Polecane posty

Gość   
Gość

Za bardzo przeszłością żyjesz . Już powinieneś zrozumieć że samo opowiadanie jakim to pracowitym dzieciakiem byłeś nie wystarczy by Cię podziwiano jak dawniej .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

@zetorki12 Nie chce byś podziwiany ;) pisze tylko że nie byłem z tych co to cały czas siedzieli z nosem w komputerze albo nie wychodzili z domu 👍 pierwszy laptop był kupiony jak byłem chyba w 5 klasie podstawówki

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Rolnik7343 napisał:

pierwszy laptop był kupiony jak byłem chyba w 5 klasie podstawówki

Straszne . Pewno jako ostatni w klasie . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
7 minut temu, Rolnik7343 napisał:

a żebyś wiedział ;) a teraz ? kuzyn pare lat a już komputer opanowany i telefon dotykowy

Takim tokiem myślenia to - twoi koledzy w technikum jak byli to dziewczyny rozbierali, jednak nie tylko w elektronice za murzynami jesteś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
Rolnik7343 napisał:

łeee takie małe gówno to co on chciał ... mógł wziąć coś z serii 900 ... 😁

na jego hektary wystarczający


Rolnik7343 napisał:

14 minut temu, Strongman napisał:

I co nie działa.Działa jesteś rolnikiem,.

no działa a później ludzie mówili że ciągnik sam jezdzi bo mnie widać nie było 😎

znów się powtarzasz 😁 -2* wiatr wieje brr


stempos1980 napisał:

Paufnucy ale ty jesteś zgryźliwy 

Ale ma rację 👍😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3214
33 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

No właściwie jo ... 500+ potrzebne żeby było z czego do gospodarstwa dokładać 😄

Z takim myśleniem sobie nie prędko nie poryczkasz a ryczka się nie dla 500+ tylko dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
40 minut temu, Strongman napisał:

Z takim myśleniem sobie nie prędko nie poryczkasz a ryczka się nie dla 500+ tylko dla przyjemności.

A takiego określenia to jeszcze nie słyszałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Około zera cały dzień i wiater brrr😲 a robota dzisiaj na pizgawie wyrywaliśmy modrzewie, na szczęście ognicho było...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25633
41 minut temu, Bananek napisał:

I cyk punkt za cytowanie poprzedniego posta od nowonadgorliwego...

Na co zbierasz i wymieniasz te punkty?

-2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

na surstromming, Slawku. 😉 oczywiście nie mam urazy, to nie Ty zawiodłeś. wiem to i rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829

To teraz wypadało by samemu sobie dać za spamowanie i odchodzenie od głównego wątku tematu xD:P

Obecnie -2 i dość mocno wieje

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25633

Do końca liczyłem że przywiezie. Zarzeka się że nawet u kierownika sklepu zamówili, ale niedowieźli.

A allegro zamawiałeś?

Żeby punktów nie zbierać to u mnie zimno, brak opadów, i brak perspektyw na opady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj