yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

stuart    121
15 godzin temu, szymon09875 napisał:

Taa super ekologiczne na prądzie z węgla 🙄

Tylko wyprodukowanie 1 kw energii w elektrowni wytwarza mniej Co2 itp niż w silniku spalinowy, :) I jest bardziej efektywne . 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
31 minut temu, slawek74 napisał:

Tać to żabojad a nie germaniec 😄

od kiedy to Claas jest francuski

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

to ja k sprowadzi z dani to będzie duński?,a tak w ogóle to Clas kupił produkcję ciągników od Renault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale mata dylematy . To je germaniec i ju . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
1 godzinę temu, Strongman napisał:

Klima służy tylko do chłodzenia a nie grzania.Jedynie silnik ma ciężej i ciut szybciej się nagrzewa.

Przy takiej pogodzie jak teraz trzeba przejechać 10km żeby było 90c.A benzyniakiem 3km.

Przy -15 w dieslu na postoju silnik się nie nagrzeje do 90 nawet jak osiągnie 90 będzie stygł bo wentylator non stop chodzi, jedynie podczas jazdy będzie się nagrzewał bo trzeba wiencej siły i wytwarza się wiencej ciepła.

Jak ktoś ma małe dzieci to benzyna lepsza do jazdy w koło komina,Vat też można odliczyć od benzyny a niektóre silniki lubią gazowanie i niema żadnych problemów ani świecących się kontrolek.

Ja bym nie wziął, bo po raz stary i może mieć natłuczone motogodzin a w dodatku spalony gdzie trzeba dużo drogich części kupić.

Co do klimy to się z tobą nie zgodzę.Nawet w serwisach klimy mówią by jej w zimę używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215
54 minuty temu, stempos1980 napisał:

Co do klimy to się z tobą nie zgodzę.Nawet w serwisach klimy mówią by jej w zimę używać.

Używać co raz trzeba ale ona nie grzeje, jedynie stawia opór silnikowi który dzięki oporowi ciut szybciej się nagrzewa.

 

49 minut temu, soltys48 napisał:

MOże i warto, byłem takie coś oglądać i bida z nędzą , ramy niema wózki się rozchodziły

Jak beczka zdrowa to dla samej beczki warto, bo beczki drogie tylko ta rdza oto jest pytanie jak jest w środku.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215

Jako zbiornik na wodę.Same beczki są drogie na olx a ten wygląda na 12tyś litrów za 2500zł to okazja dla samego zbiornika jak w dobrym stanie w środku.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Ot

Przeglądam sobie zegarki - koleś sprzedaje ~roczny zegarek, bez gwarancji i dowodu zakupu, za cenę wyższa niż kosztował nowy z polskiej dystrybucji z gwarancja itd. Napisałem do niego, czy zdaje sobie sprawę z jego ceny. Nawymyślał mi od 10cio latków 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
29 minut temu, daron64 napisał:

Ot

Przeglądam sobie zegarki - koleś sprzedaje ~roczny zegarek, bez gwarancji i dowodu zakupu, za cenę wyższa niż kosztował nowy z polskiej dystrybucji z gwarancja itd. Napisałem do niego, czy zdaje sobie sprawę z jego ceny. Nawymyślał mi od 10cio latków 😛

Dawaj link, będziemy się targować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
8 minut temu, bratrolnika napisał:

Dawaj link, będziemy się targować

Nie będę taki. Zastanawiam się tylko co kieruje takimi ludźmi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589
14 minut temu, jacus napisał:

Jakim trzeba być głupcem by pierw przelać kasę jest coś takiego jak płatność przy odbiorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215

Idzie zima i wieczory długie i sporo się świeci żarówkami w warsztacie w domu a teraz te ledowe sporo tańsze są niż były i może coś kupię żeby zaoszczędzić na prądzie a z trwałością się okaże.

https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-30w-250w-e27-duzy-gwint-ciepla-8073970060

 

https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-corn-kukurydza-e27-23w-200w-ciepla-7430001391

200w a tak 23w to 9 razy mniej a i kupić zwykłą 200w to z 6zł a taka ledowa 14zł ciekawe jak ze światłem, czy takie same jak 200w czy jednak dużo słabsze.

 

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, soltys48 napisał:

i sama beczka do czego? Jak  na stałe zespolona z zawieszeniem i zaczepem

oś od naczepy jedną wpierdzielit i sie nie męczyć z tymi wynalazkami tandemowymi,, najgorzej że zgnile bo bym gnojewice może jeszcze chetnie taką mógł powizić jakby kto oddał/zlecił 

6 godzin temu, Strongman napisał:

Ja bym nie wziął, bo po raz stary i może mieć natłuczone motogodzin a w dodatku spalony gdzie trzeba dużo drogich części kupić.

raczej licznik drugi raz nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj