Polecane posty

ws71    1858
45 minut temu, soltys48 napisał:

mnie minęło poszło na @ws71

W okolicy widno jak w dzień,wyglądało na duży opad a tu przeszło i całe 5l jak na razie, moja 10arowa plantacja ziemniaków przeżyje dzięki temu opadowi kolejny tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
3 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Tajfun

U Ciebie kolego same anomalie...jak nie susza to tajfun...przez Ciebie towarzystwa ubezpieczeniowe padną 😆

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1415
pedro2 napisał:

Yebany ruski wyż nie puści nic

cicho cicho jednak ciągnie błyski już za miedzą 🤣 czy poleje zaraz się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7418

Ale jebło aż chałupa się zatrzęsła, konkretna pobudka. Dobrze, że dwójka była wieczorem 🤣


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

dokładnie moc piorunów w top 10 jakie pamientam. nie ma spania okna rezonansuja. 5.00 na radarach kumulacja centralnie u mnie, był i grad. takiej ulewy w tym roku nie było, szkoda ze tak późno. 

nie mam internetu, pisze z LTE. 

zmieniam zdanie pioruny top 3XD

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15463

5:30 i 21°, 🌤

Nic nie błyska, nic nie huczy, a o deszczu nawet prognozy nie nadają.

W starej studni  piach zaczyna być widać😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
7 godzin temu, ws71 napisał:

W okolicy widno jak w dzień,wyglądało na duży opad a tu przeszło i całe 5l jak na razie, moja 10arowa plantacja ziemniaków przeżyje dzięki temu opadowi kolejny tydzień .

Jednak mnie złapało,2 opady dało razem 28l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1446
1 godzinę temu, PRZMAS19821982 napisał:

20st. Wczoraj burze sie krecily do okola , grzmialo, blyskalo sie a deszczu z tego nic nie było... 

A  już myślałem że tylko u mnie  była  sucha burza....    chociaż raz  sprawiedliwie    wszędzie  słabo popadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2252
2 godziny temu, fireseba napisał:

dokładnie moc piorunów w top 10 jakie pamientam. nie ma spania okna rezonansuja. 5.00 na radarach kumulacja centralnie u mnie, był i grad. takiej ulewy w tym roku nie było, szkoda ze tak późno. 

nie mam internetu, pisze z LTE. 

zmieniam zdanie pioruny top 3XD

 U mnie na radarach był deszcz,a tu ani kropli,ani burzy,i weż i zaorz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2252

  każda kropla oleju x 10,szyby w środku,chłodnica,a co na to filter powietrza ,kierownica,liczniki ,tak miałem przy poplonie,oczy wydjablone by do pustego rowu z bobrami się nie wwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

22 od rana :S

Zimno?😋😄 

Wczoraj popadało nawet,nawet(może zbyt intensywnie, niepotrzebnie drzewa łamało🙄!)      i dzisiaj już fajnie się ochlodziło - +20

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2280
Przed chwilą, Rolnik1973 napisał:

Unas wczoraj jeden orał to jak jechał z wiatrem to nie było widać traktora tak kurz szedł.

Też mam takiego sąsiada że jak jedzie orać to traktora nie widać ( traktor stoi pod GS-em :D)

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224
12 minut temu, kizak napisał:

  każda kropla oleju x 10,szyby w środku,chłodnica,a co na to filter powietrza ,kierownica,liczniki ,tak miałem przy poplonie,oczy wydjablone by do pustego rowu z bobrami się nie wwalić.

orka po kukurydzy? na piaskach połowa juz skoszona. wczoraj belki do ścielenia robiłem na Hruskich. owijałem odrazu folią by nie zmokły. na radarach coś tam popadało.


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ziemia z wierzchu popiół,trzeba coraz czyścic filtr powietrza.Nic nie padało.U mnie kukurydzy jeszcze nikt nie kosił.Ziemniaki ludzie kopią a u mnie jeszcze Irga zielona,sadzona 15 kwietnia.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj