yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

12zbyszko    597
18 minut temu, Ulman napisał:

Nie ma rozwiazania wiec nie ma i problemu.

Jak to nie ma rozwiązania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5577

Nic się nie zmieni więc nie ma rozwiązania. Jedynie będą to igrzyska dla ludu i paliwo dla propagandy.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
32 minuty temu, Ulman napisał:

Nic się nie zmieni więc nie ma rozwiązania. Jedynie będą to igrzyska dla ludu i paliwo dla propagandy.

Żeby tylko nie pogubili się w tym wszystkim bo może się skończyć jak z tym.:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wita co ? Ja to się zastanawiam , gdzie On tak facjatę opalił ?? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak zabioro dopłaty to wsiuny rozdupco ten Pis i pokażą gdzie mają suwerenność 🖕 .... 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
7 minut temu, DTaras napisał:

zbyszko - jesteś w stanie jakoś to rozwinąć?

KO cały czas rozwija to i Tusk 😁i dopłaty to z twoich podatków 😁to przecież jak nie dostaniesz to zapłacisz mniej podatków 😁

Edytowano przez 12zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostrzewa    2

A co tu rozwijać. Podjęliśmy decyzję, że jesteśmy w UE. Nikt do tego nie zmuszał nikogo. Ba sami się o to prosiliśmy. Problem jest w tym, że dotrzymuje się uzgodnień i sojuszy. A pamiętasz wieś sprzed 2004 r. Ugory, zapsiałe chałupy itp. Skończy się UE skończą się rolnikom jednak nie takie najgorsze czasy gospodarowania. To nie tylko dopłaty, to także PROW, świetlice wiejskie, chodniki i ... wystarczy się rozejrzeć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Zapomniałeś jeszcze o pustych wyremontowanych strażnicach  . Jeszcze trochę to będziemy strajkować żeby na ostatniej polnej drodze nie zalali asfal9tu 😁

Kolega kupował 10 lat temu new hollanda za 100tyś a pszenicę sprzedawał 100zł a teraz kosztuje 200tyś a pszenica 70 zł .  

Edytowano przez 12zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

W dupie z tymi doplatami. Psują tylko rynek produktów rolnych. Żeby w całej UE zlikwidowali było by ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostrzewa    2

Nie, te strażnice, to mnie powaliły z nóg. Możesz mieć rację, to jest argument! A tak w ogóle to o jakie strażnice Ci chodzi, bo nie kumam? Czy może te, które mijam puste jak jadę na wycieczkę do Wiednia czy Drezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zbychu to strasznie" inteligentny " i jego to mało kto rozumie...sypie  dyrdymały z rękawa jak opetany 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostrzewa    2

Chcesz likwidacji dopłat w całej UE. Damy sobie radę w konkurencji resztą Zachodu. Ale widzę, że Unii wychodzić nie chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostrzewa    2

A tak na marginesie. Kończy się PROW, kto da głowę, że skorzystamy z kolejnego rozdania. Ktoś napiera, żeby olać UE. Nic nie jest dane na zawsze, ale jak to mówią chodźmy kupą, bo jej nikt nie ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Ktoś nas przekonywał że po 10 latach dopłaty będą wyrównane . Moze ktoś pamięta kto tak mówił .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Unia jako wspolnota gospodarcza ze wspolnym rynkiem, przepływem ludzi towarów ok(kapitału juz lobby bankowe i bogate panstwa jakos nie wprowadziły). Reszta tak sobie mi sie podoba. Myślisz ze te dopłaty będą wieczne? Mozesz sie zdziwić i niektórzy pseudorolnicy również. Moim zdaniem dopłaty do produkcji, maszyn, rozwoju - ok, do hektara nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Teraz będzie sprawdzian dla rządu . Co Tusk zrobił to się wie . Ciekawe co Wojciechowski zrobi .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech zabieraja te dopłaty i PiS zostanie pozamiatany przez katolicki i patriotyczny elektorat że wsi... 😂

Wojciechowski nic nie zrobi bo nic nie może i nie ma żadnego poparcia w UE 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj