yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

do poprawnego działania i tak trzeba chyba czujniki oraz całą płytkę tą co w skrzynce dokupic bo bezpośrednio do tego raczej czujników/belki tensometrycznej nie podłączę ,  zarówno w wersji do wagi oraz komputera rozsiewacza wyposażenie jest chyba bardzo zbliżone a rożnice to przede wszystkim oprogramowanie oraz nalepka na sterowniku 

no może poza hydrauliką bo tu jeszcze parametry oleju i nachylenia maszyny ściąga  

 

2019-12-05 19.30.31.jpg

2019-12-05 19.31.53.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

https://m.olx.pl/oferta/koparka-kolowa-atlas-1304-92r-CID619-IDCEPBT.html

Pany opłaca się tym interesować czy za drogi temat ?. Braciak szuka zajęcia na zimę a w sumie taki kłamie przydatny na gospodarstwie. Nigdy nie miałem styczności z takim sprzętem bardzo jest to skomplikowane w naprawie tak ogólnie?

Przecież to chyba typowo mechaniczna maszyna, silnik pompa i siłowniki, więc o jakim komputerze mowa? 

Robiłem na czyms podobnym, ale co do jazdy to tylko jedzie bo jedzie, przemieszczanie się tym na dłuższe odległości to mordęga 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
40 minut temu, GRZES1545 napisał:

Jaki bylby kosz żeby go sprowadzić?

Dolicz do ceny z aukcji 3-5tyś za transport

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Rolnik1973 kiedy twoja kolej ? nawet mniejszym suprem byś obskoczył swego jaśka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@stempos1980 a co ? to źle ? nawet lepiej . jak sie nie dostanie zgody na kościelny to przynajmniej wiadomo że na kocią łape sie żyje przez nich a nie przez swój dobrowolny wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a dziś to co ? za bóg zapłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Niestety kościoły się utrzymują z datków dlatego za kase księża wszystko zrobią chociaz nie mowie, ze każdy ksiądz taki jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
Przed chwilą, rogaliq napisał:

a dziś to co ? za bóg zapłać ?

Co laska 

Laska ma rozne wartości zależy od parafi i cenników 

: D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Kase fiskalną jeszcze powinni im wprowadzić i ,, prosze o pokwitowanie,, 😛

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
7 minut temu, KlimekPL napisał:

Niestety kościoły się utrzymują z datków dlatego za kase księża wszystko zrobią chociaz nie mowie, ze każdy ksiądz taki jest. 

Tylko z datków? Bo znam też inne źródła dochodu księży, kościoły utrzymują parafianie🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
5 minut temu, mf362 napisał:

Kase fiskalną jeszcze powinni im wprowadzić i ,, prosze o pokwitowanie,, 😛

 

i fakturę to bedzie można se vat odliczyć 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
4 godziny temu, daron64 napisał:

@bratrolnika

Jakiś czas temu pytałeś o felgę, sorry że nie odp ale miałem odwyk od agrofoto :)

A jakby co, to felgi samej nie mam, mam calanos od rozrzutnika z felgami + drugi rozrzutnik z osiami na resorach i felgsmi

Już po temacie, ten gość co ma wszystko mi załatwił;)

12 minut temu, Rolnik7343 napisał:

Co łaska a w gablocie cennik wisi 😂

U nas mówił "co łaska, ale dajo pincet"

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

U mnie w parafii jest taki ksiądz że ludzie z poza parafii przyjeżdżają dzieci chrzcić. Za msze nie chce brać pieniędzy, jak dziecko u mnie miało się urodzić to nie chciał nic za chrzciny Za śluby też nie chce brać dla siebie tylko na konto parafii. Była taka akcja że znajoma miała mieć ślub w innym kościele ale jak dowiedziała się że nasz ksiądz za darmo daje śluby to od razu zmiana decyzji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Tak tak późno brał ślub.od 2011 roku mieszkaliśmy razem w 16 rok urodził nam się syn w 30 tygodniu ciąży i od tego momentu życie nabrało szalonego tępa.kto ma wcześniaka to wie co mi chodzi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
53 minuty temu, Belaruss820 napisał:

U mnie w parafii jest taki ksiądz że ludzie z poza parafii przyjeżdżają dzieci chrzcić. Za msze nie chce brać pieniędzy, jak dziecko u mnie miało się urodzić to nie chciał nic za chrzciny Za śluby też nie chce brać dla siebie tylko na konto parafii. Była taka akcja że znajoma miała mieć ślub w innym kościele ale jak dowiedziała się że nasz ksiądz za darmo daje śluby to od razu zmiana decyzji.

Ta jak człowiek widzi, że ktoś z dobrego serca daje za darmo to od razu leci i bierze i nawet nie pomyśli, żeby dać takiemu księdzu typowe "Bóg zapłać". 

Co za naród

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj