yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Strongman    3215

Ale jak to przy robocie coś przychwytywać albo maska zaparuje i wiele osób to robi bez maski, wyceluje i głowa w drugą stronę,ja nie lubię spawać i pyłu z z tarczy z kątówki ale jak trzeba to trzeba.Ale przy spawaniu najbardziej siada wzrok i te opary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204
21 minut temu, Strongman napisał:

Ale jak to przy robocie coś przychwytywać albo maska zaparuje i wiele osób to robi bez maski, wyceluje i głowa w drugą stronę,ja nie lubię spawać i pyłu z z tarczy z kątówki ale jak trzeba to trzeba.Ale przy spawaniu najbardziej siada wzrok i te opary.

 Oj tam,oj tam,przy spawaniu używa się często przyłbicy garściowej ,jak i kielni garściowej przy murarce też. Trochę ,,wolności'' się należy dla ciała i ducha,a z oparami,to  od ducha,   tak się nie zaciągaj😐. A po naświetleniu kontrolowała policja ?. No.:$. a o tańcu deszczu,to nikt nie wspomni?

Edytowano przez kizak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215

Ale przy robocie z żelazem i spawaniu po pól dnia od tych tarcz wychodzi się jak murzyn a kto przy tym używa choć tampona a mówią ze eternit to najgorsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

ciekawe czy ten dziennikarz z filmu-od lat redaktor farmera-ma cos ,oprocz nazwiska, wspolnego z nowym kandydatem na prezydenta.

na agritechnice byly lepsze sprzety- ciagniki indyjskie i chinskie w cenie 700 zl za jednego konia mechanicznego.

brat -jestes bojownikiem wujka joe ?? a ja ci o poczuciu humoru pisze.....

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
2 minuty temu, jacus napisał:

-jestes bojownikiem wujka joe ?? a ja ci o poczuciu humoru pisze

Nie, kiedyś tam zaglądałem, teraz już się odzwyczaiłem. Ciekawe artykuły tam były, a ja lubię czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Strongman napisał:

Klima służy tylko do chłodzenia a nie grzania.Jedynie silnik ma ciężej i ciut szybciej się nagrzewa.

Przy takiej pogodzie jak teraz trzeba przejechać 10km żeby było 90c.A benzyniakiem 3km.

Przy -15 w dieslu na postoju silnik się nie nagrzeje do 90 nawet jak osiągnie 90 będzie stygł bo wentylator non stop chodzi, jedynie podczas jazdy będzie się nagrzewał bo trzeba wiencej siły i wytwarza się wiencej ciepła.

Jak ktoś ma małe dzieci to benzyna lepsza do jazdy w koło komina,Vat też można odliczyć od benzyny a niektóre silniki lubią gazowanie i niema żadnych problemów ani świecących się kontrolek.

Ja bym nie wziął, bo po raz stary i może mieć natłuczone motogodzin a w dodatku spalony gdzie trzeba dużo drogich części kupić.

Nigdy więcej benzyny. Szybko się nagrzewa to fakt i to jedyna zaleta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Tanie żarówki ledowe po czasie zaczynają tracić moc,

bo tanie , zrobione na odpierdziel i ciepła nie ma jak oddać na zewnątrz ze względu na izolacyjna obudowe, chyba ze wszystkich to te ameliniowe na GU10 najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Wydajniejszy ICek hah :D

normalnie fetory rządzą , są c360 po 70 80koni wyssane z palca to i mocarny zetorek z jedynką z przodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637
42 minuty temu, Thomas2135 napisał:

Nigdy więcej benzyny. Szybko się nagrzewa to fakt i to jedyna zaleta. 

A moje kolejne auto chyba będzie w benzynie. 

Szwagier wziął z wypożyczalni rav4 i paliła 7 do 8  benzyny w zależności od prędkości. Moja Kuga też żłopie powyżej 8 ON

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
47 minut temu, Thomas2135 napisał:

Nigdy więcej benzyny. Szybko się nagrzewa to fakt i to jedyna zaleta. 

jak benzyna to tylko w lpg 

  • Like 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215

Ja też za dieslem ale benzyna ma tez swoje plusy jak i diesel wiec zależy komu i do czego auto, ani jedna jednostka napędowa ani druga nie jest zła.

Z benzyny też można VAT odliczyć lub zainstalować gaz do jednostek sprawdzonych.

Mój kupel nawet widział 60tkę przerobioną na gaz.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
Agrest napisał:

42 minuty temu, Thomas2135 napisał:

Nigdy więcej benzyny. Szybko się nagrzewa to fakt i to jedyna zaleta. 

A moje kolejne auto chyba będzie w benzynie. 

Szwagier wziął z wypożyczalni rav4 i paliła 7 do 8  benzyny w zależności od prędkości. Moja Kuga też żłopie powyżej 8 ON

Coś w te 7/8 nie chce mi się wierzyć corolla na krótkich odcinkach pali 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj