Polecane posty

krilan06    2429
20 minut temu, leszek1000 napisał:

Jęczmień po 600zł ludzie to jest chore 

Gdzie po 600, u mnie wszyscy wystawiają w ogłoszeniach po 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Chodzi o nowe zbiory tyle placi gol pasz 

A co zrobić jak kasa potrzeba trzeba po tyle sprzedawać. Ale jeszcze 2 miesiące temu była po 820 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
Dnia 26.06.2019 o 20:05, leszek1000 napisał:

Chodzi o nowe zbiory tyle placi gol pasz 

A co zrobić jak kasa potrzeba trzeba po tyle sprzedawać. Ale jeszcze 2 miesiące temu była po 820 

A to kto ustala cenę?

Bo wszędzie sprzedający to jak ktoś chce kupić po 600 to niech jedzie za Bug, a jak wy oddacie za ile kto da to wy są te co minister Sawicki mówił.

 

No partyzanci idą i strzelają

 

 

burze (4).gif

Edytowano przez Rolnik1973
Zwolnienie załącznika
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
37 minut temu, krilan06 napisał:

Gdzie po 600, u mnie wszyscy wystawiają w ogłoszeniach po 800

z tego się nie śmiejecie ,ale jak usrusa za 60 tys wystawią to ubaw po pachy,bo chyba zgłupiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429
1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

W kujawsko pomorskie. 

A gdzie dokładniej mieszkasz? Bo sam szukam jęczmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

w którą stronę ?

kujawsko-pomorskie zaczyna ładnie padać, grzmi i sie błyska

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

u mnie wszystkie łąki w dolinie rzeki koszone po 15 lipca wyglądają jak ściernisko, 80cio letni sąsiad powiedział że jak długo tu żyje a od 1946 to trawa jeszcze nigdy nie było suchych płacy na łąkach, a teraz całe łąki są żółto-białe

  • Sad 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

jęczmien jary uschnął ,ma właściwie tylko ości,bo ziarnka właściwie nie ma ;-(

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224
27 minut temu, DanielFarmer napisał:

Seba idzie niespodzianka special for you

niespodzianki nie będzie. Wali ładnie basem ale na północy. Juz słabnie i akurat najsłabszym deszczem ja dostane. narazie niby mnie łapie ale nic nie pada

w radiu mówili że na mazurach jacht wywróciło

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
3 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

"tak gorąco nie było jeszcze nigdy w polsce, w historii pomiarów"

było było, 2015 rok, od 25 czy 27 lipca akurat na żniwa jak przyszło tak codziennie po 30 kilka, apogeum jakoś 8 sierpnia i 37 w cieniu bez wiatru, po tamtych żniwach zachorowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

w tv tak mówili ;) najwyższa temperatury dzisiaj była 38,8 stopnia i mówili że tak wysokiej jeszcze nigdy w historii pomiarów nie było

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj