedane 30 sztuk byka, pół na pół O+ i Rka 730 na czysto średnio. Wiek 24 miesiące skitka 5%. Cena 6,8 za kg netto na żywo, szybki przelew moja waga... Myślałem że będzie gorzej... A tak trzeba ruszyć się po cielaki 😋😋😋

Zostało Ci coś na tych bykach?( oprócz obornika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
36 minut temu, soltys48 napisał:

komu?

Lokalny oddaje do wuja, ważne że zapłacił 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
7 minut temu, radekz200 napisał:

Nie zapisałem 😂😂😂 mam tu namiar na jakiegoś poznaniaka co zima dobrze zapłacił 😛 jeden to towar luksusowy i najbardziej porządany 😂😂😂 czerwono biały z białym łbem 

Jak to?? Do mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 minutę temu, ciastek12 napisał:

Zostało Ci coś na tych bykach?( oprócz obornika)

Nie wiem 😁 Ale uważam że nie dołożyłem a w dobie największego kryzysu to już duży plus... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
11 minut temu, Berthold napisał:

Nie wiem 😁 Ale uważam że nie dołożyłem a w dobie największego kryzysu to już duży plus... 

to nie uważaj tylko policz sobie czy nie dołożyłeś, chyba że nie będziesz liczył godzin pracy poświęconych na chodzenie przy nich i szykowanie paszy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

poczekajcie tydzień zaczną sie żniwa bydła braknie na około  10 dni bo rolnicy ruszą w pole to nikt nie bedzie handlował i wtedy cyk myk opychamy w dołku i zarabiamy :D 

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
28 minut temu, tajwan1986 napisał:

to nie uważaj tylko policz sobie czy nie dołożyłeś, chyba że nie będziesz liczył godzin pracy poświęconych na chodzenie przy nich i szykowanie paszy

Chłopie, ja robię 7 dni w tygodniu po paręnaście godzin dziennie, w nosie mam jakieś wyliczenia, musi mi się zgadzać bilans końcowy... Raz dołożę z byków do pszenicy potem z pszenicy do rzepaku a z rzepaku do kukurydzy i tak w koło Macieju, każdy rok jest inny... Pozdrawiam😎

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2093

Ta cena na poziomie 6+ to zostanie na kilka lat, jak ludzie zaczną odchodzić od bydła to zrobią z pół roku po 7+, znow ludzie nastawiają i cena w dol. Tak jak na świniach to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Lepiej totka obstaw jak masz taki dar przewidywania... Tylko jak wygrasz pamiętaj o kolegach z AF 😁😄😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113

ta tylko patrz zebyś za duzo nie zarobił bo nie bedziesz wiedział co z pieniędzmi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
10 minut temu, Berthold napisał:

Chłopie, ja robię 7 dni w tygodniu po paręnaście godzin dziennie, w nosie mam jakieś wyliczenia, musi mi się zgadzać bilans końcowy... Raz dołożę z byków do pszenicy potem z pszenicy do rzepaku a z rzepaku do kukurydzy i tak w koło Macieju, każdy rok jest inny... Pozdrawiam😎

chciałbym doczekać czasów żeby z byka można było do czegokolwiek dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2093

No i? Jak Wieprz kosztował po 7+ to ludzie dostali sraczki na warchlaki, płacili po 500 a dziś na lokalnym skupie ceny po 4.30..... netto na szczęście😂 jak byki było po 7.30 tez była sraczka, cielaki hf po 1000 chodziły, ludzie trzymali w każdej szopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, Berthold napisał:

Chłopie, ja robię 7 dni w tygodniu po paręnaście godzin dziennie, w nosie mam jakieś wyliczenia, musi mi się zgadzać bilans końcowy... Raz dołożę z byków do pszenicy potem z pszenicy do rzepaku a z rzepaku do kukurydzy i tak w koło Macieju, każdy rok jest inny... Pozdrawiam😎

Ja mam podobnie tylko nie dokładam do rzepaku :ph34r:

Rolnictwo to jest misja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
13 minut temu, Berthold napisał:

Przypomina, ale byk ma cykl dwóletni... 

dwu......

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj